Nawet 2000 zł za konto firmowe od Banku Millennium + 0 zł za konto przez 24 miesiące + 360 zł za konto osobiste

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 2000 zł na start – z czego 1000 zł to 5% moneybacku, a kolejne 1000 zł to premia za leasing i terminal płatniczy. Dodatkowo otrzymamy darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiąc oraz kolejne 360 zł w promocji konta osobistego :)

2000 zł dla firm od Banku Millennium

2000 zł dla twojej działalności gospodarczej

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest lub nie był stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI w okresie od 1.01.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Premia na 3 sposoby

A jak zdobyć tytułowe 2000 zł? Premia podzielona jest na 4 części.

Pierwsza z nich to 5% zwrotu (maksymalnie 100 zł miesięcznie) za płatność do ZUS w każdym z 5. miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta.

Druga premia to również 5% zwrotu (max. 100 zł miesięcznie), ale tym razem od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie. Łatwo policzyć, że maksymalną premię zyskujemy po zatankowaniu 2000 zł miesięcznie (lub wydaniu środków na inne produkty czy karty podarunkowe oferowane na stacjach paliw :)).

Kolejne 500 zł otrzymamy za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing na min. 30 000 zł do końca października.

Ostatnie 500 zł – za zawarcie umowy o terminal płatniczy (do końca października) i zapewnienie wpływów min. 1000 zł z tego tytułu do końca listopada.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, a w przypadku premii za leasing/terminal – do 31.12.2022.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

  • Gdzie teraz lokujecie pieniądze na konto oszczędnościowe gdy kończy się promocyjne oprocentowanie na Millenium ?

    Daniel123 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy