200 zł za rejestrację karty BNP Paribas w Mastercard Bezcenne Chwile (+445 zł na start)

Trwa do 31.12.2023

Ruszyła promocja dla nowych i obecnych klientów BNP Paribas. W zamian za rejestrację swojej karty w programie Bezcenne Chwile zgarniemy 16 000 punktów wymiennych na vouchery o wartości 200 zł. A przypominam, że na nowych czeka dodatkowo 445 zł na start.

Bezcenne Chwile - premia od BNP Paribas
Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem karty debetowej lub kredytowej Mastercard BNP Paribas – zarówno w postaci cyfrowej, jak i mobilnej. Oprócz tego wymagane jest, aby nie mieć wcześniej zarejestrowanej karty tego banku w programie Bezcenne Chwile.

Teraz wystarczy, że najpóźniej do 31.12 zarejestrujemy swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (najprościej poprzez bankowość internetową lub mobilną), a następnie wykonamy min. 5 transakcji na łącznie min. 500 zł w terminie pierwszych 30 dni kalendarzowych od uruchomienia rachunku przez Mastercard (pierwsza karta) lub rejestracji kolejnej karty (jeśli już wcześniej mieliśmy dostęp do programu).

Jest jednak pewien haczyk: powyższe transakcje musimy wykonać za pomocą karty dodanej do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay itd). Oprócz tego muszą to być realne transakcje w sklepach czy internecie, ponieważ wykluczone są np. wszelkie doładowania wirtualnych portmonetek, zakupy kart podarunkowych itd. (kody MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 6012, 6050, 6051, 6211, 6540).

Co ciekawe jeden uczestnik może otrzymać w promocji maksymalnie trzy nagrody (za spełnienie warunków trzykrotnie, trzema kartami). Punkty zostaną dodane do naszego rachunku w programie w terminie 30 dni od spełnienia warunków. Będą ważne 6 miesięcy.

Łączna pula nagród to 15 000 sztuk. Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się już 7 dni przed szacowanym terminem na tej i tej stronie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Punkty wpadły, ale vouchery po wymianie już nie.

  Łuki Odpowiedz
 • Czy moge dodac kartę żony na swoim telefonie, jesli mam już u siebie dodaną swoją kartę BNP?

  RadekW Odpowiedz
 • Czy mogę dodać kartę żony do swojego telefonu, jeśli u siebie mam już dodaną moją kartę?

  RadekW Odpowiedz
 • Informacyjnie. Nowe konto z kartą fizyczną. Transakcje internetowe i stacjonarne telefonem. Punkty po 6 dniach. Czy pisząc o wirtualnej macie na myśli mobilną?

  santech Odpowiedz
 • Witam. Chciałem dziś przystąpić do programu Bch z premią 16k pkt. Po zalogowaniu w bankowości kliknąłem w link zarejestruj i w kolejnym polu ukazała się informacja:
  Karty zarejestrowane na moment przystąpienia do programu:
  (i tutaj pojawiają się dane mojej KK, bo to jedyny produkt w BNP, który posiadam).
  Czy to oznacza, że ta karta już była wcześniej zarejestrowana w programie czy że ona się rejestruje w tym momencie i może przystąpić do promocji?
  Wydaje mi się, że nigdy jej nie rejestrowałem, bo przecież dopiero niedawno BNP przystąpił do BCh. więc zdziwiłbym się gdyby się okazało, że jest już zarejestrowana.

  bernul Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy