2000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A.

Trwa do 31.08.2024

Nawet 2000 zł na start (z czego 600 zł w formie moneybacku) oraz dożywotnie zwolnienie z opłat za konto mogą zgarnąć nowi klienci firmowi Pekao. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes i spełnić podane warunki.

2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes

2000 zł premii dla firm

Aby skorzystać z promocji należy być firmą, która nie posiadała rachunku firmowego w Pekao S.A. od 1.01.2023.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek i podpiszemy umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczna Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard nie później, niż do 31.08.2024.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących – zarówno elektronicznie, jak i przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

2000 zł w kilku transzach

Pierwsza z premii to 300 zł za zawarcie umowy zdalnie, a następnie wykonanie z rachunku przelewu do ZUS na kwotę min. 300 zł w okresie 2 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejną premię, czyli nawet 600 zł, zdobędziemy na zasadzie 3% zwrotu od transakcji kartą Mastercard dodaną do telefonu (Google Pay / Apple Pay). Bank zaznacza jednak, że jego maksymalna wartość w miesiącu to 120 zł, a żeby moneyback został naliczony musimy wykonać przelew do ZUS na min. 300 zł. Zwrot będzie wypłacany za transakcje dokonane w pierwszych 5 miesiącach kalendarzowych, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kolejne 500 zł dostępne jest dla firm, które podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy. Ważne, aby terminal przyjął płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy następujące po miesiącu otwarcia rachunku – za każdy z miesięcy spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł. Bank zaznacza jednak, że dodatkowo w każdym z miesięcy musimy wykonać przelew do ZUS na min. 300 zł, aby premia została naliczona.

600 zł otrzymają firmy, które w okresie trwania promocji zawrą umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonają przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy konta) min. 1 przelew miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na min. 2000 zł.

Alternatywą dla leasingu jest wzięcie kredytu lub pożyczki w ciągu 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku z gwarancją BGK lub EFI na min. 100 000 zł. Ostatnia opcja to skorzystanie z factoringu w Pekao Factoring dwukrotnie (w ciągu 5 miesięcy).

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Za Konto Przekorzystne Biznes nie zapłacimy nic, o ile spełnimy jeden z prostych warunków. Bank nie pobiera bowiem 12 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, jeśli spełnimy co najmniej jeden z poniższych warunków:

 • wykonamy przelew do ZUS
 • wykonamy przelew do US
 • na rachunek wpłynie 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao)
 • na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank
 • wykonana zostanie transakcja wymianu walut
 • opłacona zostanie rata w Pekao Leasing

Bank za posiadanie karty może pobrać 8 zł, jednak z opłaty można zostać zwolnionym po wykonaniu płatności o wartości 500 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

A ile kosztują przelewy? 0 zł, jeśli zlecenie złożymy przez PaoPay lub będzie to 15. pierwszych przelewów zleconych przez bankowość internetową. Za kolejne płacimy 1,5 zł za sztukę.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest lepsza promocja w pko bp

  Kris Odpowiedz
 • Czy na pewno promka zapewnia dożywotnie zwolnienie z opłat? (jak napisano w pierwszej części artykułu).

  xandi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy