Rekordowe 200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku + 1% moneybacku i 3% do 70 000 zł!

Zakończona

Ruszyła promocja Alior Banku, w której możemy zgarnąć rekordową (jak na ten bank) premię za założenie Konta Jakże Osobistego. Do zdobycia mamy bowiem aż 200 zł – na dodatek w gotówce! Oprócz tego ciągle możemy zgarnąć moneyback od płatności mobilnych, 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł oraz 3% na lokacie aż do 50 000 zł!

200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku

Z nami lepiej

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 1.09.2018. Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, nie później, niż 16.10.2019. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez stronę internetową banku, telefonicznie lub w obecności kuriera).

Co dalej? Bank zapłaci nam 200 zł za trzykrotne spełnienie poniższych warunków (w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę):

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Przykładowo jeśli umowę podpisaliśmy we wrześniu, to warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostaniemy przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

3% na lokacie dla nowych klientów + premia = 4,8% w skali roku!

Oprócz konta oszczędnościowego, oferującego 3% w ramach jednej z korzyści, nowi klienci mogą również zgarnąć 3% na lokacie 100-dniowej – i to dla kwoty maksymalnej nawet 50 000 zł! Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których bank jeszcze w swojej bazie nie ma (czyli nie mamy / nie mieliśmy już produktów Alior Banku).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.

Jeśli więc oczekujemy najbardziej atrakcyjnej stopy zwrotu dla swoich oszczędności, to ulokowanie 50 000 zł na powyższej lokacie 3% wraz z premią 200 zł da nam efektywnie oprocentowanie na poziomie 4,8% w skali roku! A trzeba przyznać, że ciężko będzie o znalezienie podobnej, bezpiecznej oferty dla takiej kwoty, która dawałaby porównywalne odsetki!

Aktualizacja: 2,6% na Mocnym Koncie Oszczędnościowym + 6800 punktów Priceless Specials

Na koniec dodam, że oprócz lokaty 3% oraz korzyści pozwalającej na zyskiwanie 3% na koncie oszczędnościowym mamy jeszcze jedną możliwość sensownego oszczędzania: na Mocnym Koncie Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,6% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Oprócz tego bank zaserwował nam jeszcze jedną promocję: 6800 punktów za pierwszą rejestrację karty w programie Priceless Specials. A po naszemu: jakieś 100 zł w bonach do wybranych sklepów. Opis tej promocji znajduje się tutaj. Warto korzystać!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • I taka właśnie Karta Kibica wykluczyła mnie z promocji…

  paba86 Odpowiedz
 • Te 3% to na długo?

  dario Odpowiedz
  • Póki co jest zdaje się do końca roku, ale ta oferta jest regularnie przedłużana o kolejne pół roku. Już któryś raz.

   Michał
 • Czy w kontekście przelewu min. 1500 zł z innego banku, TMUB to inny bank?

  Jazz Odpowiedz
 • Zwracam uwagę na pewną nieścisłość, na stronie banku jest „do 16.10.2019” a w regulaminie „do 15.10.2019”, czyli nie warto czekać do ostatniego dnia aby przetestować proces reklamacyjny…

  Lokata Odpowiedz
  • Faktycznie – w regulaminie podpiętym na blogu (który dostałem z samego rana) jest data 16.10. W regulaminie na stronie promocji – już 15.10 (tak, jakby chcieli skrócić). Jednak na samej stronie promocji jest info o… 16.10.

   Poczekam jak się rozwinie sytuacja i najwyżej poprawię.

   Michał
 • 1% moneybacku czyli wydaj 100 zł a oddamy 1 zł :))))) Wstyd dla banku.

  abc Odpowiedz
 • Niestety „Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku”, tak to promocja.

  fireman Odpowiedz
 • Niby 50 złotych więcej niż poprzednio, ale warunki do spełnienia również poszły w górę: „Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.”. Coraz bardziej kombinują z tymi przelewami. Kwestia czasu, a powstanie wymóg przelewu wynagrodzenia. Abstrahuję już od tego, że bezpłatność Konta Jakże Osobistego sama w sobie obarczona jest dosyć surowymi wymogami.

  Adam K. Odpowiedz
 • Jakie zgody należy wyrazić aby załapać się na promocję?

  fireman Odpowiedz
 • Jest zapis w regulaminie o karcie, którego nie było w promocji organizowanej przez Super Expres (przeoczenie?):
  „Warunki uczestnictwa
  … 3) niewypowiedzenie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą do dnia przekazania przez Bank Nagrody.”
  Nie ma lekko, odrobili zadanie.

  Czytelnik Odpowiedz
  • Banki głupie nie są i pewne rzeczy widzą (w komentarzach, w zachowaniach klientów itd). Dlatego trzeba korzystać z tego, co w danej chwili działa.

   Michał
 • Czy rezygnując z karty w połowie miesiąca i nie wyrabiajac limitu 300zl opłata zostanie mi pobrana?

  Romek Odpowiedz
 • Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku

  wally Odpowiedz
 • Czy dla posiadaczy Apple Pay będzie zwrot 1% z moneybacku za płatność telefonem? Czy tylko z Google Play?

  Arcydzielo Odpowiedz
 • Jak wygląda podpisanie umowy z tym bankiem?

  Andrus Odpowiedz
 • Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku , kicha promocja

  isekala Odpowiedz
 • U mnie po wpisaniu danych wyskoczyło, że nie można złożyć wniosku oraz pytanie o kontakt telefoniczny z banku w celu dokończenia zakładania konta. Pytanie, czy po takim założeniu konta będę brał udział w promocji? Wiem, że konsultanci potwierdzą udział, a później trzeba się będzie ubiegać o swoje składając reklamacje…

  diego Odpowiedz
 • „Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.”
  Złożyłem wniosek w podobnej promocji, chyba z MoneyManii. Kurier miał do mnie przyjechać w maju i do tej pory nie przyjechał, ani nie było żadnego telefonu z banku. Czy to oznacza, że jeżeli bym chciał ponownie się załapać to już nie mogę?

  pytalski Odpowiedz
  • Ja mam podobną sytuację, bo złożyłem wniosek z Superkasy SE, ale miałem komunikat o braku założenia konta (potrzebny kontakt telefoniczny, ale nikt nie zadzwonił).
   W związku z tym pytanie: załapię się na tę promocję czy nie?

   jarosword14
 • u mnie zaskoczylo po wylaczeniu ublock origina..

  zdzisiek Odpowiedz
 • 300zł wydania kartą mnie odstrasza, czy jest sposób żeby jakoś to wydać „inaczej” niż przez zakupy, może poprzez Revolut, itp?

  villemo09 Odpowiedz
 • nie ma Castoramy w moje okolicy ;D

  villemo09 Odpowiedz
  • A trochę dalej?, tylko raz na miesiąc trzeba się przejechać…zakup i od razu do okienka zwrot :-)

   Kate
 • Nie możesz — kontakt telefoniczny z banku w celu dokończenia zakładania konta —

  pyt do admin ; czy jak wchodze przez konsultanta to promocja obejmuje czy to ich chwyt by obejsc promocję a nabic ilośc kont?

  isekala Odpowiedz
  • Co znaczy, że wchodzisz przez konsultanta?

   W promocji biorą udział tylko wnioski rozpoczęte na stronie promocji. Inne przekierowania nie biorą udziału.

   Michał
 • Czyli posiadanie konta w TMUB nie dyskwalifikuje w tej promocji? Czy jest tu jakis program polecen? Jak sie podpisuje umowe – przez kuriera czy w oddziale?

  keton Odpowiedz
 • Win7 32bit+Chrome, bez adblocków. Przeszło gładziutko, choć rachunek w Millenium się aliorowemu systemowi wyraźnie nie spodobał. Za to Santander bez uwag.
  „Potwierdzenie złożenia wniosku. Twój przelew został wykonany. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz email potwierdzający zawarcie umowy wraz z załączoną umową.Dodatkowo, otrzymasz przelew w wysokości 1 złoty na rachunek, z którego dokonałeś przelew aktywacyjny.W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator (numer CIF). Będziesz mógł od tego momentu korzystać z Twojego konta w Alior Banku.”
  A, ostatno Alior w 2017 i odtąd u nich nic.

  qq Odpowiedz
  • Uuu Panie Andrzeju, uuu… W systemie Aliora nawet nie muszę dodawać odbiorców, wszystko pozostało z dawnych lat. A więc tak się zamyka u nich rachunki… Tako nowy-stary klient…

   qq
  • A żeby było śmieszniej, widnieją także odbiorcy dawno zapomnianego, a połkniętego przez Aliora Meritum Banku :-).

   qq
 • Wypełnialem wniosek zatwierdziłem regulamin i chciałem go wysłać a tu nagle wyskakuje informacja
  Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  O co chodzi z tym komunikatem ??

  Clio Odpowiedz
 • Po ponad godzinnej rozmowie z konsultantem alior banku (który nawet nie słyszał o tej promocji organizowanej przez … ALIOR BANK) okazuje się, że komunikat o niemożności otwarcia konta przez internet pokaże się każdej osobie która już kiedyś była klientem banku (nieważne kiedy – 10-20 lat temu) i wbrew zapisowi a właściwie jego braku w regulaminie promocji osoba taka nie ma możliwości wzięcia udziału w promocji (ponownego założenia konta przez internet). Dodatkowo zostałem odesłany pomimo tłumaczenia, że konto zamknąłem w 2009 roku do bankowości internetowej aby tam założyć konto!!!

  Michał Odpowiedz
  • Zgodnie z linkiem który podałem powyżej jest szansa, że sami do ciebie zadzwonią i przeprocesują wniosek dalej. Generalnie nie słuchamy pracowników na infolinii, bo gadaja głupoty: https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Michał
  • „nieważne kiedy – 10-20 lat temu”
   — 20 to chyba nie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Niczego to w moim przypadku nie zmienia. Na chwilę obecną (wbrew regulaminowi) mogę założyć konto w oddziale (jak wszyscy), ale nie w promocji (tylko wnioski złożone przez konto.aliorbank.pl) jak ponad 80% osób czytelników. Alior bank stworzył promocję której zapisy się nawzajem wykluczają (1. osób, które w okresie ostatniego roku
   (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) nie posiadały Rachunku 2. Złożenie wniosku o zawarcie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą na stronie internetowej, zaczynającej się adresem witryny: https://konto.aliorbank.pl/ 3. Niemożność zawnioskowania przez internet o konto osób które to już w przeszłości zrobiły a czego nie ma w regulaminie i co wyklucza się z pkt. 1 i 2) i nie chcą tego przyjąć do świadomości.

   Michał
 • czy Admin może potwierdzić, że osoby które kiedykolwiek w przeszłości miały konto w Aliorze i nie mogą przejść przez proces rejestracji w Internecie łapią się na ta promocję?

  villemo09 Odpowiedz
  • Organizatorem promocji jest „Alior Bank” a nie Admin. Wiem, że zadanie pytania jest łatwiejsze, ale przeczytaj regulamin bo to na jego podstawie składa się reklamacje a nie tego co napisał Admin choćby nie wiem w jak najlepszej wierze. Bank ma prawo przechowywać dane klientów którzy zamknęli konta i to robi a to że wykorzystuje to w takim a nie innym celu powinno zostać rozpatrzone przez odpowiedni urząd. We wszystkich bankach komercyjnych składałem wnioski o otwarcie przez internet po więcej niż raz i nigdy nie spotkałem się z takim absurdem jak w Aliorze, w dodatku jest to informacja przez bank zatajana. W ciągu tych 10 lat straciłem z tego powodu już kilkaset złotych i bank dalej nic sobie z tego nie robi. Są inne banki i promocje.

   Michał
 • Jakas lipa z podpisaniem umowy za pomoca przelewu. Wpisalem w formularz chyba z 5 czy 6 roznych kont gdzie na pewno bylem weryfikowany w oddziale lub przez kuriera i system za kazdym razem to odwala. Chyba wieczorem wykonam wideorozmowe – ma ktos doswiadczenia?

  keton Odpowiedz
 • Przy zakładaniu konta Online: jeśli ktoś wkleja numer konta, z którego wykona weryfikację, niech usunie spacje, później przeglądarka poprawi i doda odstępy i wniosek zaakceptuje (byłem pewien że mogę zakładać online i u mnie takie coś zadziałało mimo iż na początku nie poszło)

  Piotruś Odpowiedz
  • Wielkie dzieki Kolego! W pelni potwierdzam, ze nalezy usunac spacje, bo inaczej ich system odwala numery kont (mimo, ze na ekranie wygladaja tak samo – porownalem wlasnie screenshoty). Dodam jeszcze, ze przetestowalem wczesniej tez wideorozmowe, ale po 4 probach sie poddalem. Mnie pani widziala i slyszala, ale w druga strone czarny ekran i tylko czat dziala. Amatorzy :( Kolejne konto do zamkniecia zaraz po premii, bo przy takim poziomie technicznym lepiej ich unikac. Zreszta sparzylem sie juz na Aliorze jak tylko wchodzil do Polski. Widze, ze nic sie nie zmienilo.

   keton
 • Z uwagi że nie mogłem założyć internetowo , kliknąłem i prosiłem wczoraj o kontakt , dzis był telefon, konsultant wiele razy potwierdzał że jak złożyłem wniosek to oni go mają i zaproponował założenie konta i karty podczas rozmowy . Gwarantował że taki sposób bierze udział w promocji , więc skorzystałem .
  Jest tylko spory kłopot , bo umowa z nr CIF przyszła mailem ale nie przychodzi sms dla pierwszego logowania , F5 itd nie działa , próbowałem 6x bez powodzenia . Dodzwonić się do nich to problem.
  Czy ktoś wie o co tu chodzi z tym sms , bo strona odsyła do kontakt na nr 19502 ?

  isekala Odpowiedz
  • Przejdź się do oddziału ( jak możesz).Miałem podobnie. Coś musiałem podpisać lub zgodzić się. W sumie trwało to kilka minut.

   cykor
  • Dzieki , tak zrobiłem.
   Przekazuję swoje doświadczenia , dopiero w placówce okazało się że mimo zapewnień 4 lata temu nie wyczyścili w banku starego nr telefonu , mimo zapewnień nie zamknęli konta oszczędn. , nawet w oddziale trzeba było resetować ustawienia bo nie przychodził sms.
   W sumie trzeba być cierpliwym i trafić na kompetentnego pracownika by wszystko zadziałało.
   Przy okazji podczas aktywacji w aplikacji pojawia się zapytanie czy akceptujesz tokeny mobilne , daj tak bo to tyczy twego urządzenia mobilnego , sam PIN jak nadasz to nie wystarczy . To takie dodatkowe zabezpieczenie w Alior.
   No i działa przelew na telefon do innych i z innych banków , nie tak jak w PKO SA że tylko między swymi.

   isekala
  • ale pomimo tego, że 4 lata temu Ci tego nie pozamykali podczas zamykania konta, to możesz teraz wziąć udział w promocji jako nowy klient?

   villemo09
  • Pracownik banku i infolinia potwierdzili że spełniam warunki promocji . Mam to nagrane jakby co do reklamacji .

   isekala
 • czy po zarejestrowaniu sie i otrzymaniu maila „Potwierdzenie złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku” ? minelo kilka dni i zadnego slowa od nich…

  zdzisiek Odpowiedz
 • Składam wniosek po raz trzeci i za każdym razem otrzymuję maila o odrzuceniu z przyczyn technicznych. Kilkukrotnie dzwoniłam na infolinie – za pierwszym razem miała pomóc wizyta w oddziale i likwidacja umowy o świadczenie usług kanałami elektronicznymi. Ostatecznie miałam wyczyścić historię przeglądarki – wszystko na nic. Ręce opadają…

  Basieńka Odpowiedz
  • Jak zakladasz – przez przelew? Poczytaj wyzej – wklejany nr konta nie moze miec spacji! Mimo, ze pozniej wyswietlaja go ze spacjami. Maja babola w systemie.

   keton
  • U mnie to samo. Po złożeniu wniosku z dostawą kurierem przyszedł e-mail, że z przyczyn technicznych wniosek został odrzucony. Skontaktuj się z bankiem. Serio? Co to w ogóle ma być?

   Irina
 • Jak wlaczyc poprawnie 3% na KO? Standardowo mam otwarte KJO oraz Konto Mocno Oszczednosciowe. W korzysciach mam opcje 3%, ale system twierdzi, ze nie mam KO i kieruje do jego otwierania. Czy to oznacza, ze musze miec jeszcze jedno KO tylko do tej korzysci?

  keton Odpowiedz
  • Nie „tylko do korzyści”, to po prostu normalne konto oszczędnościowe z jednym bezpłatnym przelewem miesięcznie, standardowo oprocentowane na 0,89% (WIBID 1M − 0,55), a po włączeniu korzyści na 3%.

   Konto Mocno Oszczędnościowe to specjalny produkt promocyjny, oprócz promocyjnego oprocentowania dla nowych środków daje też nielimitowane bezpłatne wypłaty na ror.

   To trochę jak w ING OKO i OKO Bonus, to drugie jest typowo promocyjne, tyle że ono chyba znika po zakończeniu promocji, a KMO można też używać niepromocyjnie.

   Don Quijote de la Mancha
 • Złożyłem wniosek o otwarcie konta przez przelew weryfikacyjny online.
  Przy podaniu kont w Millennium i Getin nie chciało ich zatwierdzić. Dopiero przy podaniu mBanku się udało.
  Jak długo czekaliście aż przyjdzie karta?

  Przemysław Odpowiedz
 • Dzień dobry, czy posiadanie karty kredytowej wraz z dostępem do bankowości elektronicznej wykluczają z promocji?

  John Odpowiedz
 • Fajna ta strona z kodami MCC. Przydała by się jeszcze strona opisująca gdzie wykonać kilka transakcji kartą lub blikiem na dowolną kwotę żeby te kwoty były jak najmniejsze, najlepiej po jednym groszu.

  Infor Odpowiedz
 • Proszę o wyjaśnienie, czy wpływ na moje KJO z rachunku klienta w innym Banku w wysokości 1500 zł, jednocześnie spełni wymagany warunek promocji tj. „wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł” oraz warunek, żeby konto było bezpłatne tj. „dowolny wpływ min. 1500 zł z innego Banku

  Andrus Odpowiedz
  • Do bezpłatności konta wpływ 1500 zł może być z naszego konta w innym banku, ale do promocji te 1000 zł musi pochodzić z innego banku i od innej osoby. Najlepiej więc przez te 3 miesiące niech ktoś inny robi nam przelew na 1500 zł (spełnimy w ten sposób warunki promocji i bezpłatności), a poźniej (od 4 miesiąca) możemy już przelewać sobie 1500 zł sami.

   Przemysław
  • Jeżeli to będzie przelew z rachunku kogoś innego to spełni obu warunki, zaś jeśli to będzie Twoje konto w innym banku to tylko zostanie spełniony warunek bezpłatności konta.

   Mahyn
  • Dzięki

   Andrus
 • AliorBank to porażka, nie dość że błędy z formularzem, później dzwonienie na infolinie co się dzieje z wnioskiem, że jeszcze raz trzeba, że mają problemy techniczne. Udało się, wniosek złożony, „czekam na kuriera”, że niby się ze mną skontaktuje itp. Dziś dostałem email z aliora że „Niestety dokumenty nie są kompletne bądź zawierają błędy.” Lol, ale kuriera u mnie nie było… Dno, serio, bardzo i to bardzo zniechęcają do siebie albo nie mają 200zł dla nowego klienta…

  Piotruś Odpowiedz
 • Witam, czytałam właśnie notę prawną pod korzyścià, która daje 3% na koncie oszczędnościowym do 20 k i tam jest napisane, ze: „Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje od 7.12.2017 r. do 31.12.2019 r. z wyłączeniem promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” oraz innymi promocjami na wskazanym rachunku oszczędnościowym”. Jak to mam niby rozumieć? Ze nie można mieć 3% z korzyści i dodatkowo 2,6 na KMO?

  Justyna Odpowiedz
  • Chodzi o to, że w tym samym koncie nie można mieć obu promocji na raz – musisz mieć oddzielne KO do korzyści 3%, a oddzielne KMO 2,6%. Właściwie, to nawet chyba fizycznie nie da się zrobić tego inaczej.

   pws
 • Jestem na etapie wybierz sposób weryfikacji konta. Wybieram online i wpisuje nr konta i nie możliwości przewinięcia strony w celu potwierdzenia. to samo z pozostałymi sposobami, ucięta strona. Jakieś pomysły czy to problem z lapkiem czy aliorem?

  wally Odpowiedz
 • Do bonusu 200zł trzeba zrobić m.in. 3 dowolne płatności.
  Natomiast do braku opłat za kartę trzeba zrobić nią płatności na 300zł.

  Czy można np. założyć konto bez karty i wtedy te 3 płatności bezgotówkowe zrobić np Blikiem? Wtedy by nie trzeba robić płatności na 300zł?

  wojsed Odpowiedz
  • Regulamin jest tu precyzyjny: trzeba zawrzeć umowę o kartę w trakcie wnioskowania o konto. Co więcej, jednym z warunków premii jest:

   niewypowiedzenie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą do dnia przekazania przez Bank Nagrody.

   Michał
 • Co to są te „korzyści”? Zalogowawszy się oczywiście, – przeglądnąłem cały serwis www i nie widzę nic takiego. Mam tylko Oferty>oszczędności>Konto Mocno Oszczędnościowe 2,6%…

  qq Odpowiedz
 • Wiadomo, że nie lubimy loterii, ale jeśli ktoś już kartą Aliora i tak płaci… https://AliorBankUrzadza.pl/

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Witam, czy dobrze myślę? Kody mcc dotyczą tylko warunku 3 transkacji kartą, natomiast nie dotyczą warunku wydania 300 zł za bezpłatność karty debetowej oraz nie dotyczą 1% za płatności mobilne.

  Maciej Odpowiedz
 • Czy AliorBank w tych promocjach (żeby otrzymać 200zł) i do utrzymania darmowej karty (trzeba wydać 300zł) wyklucza np. doładowania na Revoluta czy też się liczą?

  Wojciech Odpowiedz
  • W spełnieniu warunków promocji R jest wykluczony (jest wśród zakazanych mcc), do darmowej karty może być.

   Przemysław
 • Czy ktoś z Was otwierających konto dostał niedawno na email kartę podarunkową do Neckermanna na 100 zł ?

  bolek Odpowiedz
 • Nie mam możliwości weryfikacji przez konto. Trzy numery w różnych bankach podaję i się nie da :-(

  Mała Odpowiedz
 • Czy ktoś też miał problem z tym, że kurier nie przyjechał? Miało to trwać 2 dni robocze, a mija 3 i brak kontaktu.

  Anna J Odpowiedz
 • Czy te trzy transakcje mogą być wykonane blikiem?

  wally Odpowiedz
 • Chciałem otworzyć konto w promocji z potwierdzeniem umowy przelewem, ale po podaniu numeru konta, pojawia się info, że numer został odrzucony z dwóch różnych banków. Konta były otwierane w oddziale banku podczas osobistej wizyty, więc nie rozumiem o co chodzi. Czy ktoś miał taki przypadek? Czy ma to jakieś znaczenie, że konta zostały otwarte przed datą wydania rekomendacji w 2015 roku?

  Lokata Odpowiedz
 • u mnie jeszcze lepiej – zamknelam konto kilka lat temu, zbioerqalam sie do promocji i dzis dzwoni do mnie babka ze mam u nich KO i ze mi proponuje 3%…. nosz kur.. znowu te udane babki z obslugi podczas skladania dyspozycji wypowiedzenia konta, nie zamknely innych produktow przy okazji ani nie poinformowaly ze trzeba to zrobic i zylam tak kilka lat będąc ciągle juako klient… fajnie.. i znowu uzeranie sie z reklamacjami zeby mi przyznali premie 200zł jakio nowemu klientowi… bo wtedy nie pozamykali wszystkiego…

  villemo09 Odpowiedz
 • Wybrałem opcje dostarczenia umowy przez kuriera. W kopercie była tylko umowa, bez karty debetowej. Czy karta przyjdzie w innym terminie czy to pomyłka banku?

  Dam Odpowiedz
  • Karta przychodzi pocztą, zwykłym listem do skrzynki po paru dniach. Gdy zostanie wysłana dostaniesz sms-a i w bankowości też będzie info.

   Przemysław
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy