Do 200 zł za założenie Moto Konta Toyota Banku w najnowszej Money Manii

Zakończona

Ruszyła 17 edycja Money Manii. Tym razem, w zamian za założenie Moto Konta w Toyota Banku, zyskać możemy łącznie 200 zł premii.

200 zł za Moto Konto Toyota Banku

Gwarantowane 150 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie jest obecnym klientem Toyota Banku oraz w okresie od 1.03.2018 do 4.03.2019 nie zamknęła Moto Konta (dawniej Konto Jedyne). Osoby, które zamknęły konto przed tą datą mogą oczywiście skorzystać z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w terminie od 4 do 31.03.2019 zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie moneymania.pl i złożymy wniosek o Moto Konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku (za pomocą telefonu oraz środków komunikacji elektronicznej). Oprócz tego wymagane będzie wyrażenie zgody na przekazywanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Toyota Bank mógł poinformować Money o spełnieniu przez nas warunków.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto (za pomocą kuriera) konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej „Tankuj Korzyści” i zaakceptowanie wymaganych przez aplikację zgód. Tam też musimy dołączyć do promocji banku „Tankuj Korzyści”, o której pisałem kilka miesięcy temu. Dzięki tej ofercie będziemy mogli zyskać nawet 10% zwrotu za transakcje na stacjach paliw! Zgodnie z regulaminem Moneymanii powinniśmy również zarejestrować posiadany (używany) samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego.

Ostatnia wymagana przez promocję czynność to założenie co najmniej jednej Lokaty Sprint 180 dni (z oprocentowaniem 2,4%) na kwotę min. 5000 zł oraz utrzymanie jej przez minimum 90 dni. Oczywiście rekomenduję niezrywanie jej aż do końca, bo wtedy tracimy naliczone już odsetki.

Wszystkie powyższe czynności powinniśmy wykonać do 23.04.2019. Jeśli tak się stanie, to do 24.08 zostaniemy poinformowani mailowo o przyznaniu premii w wysokości 150 zł. Będziemy mieć wtedy czas do 10.09 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru w serwisie Moneymaniia. Wypłata premii nastąpi do 30.09.

50 zł premii za aktywność

Co ciekawe w promocji przewidziana jest jeszcze jedna premia – za aktywność. Jej wysokość to 50 zł i aby ją zdobyć konieczne jest spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz dodatkowo aktywne korzystanie z promocji Tankuj Korzyści.

Co to oznacza? Zgodnie z regulaminem powinniśmy zgarnąć jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw za co najmniej jeden z miesięcy od maja do lipca 2019. Tu jeszcze raz przypominam, że o promocji pisałem dokładnie w tym prześwietleniu. Zachęcam do zapoznania się z opisem.

Ile kosztuje Moto Konto?

Aby nie płacić ani grosza za prowadzenie Moto Konta konieczne jest spełnienie jednego z trzech warunków:

 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na koncie w wysokości min. 1000 zł lub
 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na lokatach w wysokości min. 2500 zł lub
 • spłacanie rat funansowania Toyota Bank / Toyota Leasing

Warto jednak dodać, że w praktyce bank pobiera opłatę 2,49 zł na początku miesiąca, a po kilku dniach ją zwraca.

Posiadanie karty debetowej jest bezpłatne, a pierwsze trzy wypłaty z bankomatów są darmowe (kolejne 4,5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Mając Toyotę co się bardziej opłaci ?? Przelać na dobę 31000 czy założyć lokatę sprint 180 dni na 3 tyś (takie jest minimum tej lokaty) aby uzyskać możliwość naliczania zwrotu 5 % za tankowanie? (alternatywą jest póki co Getin 3 % lub Millenium 2,7)

  zenek64 Odpowiedz
 • Ktoś może orientuje się czy jak złożę dyspozycję zamkniecia konta to otrzymam jeszcze zwrot za paliwo? No i po jakim czasie odpisują że przyjęli wniosek z wypowiedzeniem (chodzi mi o to czy jak złożę dziś wniosek to czy złapie się jeszcze na ten miesiąc czy już następny). Z góry dzięki za pomoc

  McKwacz Odpowiedz
 • Rozumiem że przy tym systemie pobierania tych 2,49 i ich zwrotu praktycznie po dwóch miesiącach składając wypowiedzenie zawsze jesteśmy w plecy conajmniej jedna opłatę bo nie zdążą jej zwrócić?

  Rask Odpowiedz
  • Jeśli konto fizycznie zamknie się w połowie miesiąca to nie – bo zdążą zwrócić 2,49 za poprzedni miesiąc a za miesiąc wypowiedzenia opłata nie jest pobierana

   zenek64
 • czy można złożyć dyspozycję zamknię1ia konta przez on-line?

  agnese2a Odpowiedz
 • Adminie czy można złożyć dyspozycję zamknięcia konta przez on-line?

  agnese2a Odpowiedz
 • Czy dostaliście już tą premie bo ja na razie nie mam cierpliwości żeby się do tego logować….

  TomekW Odpowiedz
 • Kasy ciagle brak. Reklamacja poszla.

  Li Odpowiedz
 • z moneymanią trzeba jednak uważać, u mnie nie przyznali premii mimo spełnienia warunków. Ponoć wysłali mi emaila po którym miałem uzupełnić nr konta, ale ja tego emaila nie otrzymałem więc go nie wpisałem. Teraz oni twierdzą że premia mi się nie należy i odrzucają moją reklamację. Miał tak ktoś?
  Z tego powodu na przyszłość wolę promocje bezpośrednio z bankiem- tam ten problem odpada, a poza tym łatwiej coś wyjaśnić- Toyota w reklamacji odsyła do nich, a oni mówią że email był i tyle i przestali się odzywać po moich kolejnych argumentach….. klops…

  gregoopl Odpowiedz
 • Podczas proby przelewu z konta oszczednosciowego przelewem wewnetrznym na swoj ror wyskakuje mi oplata 2zł, na inne konto 4,5zł – czy to normalne? Jak przelac pieniadze z oszczednosciowego bez oplat?

  TomekW Odpowiedz
  • Też mnie to zszokowało jak nieopatrznie przelałam coś na oszczędnościowe. W cenniku faktycznie każdy (!!) przelew z KO na ROR jest płatny… ja zamknęłam konto, czekam aż przeleją mi pozostawione środki na konto w innym banku (ciekawe czy potrącą sobie opłatę..)

   asi
  • wydaje mi sie ze kilka miesiecy temu jeszcze takiej oplaty nie bylo…

   TomekW
  • Rozwiązaniem jest chyba założenie lokaty.

   Don Quijote de la Mancha
  • Założenie lokaty = przelew wewnętrzny, tego zdołałem dowiedzieć się na infochacie

   matebe
 • Jakie są Wasze doświadczenia z nowym sposobem logowania i nowym panelem?
  Dla mnie to dziadostwo. Konieczność podawania czterech danych przy logowaniu, strona ładuje się wieki. Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś z TB. Po zmianach omijam TB z daleka, ale niestety czasem muszę z niego skorzystać.

  PyramidHead Odpowiedz
 • 1. Czy Toyota Bank posiada jakąś aplikację w której sprawdzę stan konta, wykonam przelew?
  2. Czy jest jakieś potwierdzone info że po ostatnich zmianach logowania token mogę zutylizować we własnym zakresie?

  TomekW Odpowiedz
 • Jak w praktyce wyglada w toyocie badanie tego sredniomiesiecznego salda do bezplatnosci konta i zwrotow za paliwo? Czy pieniadze musza przelezec dobę zeby zaliczylo czy moze byc przelew otrzymany i od razu zwrocony?

  TomekW Odpowiedz
  • Liczy się (jak wszędzie) saldo na koniec dnia, czyli musza przenocować (wpłacone mogą być wieczorem, np. 3 sesją, a przelew wychodzący można zlecić po północy),.

   Don Quijote de la Mancha
  • taka obserwacja
   niezaksięgowane transakcje nie zmniejszają salda

   kruczi
 • Proszę o radę. Chce skorzystać z konta oszczędnościowego więc muszę tez otworzyć konto osobiste. Czy to Moto konto będzie bezpłatne jeśli środki będą na oszczędnościowym czy konieczna jest jeszcze lokata na 2500zł? I jak otwiera się to konto (jest np. przelew weryfikacyjny czy tylko kurier?)

  Anty Odpowiedz
  • I jeszcze pytanie o te 2zł za przelew wewnętrzny na ror. Można go jakoś uniknąć?

   Anty
  • Nie ma takiej możliwości – też powinno być według mnie od drugiego przelewu, ale przynajmniej oprocentowanie jest tu nieco wyższe, jak się przechowa więcej niż 50 000

   matebe
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy