200 zł za testowanie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

Zakończona

Ruszyła nietypowa promocja ING przeznaczona dla obecnych klientów, którzy zechcą „przetestować” konto osobiste banku. W zamian za spełnienie prostych warunków zgarnąć można 200 zł premii. A być może nawet 340 zł :)

200 zł za testowanie konta w ING

200 zł za testowanie konta

Aby skorzystać z promocji należy być klientem ING Banku Śląskiego, który w terminie od 1.01.2017 do 5.08.2018 posiadał dowolny produkt banku, ale nie posiadał konta osobistego. Ideą promocji jest bowiem przekonanie takich klientów do założenia rachunku.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji oraz założymy Konto z Lwem wraz z kartą debetową nie później, niż 30.09.2018.

Kolejnym krokiem będzie trzykrotne spełnienie dwóch prostych warunków: zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie 3 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Zakładając konto w sierpniu musimy te warunki spełnić od września do listopada. Zakładając konto we wrześniu – od października do grudnia.

I to tyle! 200 zł zostanie przelane na nasz rachunek do 30.12.2018 (dla kont otwartych w sierpniu) lub do 31.01.2019 (dla kont otwartych we wrześniu).

30 zł za ankietę

Co ciekawe promocja zakłada również, że konto w ING może nam się nie spodobać. W takim wypadku będziemy mogli wypełnić ankietę (do 20.12 lub 20.01, zależnie od otwarcia konta), która zostanie nam udostępniona w systemie Moje ING. Za spełnienie warunków promocji + wypełnienie ankiety otrzymamy 30 zł.

Ale uwaga! Wszystko wskazuje na to, że wypełnienie ankiety zapewnia nam nie 200 + 30 zł premii, a jedynie… 30 zł. Mówi o tym regulamin promocji:

Uczestnicy Promocji mogą otrzymać tylko jedną z dwóch nagród: 200 zł albo 30 zł – w zależności, jakie warunki Promocji spełnią.

Dobrze więc, aby rachunek w ING nam się spodobał. Przynajmniej do końca stycznia :-)

Możliwość połączenia promocji?

Co ciekawe powyższa promocja nie wymaga założenia konta w żaden konkretny sposób. Na dodatek jej regulamin nie przewiduje zakazu łączenia ofert więc wszystko wskazuje na to, że… możemy ją połączyć z „regularną” ofertą na start! Wystarczy, że spełnimy kilka dodatkowych warunków, a łącznie powinniśmy zyskać nie 200 zł, a nawet 340 zł! :)

140 zł za założenie Konta z Lwem

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Prowadzenie Konto Direct jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A ewentualna nagroda 30 złotych to nagroda pocieszenia dla tych którzy nie spełnili warunków do otrzymania nagrody 200 złotych. Np. nie zrobili przelewu w którymś z trzech miesięcy, lub zapomnieli o dokonaniu minimum trzech płatności w którymś miesiącu. I ci dostaną 30 zł pod warunkiem wypełnienia ankiety.

  ptok Odpowiedz
  • ale jeśli spełnili te warunki do 200 i wypełnią dodatkowo ankietę to spełniają warunki wymagane do otrzymania też nagrody 30 PLN
   więc przelewam Ci 30PLN bo spełniłeś… i uppss sorry nie mogę Ci przelać 200 PLN chociaż też spełniłeś bo Ci „omyłkowo” wcześniej wypłaciłem 30 PLN

   zakupocholiczek
 • Punkt 16 regulaminu jest jednoznaczny. Nie pozostawia wątpliwości.
  „16. Jeśli Uczestnik spełni wszystkie warunki opisane w punktach 14 i 15, otrzyma nagrodę 200 zł.”

  ptok Odpowiedz
  • Punkt 23. też jest jednoznaczny :
   „Uczestnikowi promocji przysługuje tylko 1 nagroda w trakcie trwania promocji. Uczestnik może otrzymać 200 zł albo 30 zł. ”
   Więc wypełniam ankietę a pozostałe warunki z promocji 200PLN też spełniłem to zmuś Bank żeby Ci wypłacił 200 zamiast 30 PLN

   zakupocholiczek
 • a jeśli będę miał fantazję i wypełnię ankietę i spełnię wszystkie warunki do otrzymania nagrody 30 PLN? to dlaczego niby Bank miałby mi przelać więcej skoro mogę dostać nagrodę mniejszą, która dyskwalifikuje do odbioru większej?
  Porównajmy :
  1. warunek – otwieram konto we wrześniu
  2. przelewam 1100 PLN co miesiąc w X XI i XII
  3. robię po 3 transakcję co miesiąc w X XI i XII
  spełniam warunki do nagrody 200 PLN
  ale jeśli DODATKOWO wypełniam ankietę to spełniam też do nagrody 30 PLN,
  przecież przelałem pieniądze w „X albo w XI albo w XII” ?

  zakupocholiczek Odpowiedz
 • A czy po zarejestrowaniu się w promocji 200 zł wysyłaja jakiegoś maila i z informacją że się przystąpiło. Wczoraj wieczorem żona zakładała i nic nie otrzymała

  pasikonik119 Odpowiedz
 • A ja dostałem wczoraj w ING wiadomość która zaczyna się tak:
  „Dzień dobry, na dobry początek oszczędzania z naszym bankiem mamy dla Ciebie 102 zł. Przelaliśmy je na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe. Dlaczego? (…)”
  Załączam fragment regulaminu:
  2. Osoby uprawnione – klienci wybrani przez Bank, posiadający rachunek oszczędnościowy przez okres co najmniej 30 dni przed dokonaniem Wpłaty, których Bank chce zachęcić do oszczędzania i korzystania z celów oszczędnościowych w systemie bankowości internetowej Moje ING. Osobą uprawnioną nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank.
  3. Wpłata – kwota w wysokości 102 zł (słownie: sto dwa złote), którą Bank wpłaci na rachunek oszczędnościowy w PLN Osoby uprawnionej.

  Nie ma pewności, że to się powtórzy, ale może warto dodatkowo uruchomić rachunek oszczędnościowy.

  dario Odpowiedz
  • ale fajnie, u mnie pusto:(

   Aleksandra
  • Co ciekawe, ja nie mam rach. oszczędnościowego. W ogóle to włączyłem się we wrześniu. Tak więc dostałem info, że dostałem kasę której nie dostałem na konto którego nie mam.

   dario
 • Warunki otrzymania nagrody 200 zł
  Regulamin promocji
  „200 zł za testowanie konta”
  14.Uczestnik Promocji od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. nie posiadał któregokolwiek z
  następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem
  Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student” i 5 sierpnia
  2018 r. był klientem Banku.

  Warunkiem otrzymania nagrody jest nieposiadanie jednego z wymienionych kont – ja np. nie posiadam konta Komfort i byłem klientem więc warunki przyznania nagrody spełniam.
  O mały włoś bym z tej promki nie skorzystał przez błędny opis ufff. W ostatniej chwili się udało.

  Jako Odpowiedz
  • Nie JEDNEGO z wymienionych, a KTÓREGOLWIEK.

   hasz
  • warunkiem otrzymania jest nieposiadanie któregokolwiek rachunku, a
   wg pwn którykolwiek to: wszystko jedno który
   a więc, aby otrzymać wystarczy nieposiadać jednego z wymienionych
   pozdr

   Jako
  • Grubymi nicmi szyte… ale troche racji masz z ta interpretacja :) Pewnie nie obejdzie sie bez reklamacji ale jestem ciekaw jak sie skonczy – daj koniecznie znac!

   Bartglw
  • Ja wiem, że grubymi, ale jak się nie umie pisać regulaminu to już nie moja wina
   arbiter bankowy chyba PWN nie podważy ; )
   wystarczy posługiwać się prostym językiem a nie sięgać po górnolotne którykolwiek

   Jako
  • Dostałem info, że 200 zł jest moje !
   Także obędzie się bez reklamacji ; )

   Jako
 • Mam do was pytanie: 30.09.2018 zamówiłem kartę do konta, ale chciałbym ją już zamknąć, czy jak już dziś zamknę kartę to bank:
  a)pobierze opłatę 7 zł
  b)nie pobierze opłaty
  c)pobierze opłatę proporcjonalnie do ilości dni od dnia zamówienia karty

  McKwacz Odpowiedz
 • W opisie pisze ,że w systemie Moje ING ma być ankieta którą najlepiej olać aby nie wypaść z promocji. Ja dostałem ankietę tradycyjną pocztą
  Nadawca ING Bank Śląski / IPSOS
  Ktoś coś wie? Dostał?Zaczyna się tak….

  Szanowny Panie,

  Ostatnio otwierał Pan konto osobiste w naszym banku, dlatego chcielibyśmy poprosić o opinię na temat tego doświadczenia.

  Wypełnienie krótkiej ankiety zajmie nie więcej niż 2 minuty, a Pana głos będzie dla nas cenną wskazówką, co moglibyśmy robić lepiej.

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy BLIK to transakcja bezgotówkowa? Pobrali mi opłatę za październik. Transakcje miałem na ponad 300 zł ale część z tego to BLIK

  Andrus Odpowiedz
  • BLIK to transakcja bezgotowkowa, ale nie transakcja wykonana karta – nie zwalnia z oplaty za karte

   Aleksandra
  • Mimo wszystko dla mnie to dziwne. Regulamin mówi transakcje bezgotówkowe na min 300zł a BLIK taką transakcją jest..

   Andrus
  • Nie, w tabeli oplat i prowizji jest wyraznie napisane o transakcjach bezgotowkowych wykonanych karta. BLIK sie wlicza do promocji, a nie do oplaty

   Aleksandra
  • Ja spróbuję przekaz ełronetowy. Dopiero teraz zauważyłem, że w szczegółach karty jest informacja ile kasy zostało do wydania aby nie pobrali opłaty. W ten sposób można sprawdzić czy blik jest wliczany oraz wiadomy przekaz. Swoją drogą jak ktoś nie założył konta oszczędnościowego to warto to zrobić i wpłacić tam cokolwiek. Ja tak zrobiłem i dostałem wczoraj 102zł na zachętę do dalszego oszczędzania.
   :-))

   dario
  • Mnie coś nie chcą zachęcić choć miałem oszczędnościowe już wcześniej ale starannie utrzymuje tam 1gr ?

   Andrus
  • @dario podaj jakieś szczegóły, bo te 102 zł to jedna wielka zagadka, kiedy otwierałeś oko? Jakie saldo utrzymujesz? itp.

   abc
  • Najpierw w wakacje uruchomiłem promo z kredytowymi 2×200. Potem tę promkę z ror i w następnym miesiącu otrzymałem mail, że dostałem 102zł na ko którego nie miałem. Założyłem więc od razu i wrzuciłem dwie stówki, a potem tak po 50 na miesiąc. Na początku listopada zrobiłem szum o niewypłaconą premię i poprosiłem w pisemne potwierdzenie, że mi nie wypłacili premii w terminie, że dostałem fałszywe info (o 102), że drugiej premii też nie wypłacili, że nie dają zaświadczeń o zgodach marketingowych. Po tym zabiegu oddali brakującą premię, sami naliczyli odsetki, potwierdzili to wszystko i napisali, że dołączyli mnie do listopadowej promocji, przy czym nie napisali jakiej. Teraz już wiem, bo dostałem właśnie 102.
   Miło, ale zaliczyli taką wtopę, że bez sentymentów stamtąd odejdę.

   dario
 • Gratulujemy!

  Zdobyłeś 200 zł w promocji „200 zł za testowanie konta”. Nagrodę wypłacimy na Twoje konto do 30 grudnia 2018 r. Byłoby nam bardzo miło, gdybyś podzielił się z nami swoimi uwagami. Prosimy, wypełnij krótką ankietę i oceń naszą komunikację w tej promocji oraz konto otwarte w promocji. Chcemy wiedzieć, co robimy dobrze, a co jeszcze możemy poprawić.

  ptok Odpowiedz
  • Również taką treść wiadomości dostałem w systemie Moje ING.

   Michał Sz.
  • u mnie jeszcze nie ma takiej wiadomosci. mam nadzieje ze nie bedzie tak jak z promo KK

   Aleksandra
  • Tylko nie wypelniaj ankiety bo zamienisz 200zl na 30zl jesli dobrze rozumiem opis tej promocji :)

   Bartglw
  • Lecą sobie w kulki z tymi powiadomieniami. Otrzymasz nagrodę 200 zł. I wszystko fajnie ale nie dopisują ze za ankietę będzie tylko 30 zł, a o 200 wtedy można pomarzyć. Zagranie nieco poniżej pasa. Nie wypełniajcie :)

   Gfd
  • Szczerze? Otrzymujac taka wiadomosc i wypelniajac ankiete mysle ze spokojnie mozna skladac reklamacje na wprowadzanie w blad i domaganie sie tych 200zl

   Aleksandra
 • Jak to zamienią 200 na 30? Mnie prosili w wiadomości to wypełniłem, było wyraźnie napisane że wypłacą 200 zł i że je w sumie zdobyłem i proszą jeszcze o tą ankietę.

  Wiki Odpowiedz
  • Regulamin pkt 23 – tylko jedna nagroda: albo 200 albo 30. Ale zgadzam sie, ze to nie fair ze strony banku, ze namawiaja do wypelnienia ankiety tych, ktorzy spelnili warunki dla nagrody 200zl

   Bartglw
  • Ankieta – to ankieta ale tutaj prosili o jej wypełnienie, pisząc że mam 200 zł. Nie pisali że sorry, nie zakwalifikowałeś sie, ale wypełnij ankietę to dostaniesz 30 zł.

   Wiki
 • Odwieczne pytanie… Zamknę tu w styczniu konto powiedzmy 10 nie robiąc 300 zł obrotu dla darmowości. Skasują mnie za te 10 dni?

  jojo Odpowiedz
  • Konto z Lwem Direct jest bezpłatne, kasują tylko za kartę, tak, jak piszesz: proporcjonalnie za każdy dzień w okresie rozliczeniowym (u nich od 29 do 28); wydaje się, że jeśli premię dostaniesz 30 grudnia, to kartę możesz od razu zamknąć (płacąc za 1 czy 2 dni, czyli 0,23–0,45 zł).

   Don Quijote de la Mancha
 • Zamknięcie karty da coś? W zasadzie już dziś mogę to zrobić

  jojo Odpowiedz
  • Warunki otrzymania nagrody 200 zł
   […]
   15. Uczestnik Promocji:
   […]
   d. na dzień wypłaty nagrody będzie posiadać Konto wraz z Kartą.

   Don Quijote de la Mancha
 • No po zgarnięciu 200 zł. :) Bynajmniej nie będę musiał w sylwestra zapitalać do oddziału albo czekać do 2 .01

  jojo Odpowiedz
  • W ING wystarczy kartę zastrzec w bankowości internetowej lub mobilnej.
   Wtedy konto jest już bezpłatne, wiec można bez pośpiechu je zamknąć przechodząc kiedyś obok jakiegoś oddziału, a można też je zostawić, czekając na inne promocje (typu regularne inwestowanie/oszczędzanie lub dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe).

   Don Quijote de la Mancha
 • A ja warunki spełniłem i nie dostałem żadnej wiadomości o nagrodzie.
  Konto założone w sierpniu.
  Wrzesień, październik, listopad i już nawet grudzień wpływ 1000zl, >3 transakcji karta >300zl i zero informacji o nagrodzie.

  aviator Odpowiedz
  • Transakcje min. 300 zł to nie warunek promocji. Info w artykule powyżej.

   sonin
  • I co w tym jest niezgodnego z regulaminem? Warunki które opisałem dotyczą promocji chyba ze ty znasz inne lub czytasz co innego!

   aviator
  • Płatności na 300 karta nie są warunkiem promocji tylko darmowosci karty. Nie rzucaj się jak nie wiesz

   Aleksandra
  • Kolejna znawczyni. W moim poście wyraźnie jest napisane jakie warunki spełniłem które są wymogiem promocji.
   Poczytaj zanim zaczniesz kolejna pouczać !

   aviator
  • A po co piszesz o czymś co nie ma związku z promocja?

   Aleksandra
  • A niby o czym jest promocja????

   aviator
  • Nie o płatnościach na 300

   Aleksandra
  • Z taka inteligentna to jeszcze tu nie było dyskusji. Albo odpisz coś konstruktywnego albo nie pisz tych swoich idiotycznych zdawkowych odpowiedzi znawczynio

   aviator
  • Złap trochę kultury i pokory. Malo kto tutaj dostał info z gratulacjami, nie ma co siać paniki. Zwłaszcza wspominając o spełnieniu warunku, który z promocja nie ma nic wspólnego a innych może wprowadzić w błąd. Koniec tematu.

   Aleksandra
  • aviator, napisałeś „>3 transakcji karta >300zl”. Twój fragment „> 300zl” nie ma żadnego znaczenia w tej promocji, nie ma takiego wymogu. Teraz jest konstruktywnie i trafiło do mózgownicy?

   Pozdrowienia dla Aleksandry

   sonin
  • Zamilcz kreaturo

   aviator
  • I co ????? Mam się jarać bać? Bijecie pianę

   aviator
  • aviator, po twojej odpowiedzi widać, że w końcu zrozumiałeś swój błąd.

   Kreaturo? To tylko potwierdza twoją bezsilność w rozmowie z innymi na tej stronie.

   sonin
 • Brakiem wiadomosci bym sie nie martwil. Brakiem nagrody juz tak :) ale na to maja czas. Zawsze mozesz napisac luzne zapytanie lub prosbe o potwierdzenie, ze spelniles warunki promocji – moze sie okazac przydatne przy skladaniu ewentualnej reklamacji.

  Bartglw Odpowiedz
  • Tak tez zrobiłem :-) ale oni potrafią odpowiedzieć w styku: jeśli spełniłeś warunki otrzymasz nagrodę.

   aviator
  • Taka odpowiedz tez wazna – masz regulamin i wyciag z konta wiec masz dowod, ze warunki spelniles :)

   Bartglw
 • Niestety „dałem ciała” w tej promo (cóż życie…) w jednym miesiącu nie przelałem 1000 zł a 800. Na otarcie łez mogę chyba zgarnąć 30 zł za ankietę? Gdzie ją szukać?

  A przy okazji nauczka dla mnie i przestroga dla innych. W notatkach napisałem sobie 1000 zł + 3 przelewy w ciągu 3 miesięcy. W innych promocjach ING właśnie wymagają obrót 1000 zł i tak sobie to jakoś błędnie skojarzyłem. Gdybym napisał 1000 zł WPŁYWU… nie przejechałbym się.

  jojo Odpowiedz
 • Co innego myślałem co innego zapisałem. Oczywiście chodziło o płatności czy obrót kartą. Jak zwał tak zwał. Ktoś wie gdzie jest ta ankieta?

  jojo Odpowiedz
  • Zaloguj się i szukaj linku do ankiety w wiadomościach. U mnie jest w wiadomości z 4 grudnia, ale ty jej pewnie nie dostałeś. Bo to jest wiadomość o wygraniu tych dwustu złotych.

   ptok
 • Wszyscy którzy spełnili warunki (konto założone w sierpniu) otrzymali już wiadomość z ING o zdobyciu 200 zł? Ja pomimo spełnienia warunków wiadomości nie otrzymałem…

  Rafi79 Odpowiedz
 • Ja tez nie. Dzisiaj na infolinii sprawdzili mi spełnienie warunków. Pytali tylko czy wypełniłem formularz zgłoszenia do promocji – o jego zapisaniu nie maja żadnego śladu i nie maja jak sprawdzić. Wiec teoretycznie mogą się wykpić, ze się tego nie wypełniło.
  No i ja nie miałem włączonych zgod marketingowych – ale na infolinii powiedzieli, ze regulamin o tym nie mówi wiec włączyli na wszelki wypadek.
  Ale, czuje ze będzie reklamacja bo Pani nie może sprawdzić czy wypełniłem zgłoszenie do promocji. A po zapisaniu swoich danych ja również nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Żałuje, ze nie zrobiłem po prosto screena.

  aviator Odpowiedz
 • Wpadło 200 złych za testowanie?.
  Dobry początek……..

  Michał 1986 Odpowiedz
 • Wpadło 200zl.

  aviator Odpowiedz
 • Również potwierdzam :)
  Prezent od ING na święta ;)

  Andrus Odpowiedz
 • U nas też jest :-)

  Aleksandra Odpowiedz
 • Bardzo miły gest, że nie czekali do 30-ego, a 28-ego rozpoczyna się nowy okres rozl. Zostawię sobie jeszcze kartę, a co. Kredytówkę ktoś już zamykał, jeśli tak to jak naprościej bo tej nie potrzebuję…

  Wiki Odpowiedz
  • Kredytówkę zamkniesz tylko w oddziale

   Darek
  • Widzę że można zastrzec w apce mobilnej (debetową też), zastrzeżenie powinno być tym samym w sensie że nie będzie pobierana potem opłata za nią?

   Wiki
  • Niestety tak to zwykle nie działa, a już na pewno nie z kartą kredytową.

   Sam to przerabiałem w tym banku w zeszłym tygodniu.

   mbo
 • Zastrzeżenie karty sprawia ze nie będzie opłat. Zamknięcie konta tylko w oddziale. Info z infolinii

  aviator Odpowiedz
 • Zaskoczyli mnie że nie czekali z wyplata na ostatni dzień.
  Mała rzecz a od razu lepiej o nich świadczy.

  Wojciech Odpowiedz
 • Też wpadło 200. Dobrze że tym razem bez reklamacji.

  ptok Odpowiedz
 • Macie doświadczenia z zamykaniem produktów w ING?
  To że w oddziale to wiem ale zamykają od razu czy z okresem wypowiedzenia? Zastanawiam się czy się spieszyć aby zdążyć w tym roku czy już i tak nic to nie zmieni..
  Chodzi o ROR i KK

  Andrus Odpowiedz
 • Możesz zamknąć od ręki.

  dario Odpowiedz
  • Dzięki.. byłem, załatwiłem od ręki zostawiając sobie oszczędnościowe dla promocji oprocentowania w przyszłości :)

   Andrus
 • Zastrzegłem kartę przez ing.pl i komunikat:

  „Zastrzegliśmy Twoją kartę – pamiętaj, aby zamówić nową
  Jeżeli nie zamówisz nowej karty w ciągu 90 dni oraz upłynie data ważności karty zastrzeżonej, to zostanie ona zamknięta na stałe”

  Także jest OK – P.S. Również dostałem 200 PLN. Czekam do końca kwietnia na kasę za polecenie konta.

  Jarosław Odpowiedz
  • No, niezupełnie jest OK. Musisz spełnić dwa warunki. Ten drugi oznacza, że będziesz posiadaczem rachunku karty kredytowej, lekko licząc, co najmniej przez dwa najbliższe lata.

   gajowy
 • Na moje konto 200 wpadło. Poleciłem Żonie konto która 200 ma dostać do końca stycznia.
  Jeśli skorzystaliśmy z promocji poleceń to rozumiem ze ja dostanę 100 i Żona 50 zł do końca kwietnia.
  Czy musimy posiadać aktywne karty wydane do konta? Na swoim koncie już zamknąłem żeby nie płacić 7zl za obsługę karty.
  Żona po wypłacie bonusu również zastrzeże karty. Tylko czy to spełni

  aviator Odpowiedz
 • Moja karta debetowa dziś zastrzeżona. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się 29-tego, więc pozbywam się balastu i ewentualnego obciążenia na 7 złotych.

  ptok Odpowiedz
 • Spokojnie można było wziąć darmową MasterCard w telefonie. Też spełniała warunki promocji. Jej darmowosc przedłużyli niedawno na kolejny rok. Pisałem o tym w tym wątku…

  ggg Odpowiedz
  • Ale pozbyłem się bo kart u mnie dostatek. Zostały mi 2 kredytowe i 3 debetowe. To i tak dużo.

   ptok
  • Ok, jeśli nie jest potrzebna to spokojnie można zamykać. Tylko wirtualna MasterCard w telefonie była i jest całkowicie darmowa, więc spokojnie można ją trzymać do płatności do momentu całkowitego zamknięcia konta.

   ggg
 • wypłacają Wam?

  jojo Odpowiedz
 • Ale nie wszystkim jak tu pisano. W sumie mieli czas do 30 więc dziś już obowiązkowo

  jojo Odpowiedz
 • Też jeszcze nie otrzymałem. Poszła reklamacja.

  Krisol Odpowiedz
 • Mój termin wypłaty premii do końca stycznia 2019. Dzisiaj wiadomość: „Gratulujemy! Zdobyłeś 200 zł” :-)

  PyramidHead Odpowiedz
 • Bank trochę dezorientuje klientów:
  „Gratulujemy!
  Zdobyłeś 200 zł w promocji „200 zł za testowanie konta”. … Byłoby nam bardzo miło, gdybyś podzielił się z nami swoimi uwagami. Prosimy, wypełnij krótką ankietę i oceń naszą komunikację w tej promocji oraz konto otwarte w promocji. Chcemy wiedzieć, co robimy dobrze, a co jeszcze możemy poprawić.”

  Czy to inna ankieta od tej za 30 zł? Klient pomyśli, że lepiej nie ryzykować :-)

  PyramidHead Odpowiedz
  • Wszystko wskazuje na to, że chcą zapłacić to i to. Inna sprawa, ze regulamin nie do końca to potwierdza – ktoś to po prostu źle spisał :)

   Michał
  • Ja też dostałem informację dzisiaj, że wyplacą mi 200 do … 28 grudnia 2018.
   Amatorzy.

   dario
  • Odpowiedzieli, że będzie 200. Dla pewności nieobowiązkową ankietę wypełnię, gdy wpadnie premia.

   PyramidHead
  • Drugie zdanie z powyższego komentarza już nieaktualne.
   Tę „inną” ankietę też trzeba wypełnić do 20 stycznia. Nie ryzykuję, nie wypełniam.

   PyramidHead
 • A ja wciąż czekam na 30 zł reklamacja poszła…

  jojo Odpowiedz
 • No i poskutkowało przeprosili i wypłacili 30 zł. Ale znów trzeba się upomnieć o swoje. Chciałem na początku miesiąca zamknąć ale teraz to już chyba warto 300 zł machnąć aby jak najmniej być stratnym…

  jojo Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem promocji może Pan otrzymać nagrodę 200 zł lub 30 zł.
  Jeśli nie spełni Pan warunków do otrzymania nagrody 200 zł, ale wypełni ankietę, może Pan otrzymać nagrodę 30 zł.
  Jeśli spełni Pan warunki dla 200 zł, wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe.
  Zgodnie z poprzednią informacją, otrzyma Pan tylko 200 zł.
  Nagrody będziemy wypłacać do 31 stycznia 2019 r.

  Jako Odpowiedz
 • Jest premia :-)

  PyramidHead Odpowiedz
 • Dziś 1 lutego, złożyłem reklamację (200 zł nie wpłynęło) a oni piszą, że nie mają mojego formularza. Żadnego screena nie zrobiłem. Taka akcja promocyjna banku ING..

  mr x Odpowiedz
  • Założyłeś konto i wypełniłeś formularz do 30 września?
   Po przesłaniu formularza był komunikat:
   „Dziękujemy za zapisanie się do promocji i zapraszamy do testowania!”

   PyramidHead
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy