200 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Bank + do 360 zł moneybacku

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem promowana jest jednak nie „zwykła” karta kredytowa, ale TurboKARTA. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że oprócz 200 zł na start do zgarnięcia mamy nawet 360 zł rocznie w formie zwrotów za paliwo i jedzenie w restauracjach.

Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Santander Consumer Bank

Zyskaj 300 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o TurboKARTĘ i zawrzeć umowę (za pomocą kuriera lub przelewem weryfikacyjnym) nie później, niż 31.12.2022.

Bank zastrzega jednak, że należy być klientem, który nie posiadała TurboKARTY Santander Consumer Bank od 1.01.2021. Posiadanie innych kart w teorii nie wyklucza.

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy transakcje kartą na min. 300 zł w każdym z czterech miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy. Bank przyzna nam bowiem 50 zł za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana za pomocą SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nie mamy zaległości w spłacie zadłużenia wyższej, niż 50 zł i dłuższego, niż 10 dni. Kody będziemy mogli wykorzystać na Allegro w podsumowaniu zamówienia, w polu „masz kod rabatowy”.

Moneyback na TurboKARCIE

Zakładając kartę w promocji automatycznie przystępujemy do wbudowanej w nią promocji z moneybackiem za płatności w wybranych miejscach. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Bank zaznacza, że chodzi tu o transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym, a maksymalna kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł miesięcznie. Rocznie daje nam to nawet 360 zł.

Moneyback za dany okres wypłacany jest pod warunkiem, że spłacamy terminowo swoje zadłużenie na karcie. Kwota zwrotu dopisywana jest do rachunku karty w momencie generowania wyciągu.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo posiadanie TurboKARTY jest płatne i wynosi 4,90 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięczny (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł. W przypadku zamówienia wyciągu w formie papierowej będzie to 6,90 zł.

Z jednej strony 1000 zł miesięcznie to dużo, ale z drugiej – przecież i tak korzystamy z karty, aby generować moneyback.

Nie przegap!

Komentarze

 • W regulaminie jest „Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które zawarły z Bankiem Umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty TurboKARTA od 1 stycznia 2021
  roku do 9 sierpnia 2022 roku.”

  Czy zatem posiadanie karty „Comfort” wyklucza?

  qaz Odpowiedz
  • @qaz trafne spostrzeżenie które otwiera mi furtkę do promocji, bo turbo zamykałem w 2020, a comfort miałem w okresie zastrzeżonym w regulaminie.
   @Michał – chyba copy paste z poprzednich promocji SCB poszedł („nie posiadała żadnej karty Santander Consumer Bank”) w opis :).

   ls5
  • Ale na konkurencyjnych portalach piszą, że konsultanci mają swoją wersję, czyli że posiadanie comfort też jest wyłączeniem……co nie ma potwierdzenia jednak w regulaminie. Może Admin coś ustali?

   qaz
  • Wniosek złożony, karta przyznana. Turbo zamykana w lipcu 2020, comfort w grudniu 2021 roku. Powyższe informacje sprawdzone w trakcie rozmowy, ani słowa o tym, że mogłoby mnie to wykluczać.

   ls5
 • Regulamin obowiązuje obie strony i te zapisy są wiążące. Może się tylko okazać, że reklamacyjne trzeba będzie działać…. :/

  idiayp Odpowiedz
 • Z innej beczki: Czy ktoś korzysta z promocji Kasa Wraca II Edycja w SKOK Stefczyka?

  owat Odpowiedz
 • Promocja ze zwrotem
  Witaj szkoło z kartą kredytową
  Możesz zyskać do 50 zł zwrotu za zakupy np. na szkolną wyprawkę.
  Do 5.09 płać naszymi kartami kredytowymi (RRSO 25,11%) w salonach Empik lub na empik.com.
  Za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł możesz otrzymać 5% zwrotu, max. 50 zł.
  Jeśli spełnisz wszystkie warunki, to do 31.10 na rachunek karty wypłacimy Ci nagrodę.

  Ja123 Odpowiedz
 • Czy kartę kredytową Santander Consumer Bank można dodać do Portfela Google (Google Pay)? Przy próbie dodania pojawia się komunikat o konieczności zadzwonienia na infolinię banku.

  michal-100 Odpowiedz
 • Czy R zalicza się do obrotu 1000 i bezpłatności karty?

  kerm-it Odpowiedz
 • czy raty wzięte w SCB wykluczają?

  asss Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy