200 zł za wpływ wynagrodzenia od PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja PKO BP przeznaczona dla obecnych, ale zaproszonych klientów. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zgarniemy aż 200 zł do wykorzystania na Allegro.

200 zł na Allegro za przelew wynagrodzenia PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w PKO BP (wykluczając Inteligo), który otrzymał zaproszenie do promocji za pomocą skrzynki pocztowej w iPKO. Oprócz tego wymagane jest zapisanie się do promocji za pomocą przesłanego zaproszenia nie później, niż 31.07.2021.

Oczywiście aby otrzymać zaproszenie wymagane jest posiadanie zgód o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych), które powinniśmy utrzymać do czasu odbioru nagrody.

Co dalej? Teraz wystarczy, że zarówno w sierpniu jak i wrześniu spełnimy łącznie poniższe warunki:

 • wykonamy min. 3 płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 10 zł
 • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia na min. 900 zł miesięcznie

Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia?

Systematyczne Wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia – wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w miesiącu sierpniu, wrześniu na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym).

Nagroda będzie wypłacana w dwóch bonach – za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki – pod warunkiem, że dalej jesteśmy posiadaczem konta i karty. Możemy jej się spodziewać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli we wrześniu i październiku). Kod karty podarunkowej o wartości 100 zł każdy znajdziemy w poczcie wewnętrznej iPKO. Kody będą ważne do 18.03.2022.

Pula nagród wynosi 1000 sztuk. W razie jej wykorzystania bank poinformuje o tym na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie.

PS. Podziękowania dla wszystkich czytelników, którzy podesłali info o promocji!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ktoś dostał takie zaproszenie?

  Jarosław Odpowiedz
 • Ja tez, po jednym miesiącu bez jakiegokolwiek wpływu na ROR i przy braku platnosci kartą, konto aurum, jeśli to może mieć znaczenie

  Dzikus Odpowiedz
 • W „zaproszeniu” jakie otrzymaliście było napisane wprost, że obowiązuje premia / promocja? Bo u mnie, po zalogowaniu widoczny jest baner o treści „Przelewaj wynagrodzenie na swoje konto – warto! Wypełnij prosty wniosek, a my zajmiemy się resztą. Z pieniędzmi na koncie możesz m.in.: …”. Ale nigdzie nie ma napisane, że to zaproszenie do promocji. Mam rozumieć, że to jest zwykła informacja, która nie jest „zaproszeniem” do promocji?

  Borys29 Odpowiedz
 • Dostaliscie bony? Ja nie byłem zaproszony i nic nie ma, no ale mozna było spróbować. Nie udalo sie.

  Zonky Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy