Łatwe 200 zł na Zalando za założenie Konta dla Młodych od PKO BP

Zakończona

Po kilku miesiącach przerwy rusza promocja PKO BP, w ramach której możemy zgarnąć łatwe 200 zł premii na start w formie bonów Zalando. Premiowane jest założenie Konta dla Młodych (18-26 lat) oraz Konta Pierwszego (13-18 lat).

200 zł na Zalando od PKO BP

Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji. Uprzedzając pytania dodam natomiast, że posiadanie konta w Pekao S.A. również – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz podpiszemy umowę nie później, niż 31.05.2023. W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę natomiast najlepiej podpisać za pomocą kuriera (co następuje po wypełnieniu wniosku internetowego), aby uniknąć zgłaszanych poprzednio problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Pamiętajmy również, aby do 31.05.2023 zgłosić również chęć udziału w ofercie na dedykowanej stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta spełnimy jeden prosty warunek:

 • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem

Kwota transakcji jest dowolna, miejsce również.

I… to tyle! Nagroda jest nasza. Bank prześle nam bon o wartości 200 zł do wykorzystania na Zalando za spełnienie warunków. Wysyłka nagród nastąpi do końca lipca (rachunki z kwietnia) lub do końca sierpnia (rachunki z maja).

W promocji przewidzianych jest 2700 promocyjnych kont. Po wyczerpaniu puli dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe, dlatego lepiej się śpieszyć.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy żeby założyć Konto Pierwsze (13-18 lat) rodzic musi posiadać konto w PKO?

  heniek131 Odpowiedz
  • To napewno. Ja założę córce jednak w ING albo Millenium (millenium wyklucza tych z promocji którzy wcześniej kiedyś już zakładali). Fajny jest też Santander, ale brakuje mi miejsca w telefonie na nowe apki.. 😄

   Pola33
 • Czy jak założę konto w kwietniu, spełnię warunki w maju i czerwcu, a 26 urodziny mam w lipcu, to myślicie ze załapię sie na wypłatę nagrody w lipcu?

  pronofiox Odpowiedz
 • ,Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą”
  A jak się ma ten wpis do założenia konta pierwszego dla osób 13-18 lat?

  heniek131 Odpowiedz
 • Z linku podanego przez admina nie da się otworzyć konta pierwszego dla dziecka.

  heniek131 Odpowiedz
 • Przedłużyli promocję do 30 czerwca

  Czajek79 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy