200 zł za założenie Konta 360° w promocji serwisu Bankier

Wystartowała druga edycja promocji serwisu Bankier oraz Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy premię od pośrednika w łącznej wysokości 200 zł. To całkiem niezła opcja zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Konto 360° Banku Millennium to jedna z najlepszych ofert na rynku.

200 zł za założenie Konta 360 od Bankier i Fly.pl

Okres karencji ciągle ten sam

Aby skorzystać z oferty „Zgarnij premię z Bankiem Millennium – II edycja” należy być nowym klientem banku – czyli takim, który po 1.04.2015 nie dysponował żadnym rachunkiem w Banku Millennium (również jako pełnomocnik, współposiadacz itd.). Co istotne: wykluczone są również osoby wnioskujące o kont zaraz przed samą promocją, które nie zdążyły go jeszcze otworzyć, dokładniej:

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w punkcie II Regluaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Z pozytywów: promocja nie wyklucza osób, które posiadały w tym okresie inne produkty jak np. karty kredytowe.

Jeśli spełniamy te warunki, to do dnia 14.08.2016 należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, aktywować swój profil oraz złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z wygenerowanego dla nas linku. Podczas wnioskowania konieczne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu (banku i podmiotów powiązanych w tym drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznej). Zgoda nie może zostać odwołana w trakcie trwania promocji. Samo konto musi zostać otwarte do 21.08.2016.

Pamiętajmy, że jeśli z jednego komputera wniosek chce złożyć kilka osób, to zawsze trzeba cały proces powtórzyć od początku – tj. wejść na stronę promocji, zarejestrować konto na unikalny adres e-mail i złożyć wniosek. Najlepiej operację powtarzać w trybie incognito.

Tryb Incognito

100 zł w gotówce + 100 zł do wydania na Fly.pl

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać premię? W przypadku zawarcia umowy o „zwykłe” Konto 360° należy zapewnić zasilenie rachunku kwotą 1000 zł oraz dokonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą we wrześniu, październiku i listopadzie.

W przypadku Konto 360° w wersji Student (dostępnego dla osób do 26 roku życia, niekoniecznie studiujących) wymagana jest jedynie jedna transakcja kartą i/lub BLIKiem w tych samych miesiącach.

Jeśli umowa o rachunek nie zostanie rozwiązana, to organizator promocji wypłaci nam premię w wysokości 100 zł na aktywny rachunek do 30 grudnia. O samym zgarnięciu premii zostaniemy poinformowani do dnia 12.12.2016. Istotne, aby nie przegapić tego maila, ponieważ w ciągu 14 dni roboczych od jego otrzymania będziemy musieli kliknąć w link i uzupełnić dane do otrzymania premii (podając m.in. swój numer rachunku). W innym wypadku premia przepadnie.

Nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania na fly.pl zostanie przekazana drogą mailową w tym samym terminie (do 30.12.2016). Szczegóły promocji w regulaminie.

Dlaczego Konto 360° jest tak dobre?

Jeśli w krew wejdzie nam wykonywanie operacji wymaganych przez promocję (1000 zł wpływu + 1 operacja kartą), to bank nie pobierze od nas ani złotówki opłat. Nie zapłacimy wtedy za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów. W przypadku konta Student wpływ nie jest nawet wymagany – wystarczy sama transakcja kartą. Jeśli nie spełnimy tych prostych warunków to karta i konto będą nas kosztować aż 15 zł miesięcznie.

Na co uważać? Po założeniu konta konieczne jest wyłączenie ubezpieczenia o nazwie Pakiet Bezpieczeństwa (2,99 zł) oraz ubezpieczenia domowego assistance – choć akurat ono jest darmowe przez pierwszy rok.

Osobiście dodatkowo polecam Konto 360° osobom, które pragną ulokować swoje oszczędności na relatywnie spory procent, ale ciągle mieć je pod ręką. Dlaczego? Bank znany jest z cyklicznej promocji dla nowych środków na koncie oszczędnościowym, które możemy założyć posiadając Konto 360°. Aktualnie do zgarnięcia jest aż 2,7% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 3 miesięcy od dnia przelania pierwszych środków na konto oszczędnościowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przyłączam się do polecenia – bardzo dobry bank, spokojnie można traktować jako podstawowe konto.

  Przemo Odpowiedz
 • Jak ustalić kiedy było zakładane konto? W oddziale banku nie są w stanie pomóc.

  broker Odpowiedz
 • ten 1000zł trzeba wpłacać cyklicznie co miesiąc czy jednorazowy wpływ spełnia warunek promocji?

  Andrzej Odpowiedz
  • Po 1 k we wrześniu, październiku i listopadzie, nie tylko ze względu na promocję — wymóg bezpłatności tego konta (razem z kartą) to jedna płatność i 1 k wpływu.

   Don Quijote de la Mancha
  • dzięki ;)

   Andrzej
 • czy w banku Millenium jest jakiś program rekomendacyjny?

  Andrzej Odpowiedz
 • czy konto techniczne (obsługa kredytu hipotecznego) wyklucza z promocji?

  Andrzej Odpowiedz
 • Warto poczekać jeszcze chwilę na lepszą promocję? Ta nagroda od fly nie za bardzo mi leży:)

  Savage Odpowiedz
  • A czego sie spodziewasz? 500 zl? Jak srednio za zalozenie konta daja 50,70 gora 100 zl…

   koles
  • Nie śpieszy mi się z otwarciem konta a może z czasem coś bardziej podpasuje ? promocje często się zmieniają stąd moje zapytanie.

   Savage
 • W sumie to sobie nie przypominam premi 50zł za konto.

  cykor Odpowiedz
 • Mowa o założeniu konta – nie poleceniu . Polecanie kont to inna bajka.

  cykor Odpowiedz
 • Przeczytaj pytanie Savange.

  cykor Odpowiedz
 • no mi też ta promocja od fly nie leży, w zasadzie to sprzedanie swoich danych osobowych dla fly za darmo, bo przecież rzadko kto z tego skorzysta, a pominąć tego nie można. Przyznam, że jest to jeden z ostatnich banków, w których jeszcze nie mam konta ;/
  Zwlekałem, bo bardziej interesuje mnie u nich IKE , jest chyba najwyższe oprocentowanie 3% bez belki. Te obowiązkowe 1K szłoby od razu na IKE. No chyba najwyższy czas się skusić :) Rozumiem, że w grę wchodzi tylko kurier ?

  jacck Odpowiedz
 • Dzis podpisalem w oddziale umowe i teraz czekam na karte. Czy aby uniknac oplaty 15zl musze spelniac warunki od sierpnia czy tak jak warunki promocyjne od wrzesnia?

  Andrzej Odpowiedz
 • ja zlozylem wniosek przez polecona strone ale w nastepnym krou pojawila sie informacja „Jeśli chcesz kontynuować, udaj się do najbliższego oddziału Banku.”

  sim Odpowiedz
 • sim # zaznacz poprawnie że nie jesteś osobą Amerykańską, wtedy wyślesz formularz.

  newss Odpowiedz
 • W których wpłatomatach można za 0 zł wpłacać kasę do Millenium ?

  Krak Odpowiedz
  • Niestety — tylko Millennium.

   Mam dwa ror w których po spełnieniu łatwych warunków prawie wszystko jest za darmo — Millennium 360° i Alior KWJ, to drugie wygrywa właśnie bezpłatnymi wszystkimi wpłatomatami (i przelewami zlecanymi w placówce — ale po co to komu).

   Don Quijote de la Mancha
 • Dziękuję. Millenium mam w promocji, chcę otworzyć lokatę, jestem na wczasach, a tu jedynie wpłatomat Wbk i Euronet. No to byle do końca promocji

  Krak Odpowiedz
 • czy możliwe jest zarówno wyłączenie ubezpieczenia telefonicznie jak i zamknięcie konta online, ale bez pełnej aktywacjo konta w oddziale?

  simrisham Odpowiedz
  • Wyłączenie ubezpieczenia — tak, ja właśnie tak zrobiłem (najpierw telefon, pełna weryfikacja tożsamości w oddziale dopiero, gdy później przechodziłem obok jakiegoś). Zamknięcie konta — pewnie też…

   Don Quijote de la Mancha
 • Będę zamykać konto przez Millenet. Czy wcześniej zastrzec Kartę debetową i czy zastrzeżenie karty w Millenet jest bezpłatne?

  Krak Odpowiedz
 • Czy można wyłączyć ubezpieczenia assistance na stronie?

  Alojzy Odpowiedz
 • Hej,
  czy warunek przelewu w wysokości 1k i wykonania 1 transakcji miesięcznie dotyczy tylko okresu promocji, czy też całego okresu posiadania konta w Millenium?

  Justyna Odpowiedz
  • Całego okresu — dla bezpłatności konta i karty.

   Don Quijote de la Mancha
  • w tym miesiącu (kiedy podpisałem umowę i otrzymałem kartę) nie muszę zasilać konta ani płacić kartą?

   Andrzej
 • Podczas wnioskowania nie udzieliłem zgody na przetwarzanie danych wymaganej w regulaminie. Czy mogę jeszcze jakoś wyprostować sytuację, żeby mieć szansę na nagrodę?

  Bartoszek23 Odpowiedz
 • Jesli ktos podobnie jak ja sie zastanawia a nie znalazl jeszcze odpowiedzi..
  „Pierwszy pelny miesiac prowadzenia konta jest bezplatny”

  Andrzej Odpowiedz
  • W jakim sensie? W Millennium wpływ 1k + 1 płatność zwalnia z opłat w następnym miesiącu, dlatego oczywiście w pierwszym miesiącu tych opłat nie ma (bo nie da się spełnić warunków w poprzednim miesiącu), ale czy Ty twierdzisz, że jeśli w pierwszym miesiącu warunków nie spełnisz, to w drugim opłaty nie będzie?

   Don Quijote de la Mancha
 • pytałem na infolinii jak to jest jeśli na początku sierpnia podpisałem umowę a karte dostałem 9 sierpnia. Otrzymałem odpowiedź że jeden pełny miesiąc jest darmowy w tym wypadku wrzesień więc 1k + 1 płatność od października aby nie płacić nic za konto ale oczywiście aby załapać się na promocje warunek 1k+1 płatność należy spełniać od września :)

  Andrzej Odpowiedz
  • Czy na pewno dotyczy to także opłaty za konto? Bo rzeczywiście — w cenniku kart jest powiedziane, że pierwsze 2 miesiące są za darmo, ale nie ma takiego zapisu odnośnie opłaty za prowadzenie rachunku.

   Don Quijote de la Mancha
 • Cytuje odpowiedz z czata:
  „Warunki do bezpłatnego prowadzenia konta nalezy spełniać od października. Pierwszy pełny miesiąc prowadzenia konta, czyli w tym przypadku wrzesień jest bezpłatny”

  Oczywiscie do promocji wyzej opisywanej od września ;)

  Andrzej Odpowiedz
 • Ruszyły wypłaty juz

  Mateusz Odpowiedz
 • Dostał już ktoś maila z informacją o przyznaniu nagrody?

  eLch Odpowiedz
 • co tu taka cisza? A dzisiaj mail widzę przyszedł….

  stas Odpowiedz
 • Dziwna sprawa – podczas wpisywania numeru konta do wypłaty premii pojawia się komunikat: „Brak wymaganego ciągu cyfr 1160 w numerze konta.” – wpisuję różne konta. Też tak macie?

  stas Odpowiedz
 • ktoś już dostał premie? 12 grudnia dane do przelewu wypełnione i do dzisiaj nadal premia nie przyszła

  Macko Odpowiedz
 • Wpadła dziś 100

  Paulina Odpowiedz
 • Ja już tez dostałem, ale mają chyba czas do 30 grudnia na wypłatę premii

  YeLLoW Odpowiedz
 • Potwierdzam. Jest stówka

  Andrzej Odpowiedz
 • Wisienki z tej promocji zebrane.
  Zastanawiam się teraz czy warto zostawić ten rachunek w Millenium czy zamykać jak najszybciej żeby w przyszłości móc skorzystać z promocji tego banku?
  Co myślicie wyjadacze?

  Andrzej Odpowiedz
  • Nie zamykaj. Jaki inny bank da ci tyle radosci przy rozgryzaniu promocyjnego regulaminu KO co Millenium? ;)

   neme
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy