Łatwe 200 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku

Zakończona

Ruszyła promocja Alior Banku „Bankuj mobilnie”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 4 miesiące możemy zgarnąć 200 zł premii na start. A do tego ciągle aktualne 1% moneybacku od transakcji kartą w telefonie.

200 zł na start od Alior Banku

Banku mobilnie z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 31.12.2021. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

200 zł na prostych zasadach

Co dalej? Premia podzielona jest na cztery części – po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy następujące warunki:

 • wykonanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Warunki spełniamy przez pierwsze 4 pełne miesiące kalendarzowe. Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca. Razem do zdobycia mamy 200 zł.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 1% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 1% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 10 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, Garmin Pay oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja na KO 1% przedłużona do końca roku

  denek Odpowiedz
 • Z Payback +5000 pkt czyli dodatkowe 50zł na zakupy.

  Kociolak Odpowiedz
 • To klikasz w payback i masz i to i to

  Kociolak Odpowiedz
 • Da się sprawdzić kiedy likwidowało się konto?

  Angulo Odpowiedz
 • to 1% zwrotu za BLIKa to coś się zmieniło? Bo ostatnio jak miałem tą korzyść to nie tyczył się blik w internecie tylko w sklepach stacjonarnych (tzw. POK)…..
  A to mnie średnio interesowało, bo 2k przewalałem w internecie, ale w Biedronce już nie bałdzo

  Damian_91 Odpowiedz
  • Do płatności zbliżeniowych nie są zaliczane płatności
   w punktach posiadających MCC (Merchant Category
   Code) równy:
   7995 – określający kasyna oraz zakłady
   bukmacherskie i im podobne;
   8999 – określający profesjonalne usługi,
   nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
   o ile płatność zidentyfikowana jest jako
   zagraniczna (country code inny niż Polska);
   4111 – określający m.in. usługi transportowe,
   6012 – określający instytucje finansowe;
   6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
   6051 – określający przekazy pieniężne
   w instytucjach finansowych,
   9406 – określający Totalizator Sportowy,
   4829 – określający internetowe przekazy
   pieniężne.
   4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe,
   sanitarne i wodne

   Gdjjdicucbdj
  • @Gdjjdicucbdj

   1. ”Utilities–electric, gas, heating oil, sanitary, water” to „Media: elektryczność, gaz etc.”, a nie „narzędzia”. Ktoś to kiedyś idiotycznie przetłumaczył i niektórzy ciągle powtarzają ten błąd, nawet w niemałych bankach…

   2. Tak czy inaczej „Zbliżeniowe płatności mobilne obejmują płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK”. Czyli nie trzeba zbliżeniowym Blikiem (zresztą nie wiem, czy Alior taki już ma), można takim tradycyjnym, a ten kodów MCC nie ma (chyba się nic nie zmieniło?).

   Don Quijote de la Mancha
 • Wróciła promocja dla nowych środków na KMO 0,5% do 100 tys. zł.

  pytanie Odpowiedz
 • Drodzy Użytkownicy uPaid Wallet, informujemy, że z dniem 27.10.2021 roku, swój żywot kończy nasza aplikacja.

  Ekipa uPaid Wallet
  obecnie Verestro SA

  [*] szkoda, lubiłam ich. Rzadko korzystałam – ale w niewielu sklepach można było tak płacić. To głównie wina DotPay, które teoretycznie oferuje możliwość zapłaty wszelkimi możliwymi metodami, bo czym się okazuje, że w zasadzie działa tylko albo przelew albo BLIK.

  Be@ Odpowiedz
 • Wklepuje dwa nr kont do przelewu weryfikacyjego i już na tym etapie wyskakuje: „Weryfikacja numeru konta nie powiodła się.” Nawet nie dopuszcza do wykonania przelewu… Jedno konto zakładane w oddziale więc na pewno zweryfikowane, drugie chyba online… WTF?

  Chris Odpowiedz
 • Czy ktoś przy wypowiedzeniu konta w aliorze otrzymał ofertę utrzymaniową 8×25 za transakcje kartą i w obecnym miesiącu nie otrzymał zwrotu za październik?

  Daw Odpowiedz
 • Warto jeszcze wspomnieć o dodatkowych 50 zł przy założeniu konta i zarejestrowaniu karty w programie Priceless specials (rejestracja koniecznie z poziomu bankowości internetowej Aliora a nie bezpośrednio w Bezcennych Chwilach).

  Michał Odpowiedz
 • Z jakich banków można dokonać przelewu weryfikacyjnego i czy te dwa lata liczy sie od dnia otwarcia konta, czy zamkniecia wzgledem uruchmionej promocji??

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • Sprzedaż premiowa jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku

   Michał
  • Ok, dzięki. Czyli jesli konto zostalo zamkniete 23.12.2019, otworzyc jako nowy klient moge 24.12.2021? A z jakich bankow mozna zrobic przelew weryfikacyjny i czy konto bd aktywne od razu?

   Wyjadacz_Okazji
 • Cześć, czy ktoś wie czy można połączyć tę promocję z Programem Rekomendacyjnym Alior Banku?

  Arcydzielo Odpowiedz
 • Zastanawia mnie jedna rzecz. Podczas wypełniania wniosku, zaznaczyłem teraz dosłownie wszystko odnośnie marketingu (jak wymaga promocja – „Podczas składania wniosku o zawarcie Umowy o Konto wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego”). Kilka lat temu miałem konto w Aliorku i teraz dostałem ten sam numer klienta (mam dostęp do starych wiadomości itp.). I jak patrzę w ustawieniach to mam tam „Zgoda na marketing Banku – Brak zgody podstawowej”, czyli tak jakby zastosowali to, co miałem wcześniej, a nie to, co było we wniosku. Tak samo data ważności DO się nie zgadzała w stosunku do tego, co było we wniosku (bo teraz mam nowy DO). Oj czuję, że będzie dym :D

  krabar Odpowiedz
  • oj nawet lepiej, bo widzę wiadomości z T-Mobile Usługi Bankowe. ale to pewnie tak zrobili po połączeniu.

   krabar
  • Cześć. Jeśli jakiś cudem tu zajrzysz proszę o komentarz. Mam podobną sytuację i jestem ciekawa jak to rozwiązało się u Ciebie. Nie wiem co zrobić :/

   Weronika
 • Myślicie, że warto zakładać konto w tej promocji za 200 zł? Jak patrzę na historyczne bonusy za otwieranie konta w Aliorze to dawało się uzyskać 300 zł, a jakby liczyć dodatkowe vouchery i inne mało realne do uzyskania bonusy to nawet więcej. Ktoś ze szklaną kulą, co zaproponuje Alior za otwarcie konta od stycznia? :)

  A co do korzyści BLIKowej, istnieją jacyś „stacjonarni” przyjaciele do pomocy?

  Andrzej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy