Do 220 zł za założenie eKonta w mBanku!

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której nowi klienci zyskać mogą 200 zł za założenie eKonta. A jeśli połączymy ją z promocją dla obecnych klientów, to łącznie zyskamy 220 zł na start :)

Do 220 zł za założenie eKonta w mBanku

200 zł za wpływy wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2016. Bank precyzuje, że chodzi o rachunki z numerem rozliczeniowym (3 – 10 cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o eKonto z taryfą standard przez dedykowaną stronę promocji, zawrzemy umowę oraz złożymy wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek w mBanku (przez mLinię lub w bankowości internetowej w sekcji Pasaż -> Rachunki -> Przelew wynagrodzenia). Na to wszystko mamy czas do 28.02.2019, dlatego konto warto założyć nieco wcześniej.

Możliwe, że pod koniec wnioskowania będzie możliwość podania identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku. Jeśli nikogo takiego nie macie, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu „livesmarter”.

Program poleceń w mBanku

Aby zdobyć pierwszą z premii, w wysokości 20 zł, powinniśmy zapewnić wpływ wynagrodzenia w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu założenia konta i przeniesienia wynagrodzenia. Zostanie ona wypłacona do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo zakładając konto w grudniu pierwszy wpływ powinien nastąpić w styczniu, a premia zostanie wypłacona do końca lutego.

Z kolejnymi premiami będzie już z górki: 80 zł otrzymamy za wpływ wynagrodzenia w następnym miesiącu, 50 zł – w kolejnym, a ostatnie 50 zł – w jeszcze jednym. Razem do zgarnięcia mamy więc 200 zł.

Cały proces świetnie ilustruje tabelka dołączona do regulaminu:
200 zł za wpływ wynagrodzenia w mBanku

Na koniec dodam, że jako wynagrodzenie rozumiemy:

przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku

20 zł za Apple Pay

Na koniec przypominam, że osoby posiadające telefon z iOS mogą zyskać 20 zł za transakcje Apple Pay. Wystarczy wykonać 2 transakcje w ten sposób :)

Ile kosztuje eKonto?

Prowadzenie eKonta Standard jest darmowe. Karta debetowa będzie natomiast bezkosztowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie drobnych zapłacimy 1,30 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim będę nowym klientem w tym banku – zamknięcie rachunku w listopadzie 2017 r.

  promocjenonstop Odpowiedz
 • Znowu w mBanku to samo. Nowy klient nie był LUB nie jest.

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Uwaga: dostałem maila od samego banku, ze jednak promocje (200+150) się nie łącza. Osobiście jednak nie widzę powodów dla których miałyby się nie łączyć. W każdym razie przeredaguje później wpis.

  Michał Odpowiedz
  • A można mimo wszystko spróbować? Czy to od razu wyklucza z promocji od wynagrodzenia

   luka89waw
  • Spróbować można. Generalnie problem jest taki, ze regulaminy nie mają wykluczeń, ale w trakcie składania wniosku nie ma możliwości zaznaczenia akceptacji regulaminu drugiej promocji

   Michał
 • Czy posiadanie konta firmowego wyklucza z promocji?

  dorota_208 Odpowiedz
  • Nie

   Michał
  • A czy warunki będą spełnione jeśli wynagrodzenie będzie wpływało z konta firmowego, które i tak jest w mbanku? :)

   dorota_208
  • „jeśli wynagrodzenie będzie wpływało z konta firmowego”, którego posiadaczem jest uczestnik promocji (tylko jako firma/przedsiębiorca)?
   Moim zdaniem nie ma problemu, regulamin mówi, że „Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny”, nie ma tu nawet mowy o Uczestniku, a właśnie w przypadku konta firmowego w ich banku łatwo mogą sprawdzić, że posiadaczem tego konta nie jest klient indywidualny.

   Don Quijote de la Mancha
 • Co otrzymuje klient mbanku z 15 letnim stażem?

  Paweł Odpowiedz
 • Również mam tam konto od lat, otrzymuje wynagrodzenie na ekonto i dostane 200?

  imie Odpowiedz
  • Gorycz uzasadniona.
   Ośmielę się jednak zapytać. Gdzie byliście, kiedy za przeniesienie konta do CA dostawało się 3 stówy? Przy powtórzeniu operacji dwukrotnie wychodziło na czysto 600zł.
   A jak nic nie robicie to mBank wychodzi założenia, że jesteście szczęśliwi .Skoro tak to молчать и руки на швах. Albo inaczej. Kto obsypuje starą żonę prezentami tak jak narzeczoną?

   Bufon
  • Czy wspomniane przeniesienie konta do CA powoduje zachowanie numeru rachunku bankowego?

   imie
  • Na razie ta promocja nie funkcjonuje. NRB po przeniesieniu konta jest inny.

   Bufon
  • Skoro numer jest inny to masz odpowiedź gdzie byłem kiedy za przeniesienie konta do CA dostawało się 3 stówy. Skoro numer jest inny to równie dobrze można założyć nowy rachunek bez przenoszenia starego.

   imie
  • Ale 3 stów nie dostaniesz. Widzisz różnicę…?

   Dario
 • mam taki problem, wysłałam kilka przelewów natychmiastowych z Konta Oszczedn. w Santanderze, bo trzeba mi było szybko przelać pieniądze do innego banku i kompletnie zapomniałam że tylko pierwszy przelew jest darmowy, a reszta płatne i to aż 10 zł każdy! i to naliczyli mi aż 70zł opłaty ;( wiem, że moja wina, kompletnie mi to z głowy wyleciało.
  Zastanawiam się nad reklamacją, jak myślicie, uda się coś wskórać, zyskać chociaż częściowy zwrot jeśli napisze że zapomniałam o tym a trzeba mi było wysłać szybki przelew a już było po 17? Może zagram głupią blondynkę, albo już sama nie wiem, jako stały klient banku, czy coś pomóżcie, doradźcie proszę ;)

  villemo09 Odpowiedz
  • Spróbować możesz, ale raczej marne szanse są aby się zlitowali.

   mbo
  • Napisz im że zamierzasz zamknąć wszystkie rachunki. Od zamknięcia odstąpisz w przypadku gdy zwrócą niesłusznie pobrane opłaty.

   imie
  • Nie są to niesłusznie pobrane opłaty, więc niezłe naciąganie sprawy byłoby.
   W ostateczności można spróbować, choć nie przewiduję powodzenia.

   mbo
  • Zgadza się że nie są to niesłusznie pobrane opłaty ale to jest argument za zwrotem ich naliczenia. Koszt pozyskania klienta to podobno 500zł więc bankowi bardziej opłaca się zwrócić 70zł niż stracić klienta. Ja w podobny sposób uzyskałem bezwarunkowo bezpłatną kartę do konta.

   imie
 • Karta do konta jest nieobowiązkowa?

  dark Odpowiedz
 • Czym skutkuje złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek w mBanku? Czy za wynagrodzenie uznaje się wpływ danej kwoty z mojego prywatnego rachunku w innym banku?

  km Odpowiedz
  • W artykule jest definicja wynagrodzenia. Oczywiście inna sprawa czy bank będzie co do niej tak rygorystyczny.

   Michał
 • 3 lata karencji, śmiech na sali…

  Dario Odpowiedz
 • Coś ruszyło z karencją w mBanku. W promocji https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iii-edycja-14-02-2019.pdf
  nowy klient to taki co nie miał konta od 01.01.2017

  deloe Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z nową promocją opiewającą na 140zł oraz co z programem poleceń w tym przypadku?

  gru Odpowiedz
 • Wygląda na to , że od paru dni trwa III edycja konta z premią , co ważne z nową definicją nowych klientów https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iii-edycja-14-02-2019.pdf

  cykor Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy