Łatwe 200 zł na Allegro za założenie Konta dla Młodych od PKO BP

Zakończona

Po kilku miesiącach przerwy rusza promocja PKO BP, w ramach której możemy zgarnąć łatwe 200 zł premii na start w formie bonów Allegro. Premiowane jest założenie Konta dla Młodych (18-26 lat) oraz PKO Konta Dziecka (13-18 lat).

200 zł na Allegro od PKOBP

Konto dla młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji. Uprzedzając pytania dodam natomiast, że posiadanie konta w Pekao S.A. również – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz podpiszemy umowę nie później, niż 30.11.2023. W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę natomiast najlepiej podpisać za pomocą kuriera (co następuje po wypełnieniu wniosku internetowego), aby uniknąć zgłaszanych poprzednio problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Pamiętajmy również, aby do 30.11.2023 zgłosić również chęć udziału w ofercie na dedykowanej stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta spełnimy jeden prosty warunek:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem

Kwota transakcji jest dowolna, miejsce również.

I… to tyle! Nagroda jest nasza. Bank prześle nam bon o wartości 2×100 zł do wykorzystania na Allegro za spełnienie warunków. Wysyłka nagród nastąpi do końca lutego (rachunki z października) lub do końca marca (rachunki z listopada).

W promocji przewidzianych jest 2000 promocyjnych kont (oraz 1000 kont dziecka). Po wyczerpaniu puli dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe, dlatego lepiej się śpieszyć.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

  • A gdzie opis „PKO Konta Dziecka (13-18 lat)”?

    Bartass89 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy