200 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING

Wystartowała kolejna edycja promocji 200 zł za otwarcie Konta Direct w ING. Dziś bowiem pojawiła się możliwość „kupienia” darmowego groupona pozwalającego na otwarcie promocyjnego rachunku. Warunki zgarnięcia 200 zł kolejny raz wydają się całkiem proste do spełnienia.

200 zł za otwarcie konta dla nowych klientów

Po pierwsze – standardowo z promocji wyłączone są osoby, które posiadają lub posiadały Konto z Lwem, Klasyczne, Student, Komfort, VIP. Od kiedy? ING wyklucza wszystkich tych, którzy mieli aktywne konto po po dniu 01.01.2013!

200 zł za założenie konta ING na groupon.pl

Jeśli nie znaleźliśmy się w tej grupie – spokojnie możemy składać wniosek o konto (link dostaniemy w mailu od groupona). Mamy na to czas do 15.06.2014, a umowę musimy podpisać do 15.07.2014. Co ważne – również do połowy lipca musimy aktywować kartę debetową Visa (zbliżeniowa) oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

100 zł za obroty i 100 zł za wpływ wynagrodzenia

Dalej możemy zgarnąć po 100 zł za każdy z dwóch poniższych punktów:
1. do dnia 15.12.2014 zostaną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe (w złotówkach) na łączną kwotę minimum 1000 zł.
2. od dnia 01.06.2014 do dnia 15.12.2014 w przynajmniej trzech rożnych miesiącach na koncie zaksięgowany będzie wpływ wynagrodzenia, renty, emerytury o wartości minimum 1000 zł (czyli łącznie minimum 3 wpływy).

Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku konieczne jest również posiadanie aktywnego konta na dzień wypłaty premii (22.12.2014). Pamiętajmy tu, że ING pobiera opłatę 7 zł za kartę (TOiP), o ile nie wykonamy nią operacji na minimum 200 zł w danym okresie rozliczeniowym (29 dzień miesiąca – 28 dzień kolejnego miesiąca).

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

PS. To kolejna świetna okazja znaleziona przez was dzięki mamOkazje.pl. Dziękujemy!

Nie przegap!

Komentarze

 • @admin
  Prosba do Ciebie i innych uzytkownikow!Na infolinii ING powiedzieli mi ze w momencie zakupu grouponu trzeba byc uzytkownikiem grouponu.Prawda?Bo zona kupila ten groupon i podarowala go mamie i wg ING nawet jak teraz moja mama zalozy sobie konto w grouponie to nie bedzie mogla skorzystac z promocji.Prosze o szybkie info bo nie wiem czy zakladac konto mamie (czas do 15.06) czy czekac pol roku na nastepna promocje.

  rw Odpowiedz
 • Rw, w grouponie po zalogowaniu możesz sobie bezproblemowo zmienić tymczasowo nazwisko na dowolne jakie Ci pasuje. Opcja zmień adres do wysyłki czy jakoś tak.

  nickuś Odpowiedz
 • Z regulaminu: ” Uczestnikami Promocji mogą być osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, będące zarejestrowanymi użytkownikami serwisu http://www.groupon.pl
  Więc pewnie Bank będzie miał podstawy do nie wypłacenia premii, może rada Nickusia okaże się pomocna.

  Lili Odpowiedz
 • @Lili
  No ale jak matka zalozy dzisiaj konto na grouponie to bedzie spelniala ten warunek w dniu skladania wniosku.Kobieta z ING powiedziala mi ,,ze w dniu zakupu kupona” trzeba miec konto ale takiego zapisu w regulaminie nie ma!
  @nickuś
  hmn ….grupon zostal podarowany wiec zmiana nazwiska chyba nic nie da.Nie wiem jak ING to bedzie weryfikowac

  rw Odpowiedz
 • Hm… też mam podobną sytuację a kurier już prawie jedzie, myślałem nawet o kupieniu groupona dla kogoś ale i tak nic by to nie dało wg regulaminu? Polecieli w kulki trochę nie dość,że chcą wynagrodzenie to jeszcze takie cuda z grouponem wymyślają;/ Ciekawe jak to będą traktować faktycznie, szkoda by było 200PLN na ulicy nie leży.Zastanawiam się jakie cuda wianki BANKI będą wymyślać po 1 lipca,żeby klientów zatrzymać.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • No to nie pozostaje nic innego jak odstąpienie od umowy i tyle w temacie… za friko nie będę przelewał do nich kasy emerytki :)

  arti82 Odpowiedz
 • rw # Niestety potwierdzono mi takie podejście mailowo. Czyli ja się nie zastanawiam i w poniedziałek odstępuję od umowy u mojej emerytki ;-) Ehh… nie doczytałem tego jak kupowałem ale ich strata!

  arti82 Odpowiedz
 • Zastanawiam się tylko co na to osoby które założyły to konto mając kupon z konta groupon innej osoby i minął im juz okres na odstąpienie od umowy – nie jesteście wk….?? bo ja bym się nie dziwił… A może wszyscy zbojkotujmy ich to zmienią decyzję i reg. jak np. w GetinOnline? :D

  arti82 Odpowiedz
 • @arti82
  dzieki za info.Ja napisze w imieniu matki do ING i zaskarze ich nie precyzyjny regulamin.Moze jak kilkanascie osob to zrobi to zmienia decyzje ,ING jest raczej elastycznym Bankiem w przeciwienstwie do padliny Czarneckiego

  rw Odpowiedz
 • Wiesz, regulamin nic nie mówi o tym, ze kupon musi być zakupiony na tym koncie, mówi tylko o tym, że musi być użytkonikiem serwisu, nie pisze też w jakim dniu także jest bardzo nieprecyzyjny…

  arti82 Odpowiedz
 • Kasa dzisiaj wpłynęła. Można konto zamykać?

  Tomek__ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy