200 zł za testowanie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

Zakończona

Ruszyła nietypowa promocja ING przeznaczona dla obecnych klientów, którzy zechcą „przetestować” konto osobiste banku. W zamian za spełnienie prostych warunków zgarnąć można 200 zł premii. A być może nawet 340 zł :)

200 zł za testowanie konta w ING

200 zł za testowanie konta

Aby skorzystać z promocji należy być klientem ING Banku Śląskiego, który w terminie od 1.01.2017 do 5.08.2018 posiadał dowolny produkt banku, ale nie posiadał konta osobistego. Ideą promocji jest bowiem przekonanie takich klientów do założenia rachunku.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji oraz założymy Konto z Lwem wraz z kartą debetową nie później, niż 30.09.2018.

Kolejnym krokiem będzie trzykrotne spełnienie dwóch prostych warunków: zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie 3 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Zakładając konto w sierpniu musimy te warunki spełnić od września do listopada. Zakładając konto we wrześniu – od października do grudnia.

I to tyle! 200 zł zostanie przelane na nasz rachunek do 30.12.2018 (dla kont otwartych w sierpniu) lub do 31.01.2019 (dla kont otwartych we wrześniu).

30 zł za ankietę

Co ciekawe promocja zakłada również, że konto w ING może nam się nie spodobać. W takim wypadku będziemy mogli wypełnić ankietę (do 20.12 lub 20.01, zależnie od otwarcia konta), która zostanie nam udostępniona w systemie Moje ING. Za spełnienie warunków promocji + wypełnienie ankiety otrzymamy 30 zł.

Ale uwaga! Wszystko wskazuje na to, że wypełnienie ankiety zapewnia nam nie 200 + 30 zł premii, a jedynie… 30 zł. Mówi o tym regulamin promocji:

Uczestnicy Promocji mogą otrzymać tylko jedną z dwóch nagród: 200 zł albo 30 zł – w zależności, jakie warunki Promocji spełnią.

Dobrze więc, aby rachunek w ING nam się spodobał. Przynajmniej do końca stycznia :-)

Możliwość połączenia promocji?

Co ciekawe powyższa promocja nie wymaga założenia konta w żaden konkretny sposób. Na dodatek jej regulamin nie przewiduje zakazu łączenia ofert więc wszystko wskazuje na to, że… możemy ją połączyć z „regularną” ofertą na start! Wystarczy, że spełnimy kilka dodatkowych warunków, a łącznie powinniśmy zyskać nie 200 zł, a nawet 340 zł! :)

140 zł za założenie Konta z Lwem

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Prowadzenie Konto Direct jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A ewentualna nagroda 30 złotych to nagroda pocieszenia dla tych którzy nie spełnili warunków do otrzymania nagrody 200 złotych. Np. nie zrobili przelewu w którymś z trzech miesięcy, lub zapomnieli o dokonaniu minimum trzech płatności w którymś miesiącu. I ci dostaną 30 zł pod warunkiem wypełnienia ankiety.

  ptok Odpowiedz
  • ale jeśli spełnili te warunki do 200 i wypełnią dodatkowo ankietę to spełniają warunki wymagane do otrzymania też nagrody 30 PLN
   więc przelewam Ci 30PLN bo spełniłeś… i uppss sorry nie mogę Ci przelać 200 PLN chociaż też spełniłeś bo Ci „omyłkowo” wcześniej wypłaciłem 30 PLN

   zakupocholiczek
 • Punkt 16 regulaminu jest jednoznaczny. Nie pozostawia wątpliwości.
  „16. Jeśli Uczestnik spełni wszystkie warunki opisane w punktach 14 i 15, otrzyma nagrodę 200 zł.”

  ptok Odpowiedz
  • Punkt 23. też jest jednoznaczny :
   „Uczestnikowi promocji przysługuje tylko 1 nagroda w trakcie trwania promocji. Uczestnik może otrzymać 200 zł albo 30 zł. ”
   Więc wypełniam ankietę a pozostałe warunki z promocji 200PLN też spełniłem to zmuś Bank żeby Ci wypłacił 200 zamiast 30 PLN

   zakupocholiczek
 • a jeśli będę miał fantazję i wypełnię ankietę i spełnię wszystkie warunki do otrzymania nagrody 30 PLN? to dlaczego niby Bank miałby mi przelać więcej skoro mogę dostać nagrodę mniejszą, która dyskwalifikuje do odbioru większej?
  Porównajmy :
  1. warunek – otwieram konto we wrześniu
  2. przelewam 1100 PLN co miesiąc w X XI i XII
  3. robię po 3 transakcję co miesiąc w X XI i XII
  spełniam warunki do nagrody 200 PLN
  ale jeśli DODATKOWO wypełniam ankietę to spełniam też do nagrody 30 PLN,
  przecież przelałem pieniądze w „X albo w XI albo w XII” ?

  zakupocholiczek Odpowiedz
 • A czy po zarejestrowaniu się w promocji 200 zł wysyłaja jakiegoś maila i z informacją że się przystąpiło. Wczoraj wieczorem żona zakładała i nic nie otrzymała

  pasikonik119 Odpowiedz
 • A ja dostałem wczoraj w ING wiadomość która zaczyna się tak:
  „Dzień dobry, na dobry początek oszczędzania z naszym bankiem mamy dla Ciebie 102 zł. Przelaliśmy je na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe. Dlaczego? (…)”
  Załączam fragment regulaminu:
  2. Osoby uprawnione – klienci wybrani przez Bank, posiadający rachunek oszczędnościowy przez okres co najmniej 30 dni przed dokonaniem Wpłaty, których Bank chce zachęcić do oszczędzania i korzystania z celów oszczędnościowych w systemie bankowości internetowej Moje ING. Osobą uprawnioną nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank.
  3. Wpłata – kwota w wysokości 102 zł (słownie: sto dwa złote), którą Bank wpłaci na rachunek oszczędnościowy w PLN Osoby uprawnionej.

  Nie ma pewności, że to się powtórzy, ale może warto dodatkowo uruchomić rachunek oszczędnościowy.

  dario Odpowiedz
  • ale fajnie, u mnie pusto:(

   Aleksandra
  • Co ciekawe, ja nie mam rach. oszczędnościowego. W ogóle to włączyłem się we wrześniu. Tak więc dostałem info, że dostałem kasę której nie dostałem na konto którego nie mam.

   dario
 • Warunki otrzymania nagrody 200 zł
  Regulamin promocji
  „200 zł za testowanie konta”
  14.Uczestnik Promocji od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. nie posiadał któregokolwiek z
  następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem
  Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student” i 5 sierpnia
  2018 r. był klientem Banku.

  Warunkiem otrzymania nagrody jest nieposiadanie jednego z wymienionych kont – ja np. nie posiadam konta Komfort i byłem klientem więc warunki przyznania nagrody spełniam.
  O mały włoś bym z tej promki nie skorzystał przez błędny opis ufff. W ostatniej chwili się udało.

  Jako Odpowiedz
  • Nie JEDNEGO z wymienionych, a KTÓREGOLWIEK.

   hasz
  • warunkiem otrzymania jest nieposiadanie któregokolwiek rachunku, a
   wg pwn którykolwiek to: wszystko jedno który
   a więc, aby otrzymać wystarczy nieposiadać jednego z wymienionych
   pozdr

   Jako
  • Grubymi nicmi szyte… ale troche racji masz z ta interpretacja :) Pewnie nie obejdzie sie bez reklamacji ale jestem ciekaw jak sie skonczy – daj koniecznie znac!

   Bartglw
  • Ja wiem, że grubymi, ale jak się nie umie pisać regulaminu to już nie moja wina
   arbiter bankowy chyba PWN nie podważy ; )
   wystarczy posługiwać się prostym językiem a nie sięgać po górnolotne którykolwiek

   Jako
 • Mam do was pytanie: 30.09.2018 zamówiłem kartę do konta, ale chciałbym ją już zamknąć, czy jak już dziś zamknę kartę to bank:
  a)pobierze opłatę 7 zł
  b)nie pobierze opłaty
  c)pobierze opłatę proporcjonalnie do ilości dni od dnia zamówienia karty

  McKwacz Odpowiedz
 • W opisie pisze ,że w systemie Moje ING ma być ankieta którą najlepiej olać aby nie wypaść z promocji. Ja dostałem ankietę tradycyjną pocztą
  Nadawca ING Bank Śląski / IPSOS
  Ktoś coś wie? Dostał?Zaczyna się tak….

  Szanowny Panie,

  Ostatnio otwierał Pan konto osobiste w naszym banku, dlatego chcielibyśmy poprosić o opinię na temat tego doświadczenia.

  Wypełnienie krótkiej ankiety zajmie nie więcej niż 2 minuty, a Pana głos będzie dla nas cenną wskazówką, co moglibyśmy robić lepiej.

  rychu75 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy