200 zł za testowanie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

Trwa do 30.09.2018

Ruszyła nietypowa promocja ING przeznaczona dla obecnych klientów, którzy zechcą „przetestować” konto osobiste banku. W zamian za spełnienie prostych warunków zgarnąć można 200 zł premii. A być może nawet 340 zł :)

200 zł za testowanie konta w ING

200 zł za testowanie konta

Aby skorzystać z promocji należy być klientem ING Banku Śląskiego, który w terminie od 1.01.2017 do 5.08.2018 posiadał dowolny produkt banku, ale nie posiadał konta osobistego. Ideą promocji jest bowiem przekonanie takich klientów do założenia rachunku.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji oraz założymy Konto z Lwem wraz z kartą debetową nie później, niż 30.09.2018.

Kolejnym krokiem będzie trzykrotne spełnienie dwóch prostych warunków: zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie 3 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Zakładając konto w sierpniu musimy te warunki spełnić od września do listopada. Zakładając konto we wrześniu – od października do grudnia.

I to tyle! 200 zł zostanie przelane na nasz rachunek do 30.12.2018 (dla kont otwartych w sierpniu) lub do 31.01.2019 (dla kont otwartych we wrześniu).

30 zł za ankietę

Co ciekawe promocja zakłada również, że konto w ING może nam się nie spodobać. W takim wypadku będziemy mogli wypełnić ankietę (do 20.12 lub 20.01, zależnie od otwarcia konta), która zostanie nam udostępniona w systemie Moje ING. Za spełnienie warunków promocji + wypełnienie ankiety otrzymamy 30 zł.

Ale uwaga! Wszystko wskazuje na to, że wypełnienie ankiety zapewnia nam nie 200 + 30 zł premii, a jedynie… 30 zł. Mówi o tym regulamin promocji:

Uczestnicy Promocji mogą otrzymać tylko jedną z dwóch nagród: 200 zł albo 30 zł – w zależności, jakie warunki Promocji spełnią.

Dobrze więc, aby rachunek w ING nam się spodobał. Przynajmniej do końca stycznia :-)

Możliwość połączenia promocji?

Co ciekawe powyższa promocja nie wymaga założenia konta w żaden konkretny sposób. Na dodatek jej regulamin nie przewiduje zakazu łączenia ofert więc wszystko wskazuje na to, że… możemy ją połączyć z „regularną” ofertą na start! Wystarczy, że spełnimy kilka dodatkowych warunków, a łącznie powinniśmy zyskać nie 200 zł, a nawet 340 zł! :)

140 zł za założenie Konta z Lwem

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Prowadzenie Konto Direct jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzięki za przegląd promocji, wczoraj dostałem smsa od ING z informacją o tej promocji i się zastanawiałem czy można połączyć dwie na raz ;) mam u nich kartę kredytową z aktualnej promocji u nich ;)

  MarcinG Odpowiedz
 • Ktoś rozjaśni jak te promocje można połączyć 200+140? Czy mam dokonać po porstu płatności BLIK oprócz w/w warunków po założeniu konta???

  Słonik Odpowiedz
  • Założyć konto w promocji 140 zł, zarejestrować się w promocji 200 zł, spełnić warunki obu (czyli w jednej wydać 1000 zł, w drugiej wykonać po 3 transakcje). Oczywiście mogą to być te same transakcje spełniające warunki tu i tu.

   Michał
  • Adminie, z tego co czytam regulaminy obu promocji to nie powinno być problemu żeby obie połączyć i zgarnąć 140 i 200 zł. Weryfikowaleś to może, bo komentarze innych są sprzeczne…
   Mam jeszcze pytania, czy osoba na którą została wyrobiona karta kredytowa dodatkowa i nie ma innych produktów w ING będzie traktowana jako Klient Banku na dzień 5 sierpnia?
   I drugie, czy podczas zakładania konta można wybrać kartę MasterCard w telefonie zamiast zwykłego plastiku. Akurat dla niej jest promocja i do końca roku nie pobierana jest opłata miesięczna 7zł?

   ggg
  • 1. Regulamin nie zabrania łączenia promocji. Pozostaje jedynie kwestia, czy da się je połączyć w praktyce – nie wiem czy przejdzie wniosek internetowy u osób, które mają już jakiś produkt w ING. Dajcie znać :)
   2. Zgodnie z regulaminem trzeba „być klientem ING”, a nie „posiadać produkt ING” więc ktoś, kto miał kartę dodatkową według mnie też może skorzystać z promocji.
   3. ING wymaga dowolnej karty debetowej w momencie zakładania konta i odbioru premii. Nie ma znaczenia czy będzie to zwykła karta czy mobilna.

   Michał
 • Informacja. z infolinii. Promocja nie łączy się z promocja 140zl za złożenie konta.
  Można tu zyskać dodatkowe PLN za program poleceń – ale to tez nie zawsze bo ja Np po założeniu konta mogę je dopiero polecić po miesiącu. Dopiero wtedy moje ing pozwala wygenerować kod poleceń.

  aviator Odpowiedz
  • Prośba o to, aby nie dzwonić na infolinię i nie dopytywać. Każdy wasz telefon zwiększa szansę na to, że ING zauważy swój błąd i będzie próbował to naprawić. Tu więcej info: https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Napiszę raz jeszcze: w żadnym miejscu regulaminu nie ma wykluczania się obu promocji. Ktoś, kto zakłada konto przez internet/w promocji 140 zł zgodnie z regulaminem może się również zapisać do promocji 200 zł. Nie opierajmy się na tym co się wydaje konsultantom, ale na tym co jest w regulaminach.

   Michał
 • Czyli wystarczy, że założyłam u nich kartę kredytową w czerwcu i mogę przystąpić do promocji? Czy musiałam również posiadać konto we wskazanym okresie?

  Syska Odpowiedz
  • Zgodnie z tym co napisałem w artykule – promocja przeznaczona jest do klientów posiadających dowolny produkt OPRÓCZ konta. Właśnie za założenie konta bank chce im dać 200 zł.

   Michał
 • Warto dopisać – warunki należy spełniać od miesiąca następującego od dnia założenia. Ale żeby nie płacić za karte 7zl to już teraz trzeba zrobić zakupu za 300zl żeby bie było opłaty.

  aviator Odpowiedz
 • Rozmawiałam z konsultantem na czacie
  „Z tego, co sprawdziłam możesz wziąć udział w promocji „200 zł za testowanie konta”. W promocji „Do 140 za otwarcie konta Direct lub Komfort” nie weźmiesz udziału, ponieważ ta promocja jest skierowana do nowych klientów. Jeśli masz już u nas jakiś produkt, nie otworzysz konta przez stronę internetową.”

  Syska Odpowiedz
  • Mylisz się, przed chwilą założyłem. Bez problemu 200 zł +140 zł.

   x666
  • Nie rozmawiamy z konsultantami tylko opieramy się na tym, co jest w regulaminie: https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Dodam, że do tej pory faktycznie był problem ze składaniem wniosku jako stary-nowy klient. Bank nawet sam pisał w regulaminie promocji 140 zł, że dawni klienci (mający dostęp do Moje ING) powinni wnioskować o konto przez bankowość + zgłosić to specjalnym formularzem. W najnowszej promocji 140 zł NIE ma już tego zapisu, więc prawdopodobnie bank coś naprawił i teraz każdy może składać wniosek przez stronę promocji (niezależnie czy jest nowym, czy obecnym klientem). Potwierdził to zresztą powyżej @x666.

   Michał
  • Czyli jeśli chcę skorzystać z dwóch promocji powinnam złożyć wniosek w promocji 140 zł na dedykowanej stronie? Czy na stronie promocji 200 zł (2 różne strony i formularze)?

   Syska
  • Do bonusu 140 zl chyba nie ma specjalnej strony? Po prostu poprzez bankowosc po zalogowaniu?

   Aleksandra
  • @Syska,
   składasz wniosek o konto w promocji 140 zł, a następnie rejestrujesz się w promocji 200 zł.

   Michał
  • Sprawdzam łączenie sie dwóch promocji 200 + 140 i taka odpowiedź otrzymałam od pracownika ING z czatu:
   „W regulaminie promocji (140zł) jest napisane, że konto powinno zostać otwarte przez stronę banku. Jeśli masz już kartotekę w naszym banku, nie złożysz wniosku o otwarcie konta przez internet. Nie jest wliczone otwarcie konta przez bankowość elektroniczną Moje ING”
   Ale skoro już wcześniej ktoś pisał że założył przez formularz, to znaczy że się da :)

   Katarzyna
  • I to jest jedyny sensowny powód tego, że promocje się nie połączą – brak możliwości założenia konta w promocji 140 zł przez internet. Bo regulaminowo nic nie przeszkadza.

   Michał
  • No chyba że samo rozpoczęcie zakładania konta na stronie banku wystarczy do załapania się do warunków regulaminu. A potem przekierowanie do Moje ING…

   ggg
  • x666 czy zakładając konto miałeś możliwość wybrania zamiast karty plastikowej kartę MasterCard w telefonie?

   ggg
 • Proszę o wytłumaczenie. Jeżeli posiadam konto direct od 2 lat to nie mogę przystąpić do promocji ? Czy mogę testować inne konto np komfort lub mobi i dostać premię ?

  luic Odpowiedz
  • No ale czego tu nie rozumiesz??
   „Aby skorzystać z promocji należy być klientem ING Banku Śląskiego, który w terminie od 1.01.2017 do 5.08.2018 posiadał dowolny produkt banku oprócz konta osobistego. Ideą promocji jest bowiem przekonanie takich klientów do założenia rachunku”

   Kłapouchy
  • Kłapouchy ale ten regulamin jest niejasny. Ja rozumiem że chociaż mam konto to mogę skorzystać zakładając drugie. Potwierdza to także infolinia ale nie jest przekonana. Dlatego pytam.

   luic
  • @luic cytat z regulaminu: „Uczestnik Promocji od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. nie posiadał któregokolwiek z
   następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem
   Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student” i 5 sierpnia
   2018 r. był klientem Banku.”

   Co tutaj jest niejasne?

   Aleksandra
  • Regulamin jest akurat w 100% precyzyjny. Nie można mieć Konta (czyli dowolnego konta osobistego banku) we wskazanym okresie i trzeba taki rachunek założyć.

   Michał
 • @admin gdybyś mógł potwierdzić czy można połączyć te 200+140 bo widzę że znów zaczynają się tel na infolinię i czaty.
  I czy jest konieczność posiadania karty? Może wtedy dało by się uniknąć wydatków 300 zł lub opłaty 7 zł

  Andrus Odpowiedz
 • A ja mam taką sytuację. Dawno temu miałem kredyt w ING i wraz z nim konto osobiste oraz oszczędnościowe. Kredyt spłaciłem konto przeniosłem do innego banku.
  Obecnie przystąpiłem do promocji z kartą kredytową. I jakież było moje zdziwienie po zalogowaniu do bankowości internetowej gdy okazało się, że cały czas posiadam konto oszczędnościowe. Widocznie nie zamknęło się gdy przenosiłem rachunek podstawowy.
  Z tego co zrozumiałem czytając regulamin, nie powinno to przeszkadzać mi w założeniu konta w obecnej promocji. Tylko czy mogę ugrać coś więcej? Jakieś polecenie?

  Damian Odpowiedz
 • Przyłączam się do prośby o rozeznanie tematu łączenia promocji 200 + 140 + 50 (konto założone z polecenia). W żadnym z regulaminów nic nie ma o wykluczeniu łączenia promocji z innymi oferowanymi przez bank. Poza tym każda z nim wymaga innych warunków do spełnienia. Nie ma też stworzonych specjalnych linków do otwarcia konta w poszczególnej promocji. Dlatego moim zdaniem promocje wzajemnie się nie wykluczają. Ale mam małe doświadczenie z tym bankiem i nie wiem czy stosują się do regulaminów wprost czy też maja jakieś swoje nadinterpretacje.

  ABC Odpowiedz
 • „suma sumarum”
  Ponieważ nie mam zamiaru u Nich zostać (to już wiem) to kiedy mogę się z nimi pożegnać zgarniając to co jest do zgarnięcia?
  Domniemam tez że tej ankiety NIE NALEŻY wypełniać?
  Mając KK mam nadzieje ze mogę ją zamknąć wcześniej i nie wpłynie to na wypłatę bonusu?

  jojo Odpowiedz
 • Trochę szkoda że niby dla „aktualnych” lecz jak konto założone w lipcu to jednak wyklucza się taką osobę =p

  luka89waw Odpowiedz
 • Regulamin jest od tego, aby sie na nim opierac. A tu pojawiaja sie pytania zupelnie z czapy, na ktorych odpowiedz jest zawarta wprost w ww. akcie. Lenistwo niektorych uczestnikow forum wrecz poraza. Gratulacje za cierpliwosc dla admina bo momentami jak sie to czyta to rece opadaja.

  Heniek Odpowiedz
  • :)

   Generalnie tu jest trochę bardziej skomplikowana sytuacja. Ale fakt – z regulaminów wynika wprost, że obie oferty można łączyć. Jedyna wątpliwość jest taka, czy uda się to zrobić w praktyce – ING może wykryć (w trakcie wnioskowania o konto), że mamy już dostęp do Mam ING i nie pozwolić na finalizację wniosku. Nie zmienia to jednak faktu, że konto ostatecznie założymy (co będzie w 100% zgodne z promocją 200 zł, z promocją 140 zł również, o ile zrobimy to internetowo – tam jest taki warunek).

   Michał
 • @admin czy coś się zmieniło w kwestii dat?
  teraz strona promocji pokazuje:
  Ważne!
  W promocji może wziąć udział klient indywidualny, który:
  – od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. nie posiadał którego z Kont z Lwem: Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student,
  – 5 sierpnia 2018 r. był klientem ING Banku Śląskiego, tj. posiadał jakikowliek inny niż konto osobiste produkt
  W opisie promocji nic nie ma na temat dat nie posiadania rachunku.

  Bart Odpowiedz
 • Osoby które także otwierają konto z promocji „Do 140 za otwarcie konta Direct lub
  Komfort” trzeba pamiętać o założeniu do tego konta oszczędnościowego zgodnie z zapisem w regulaminie:
  „od 1 sierpnia 2018 r. do 31 października 2018 r. otworzy Konto z Kartą za pomocą
  strony internetowej Banku oraz – bez względu na rodzaj otwieranego Konta – Konto
  oszczędnościowe,”
  niestety automatycznie otwiera się tylko dla nowych klientów.

  Katarzyna Odpowiedz
 • Orientujecie się jak wygląda kwestia okresu zamknięcia konta w ing?
  Tryb natychmiastowy , miesięczny okres wypowiedzenia czy jeszcze inaczej?

  Bart Odpowiedz
 • Czy można w jakiś sposób sprawdzić, czy faktycznie jest się zapisanym do promocji (w Moim ING/mail potwierdzający)? Czy tylko na podstawie komunikatu wyskakującego po zapisaniu się?

  vavamuffinkaaa Odpowiedz
  • Telefonicznie nie można. Musisz napisać w portalu do nich maila aby Ci przesłali potwierdzenie.

   Maciej
 • Czy jeżeli posiadam kartę kredytową firmową w ING to kwalifikuje się jako uczestnik w tej promocji?

  Bobek Odpowiedz
 • Proszę o wysłanie kodu do polecenia (zaproś znajomego) na tomeq5 małpa poczta.fm

  tomko111 Odpowiedz
 • Przy składaniu wniosku o konto na stronie internetowej pytają o dostęp do Moje ING – po zalogowaniu do swojej bankowości elektronicznej nie ma możliwości wpisania kodu poleceń – wyskakuje błąd. Czy promocje „200 zł za testowanie konta”, „140 zł za założenie konta” i program poleceń na pewno się łączą? Z technicznego punktu widzenia wydaje się, że nie

  Syska Odpowiedz
  • Mam ten sam problem. Chciałam otworzyć konto po zalogowaniu do moje ing i po wpisaniu we wniosku kodu poleceń (pojawia się taka opcja) wyskakuje błąd. Konto otwierane zwykłym wnioskiem w bankowości internetowej, do promocji „200 zł za testowanie konta” miałam zapisać się po otworzeniu konta. Dodam, że jestem klientem banku ale posiadam tylko kartę kredytową. Czy wie ktoś w czym może być problem ?

   ABC
  • U mnie przy zakładaniu konta z polecenia też wyskakuje błąd (Kod błędu: 0000118). Czyli raczej założenie z polecenia systemowo nie przejdzie…

   Forest_22
  • Co do tego kodu błędu (0000118) to mają problem w banku i nad tym pracują. Dzwoniłam i dowiedziałam się, że takich zgłoszeń było już sporo. Więc jak komuś się nie spieszy to niech poczeka z zakładaniem konta, a wtedy będzie można zyskać 200 (testuj konto) + 50 (konto z polecenia) bo promocje się nie wykluczają. ;)

   ABC
  • Super! Dzieki za info :)

   Forest_22
  • Dzwoniłem na infolinię, po założeniu konta należy wypełnić formularz i będziemy brali udział w promocji: Ingbank.pl/zapisyMGM

   tomko111
  • @tomko czy po wypełnieniu tego formularza dostałeś od nich jakieś potwierdzenie? meila, wiadomość w ING?

   m.
  • Nie, ale zrobiłem sobie screena w celach dowodowych ;)

   tomko111
 • moze ja jestem ciemny,ale wczoraj uruchomilem testowanie dostalem potwierdzenie udzialu,a nastepnie w promocji za 140 otwarlem u nich konto,czekam na karte i zastanawiam sie czemu komplikujecie prosta sprawe najwyzej nie wpadnie 100zl bo pozostale warunki sa poza moim zasiegiem

  Romek Odpowiedz
 • Czy konto można założyć przez przelew czy koniecznie kurier ?
  Jeśli można przez przelew to jakie banki są możliwe do wyboru napiszcie
  proszę ? (np. czy można wybrać BNP Paribas)

  jolana Odpowiedz
 • Michale- a pytanie jeszcze inne, nie było takiego. Jak uważasz?
  Dodatkowa karta kredytowa założona 2 miesiące temu na osobę dorosłą, która nie miała nigdy konta w ing. Nie została uruchomiona z kartą dodatkową bankowość, jedynie ja mam dostęp do historii karty dodatkowej tej osoby jako posiadacz karty głównej. Lecz pełne dane tej osoby są w posiadaniu banku. Według mojego rozumowania- ta osoba jest klientem banku, wg wymagań regulaminu. Jak ty uważasz?

  magda6 Odpowiedz
 • Przyłączam się do pytania. Czy można otworzyć przelewem?

  Zet Odpowiedz
 • Dobre pytanie, czy można wraz z tym rachunkiem otworzyć kartę „Mastercard w telefonie”, która do 28.12.2018 jest w promocji i nie pobierają za nią opłat.
  Problemem, moim zdaniem, może być prawdopodobnie brak możliwości wybrania tej karty podczas składania wniosku o otwarcie konta. Z tego co wyczytałem to „Mastercard w telefonie” można zamówić z aplikacji Moje ING po otwarciu rachunku.
  Pytanie więc czy uda się wnioskować tylko o sam rachunek ‚Konto z Lwem Direct’ (bez karty) i dopiero po otworzeniu konta zawnioskować o kartę „Mastercard w telefonie” ? Oraz oczywiście czy takie postępowanie jest zgodne z regulaminem ?
  Moim zdaniem, raczej to śliski temat …

  vilq Odpowiedz
  • Z doświadczenia – do tej pory (w promocjach na start) działały dwie opcje. Jedna to wyrobienie karty, spełnienie warunków promocji, zamknięcie jej i otwarcie do wypłaty premii (musimy w końcu posiadać kartę). Druga to właśnie karta mobilna, która jest darmowa (być może znów przedłużą jej darmowość do 28.12.2019, tak jak rok temu do 28.12.2018).

   Michał
  • Jeszcze uściślę, że wg regulaminu Karta nie musi być jedną i tą samą kartą, wystarczy, by była to dowolna „karta płatnicza (debetowa), wydana Uczestnikowi Promocji do Konta”, dzięki temu właśnie inną można spełnić warunek otwierając kont, a inną np. wykonując nagrodę i odbierając nagrodę.
   (Dla porównania definicja Konta zawiera dopisek „otwarte w ramach Promocji”, co w praktyce oznacza, że za każdym razem chodzi o to samo konto.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Że jak ???

   beret
  • „Że jak ???”
   — 😆 miało być: „inną [kartą] można spełnić warunek otwierając kont, a inną [można mieć] np. wykonując niezbędne transakcje i odbierając nagrodę”

   Don Quijote de la Mancha
 • @Don Quijote de la Mancha
  Masz rację. Tylko zastanawiam sie czy ich system podczas weryfikacji spelnienia warunkow np. w grudniu, nie bedzie sprawdzal czy aktualna karta platnicza klienta to ta sama karta, ktora zostala wybrana podczas skladania wniosku o otwarcie konta. Masz racje, ze regulaminowo nie jest to sprecyzowane, ale moim zdaniem jest duze prawdopodobienstwo, iz takie dzialanie skonczyloby sie reklamacja. A co za tym idzie, pozniejszym terminem otrzymania nagrody …

  vilq Odpowiedz
  • Ja zaryzykowałem. Najpierw otworzyłem konto w promocji 140zł po przekierowaniu na Moje ING bez karty. W aplikacji zawnioskowałem o kartę MasterCard w telefonie. Otworzyłem konto oszczędnościowe. A potem zapisałem się do promocji testowania za 200zł.
   Zobaczymy, najwyżej dostanę tylko 200zł.

   ggg
  • @vilq, nie wiem, ale primo, mam wrażenie, że ktoś już tu kiedyś pisał, że zmieniał kartę na mobilną i zadziałało to dobrze, secundo, w systemie informatycznym jednak prościej sprawdzić tylko, czy karta jest, a nie czy to jest ta sama.

   @ggg: „otworzyłem konto w promocji 140zł po przekierowaniu na Moje ING bez karty” — ale wg regulaminu trzeba otworzyć „Konto wraz z Kartą”..

   Don Quijote de la Mancha
  • W sumie to otworzyłem Konto z Kartą… Ale i tak nie było otwierane tylko przez stronę internetową, a przez Moje ING… Zatem jeśli trzymać się regulaminu, to pewnie warunków nie spełniam. Jeśli zaś chodzi o promo 200zl to jak najbardziej. Zobaczymy. Generalnie i tak na te 140 (czy raczej 100 w podstawie) nie liczę. Trzeba czekać…

   ggg
 • Nie da się założyć konta z kodem polecenia, czekam aż naprawia błąd…

  tomko111 Odpowiedz
 • Witam,
  Czy dobrze rozumiem: mam tylko KK. Gram tam o 300 zł które niebawem dostanę.
  Czyli dzisiaj (sierpień) mogę zarejestrować się i zdalnie założyć konto, do tego kartę MOBILNĄ i to wszystko? Wpływ 1000 zł we wrześniu, paźdz. oraz listopadzie i w grudniu odbiór 200 zł? W styczniu 2019 mogę zamknąć konto?
  Pisałem o mobilnej, bo wtedy nie trzeba wydać nią tych 300 zł miesięcznie.

  Wiki Odpowiedz
  • Chyba nie, podczas zakładania konta nie da się od razu wybrać karty „w telefonie”, trzeba najpierw zamówić plastikową, potem dopiero wyklikać mobilną i zamknąć płatny plastik.

   Don Quijote de la Mancha
  • A to lipa, chyba więc zostanę przy platiku, bo głupio od razu go zamykać- mogą do tego się przyczepić. Dziękuję za info.

   Wiki
 • Dostałem smsa z zaproszeniem do wypróbowania konta w ING i możliwością zgarnięcia 200 zł. Czy ma znaczenie, że najpierw zarejestruje się w promocji, w której mogę zgarnąć 200 zł, a później (dzień później) założę konto w banku. Czy kolejność nie ma znaczenia?

  Tedy Odpowiedz
 • Czy udało się już komuś założyć konto z polecenia, tzn czy we wniosku przyjmuje kod osoby polecającej ? U mnie nadal pojawia się błąd (kod błędu 0000118)

  ABC Odpowiedz
 • Ok, zarejestrowałem się w promocji, chcę założyć konto z lewem, ale nie widzę takiego:) Jest Direct, Mobi…

  Wiki Odpowiedz
  • Regulamin:

   Definicje
   […]
   6. Konto – Konto z Lwem Direct, Komfort lub Mobi w PLN […]

   Don Quijote de la Mancha
  • Generalnie domyślnym Kontem „z Lwem” jest Konto Direct :)

   Michał
  • Wolę dopytać niż potem cierpieć:) Założyłem konto Direct w bankowości, którą już posiadałem (do KK), wybrałem kartę do konta pierwszą z brzegu, VISA zbliżeniową bez ubezpieczenia. W ciągu 8 dni ma przyjść karta. Od września przelewam 1000 zł co miesiąc i tyle? Oczywiście zarejestrowałem się (nr pesel).

   Wiki
 • da sie tak połaczyć??
  a) 50 dla mnie , 100 dla polecajacego
  +
  b) 140 dla mnie za załozenie konta
  +
  c) 200 zł za testowanie konta ??

  Mam obecnie KK

  draw22 Odpowiedz
 • Dzis dzwonilem i uslyszalem ze jesli mam kk to tylko testowanie bo juz jestem ich klientem wiec juz nie nowym

  SYLWESTER Odpowiedz
 • Jest coś takiego jak regulamin i tam wszystko pisze kto może, a kto jest wyłączony z promocji. Ja mam konto walutowe w € i również mogę wsiąść udział w tej promocji, bo nie jest to konto oszczędnościowe.

  Tedy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy