2000 zł na reklamę w serwisie Sprzedajemy.pl + 1000 zł w gotówce od Santander Bank Polska!

Zakończona

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą w tej chwili zgarnąć 1000 zł za założenie konta firmowego w Santander Bank Polska. Ale nie każdy wie, że dzięki współpracy banku z serwisem Sprzedajemy.pl mamy do zdobycia kolejne 2000 zł w formie środków do wykorzystania na promocję na Sprzedajemy.pl. Sprawdźmy więc jak zdobyć nawet 3000 zł łącząc wszystkie 3 promocje.

3000 zł od Santander Bank Polska

Sprzedajemy z premią 1000 zł

Pierwsza z promocji dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów firmowych Santander. Jeśli posiadamy wyrażone zgody marketingowe banku na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny, to wystarczy, że wypełnimy formularz dostępny na stronie promocji. Konieczne tam będzie podanie swoich danych (imię, nazwisko, NIP, e-mail) oraz zaznaczenie wszystkich checkboxów.

Zgodnie z regulaminem promocji otrzymamy w ten sposób kod promocyjny o wartości 1000 zł do wykorzystania na promocję swoich ogłoszeń na Sprzedajemy.pl. Jest jednak pewien haczyk: kod zadziała tylko wtedy, kiedy posiadamy konto dla firm, czyli konto w wersji Pro. To standardowo jest płatne (od 29 zł do 99 zł miesięcznie), jednak zakładając konto możemy je bezpłatnie przetestować przez 3 miesiące – dopiero później zacznie się naliczanie opłat.

Kod promocyjny należy podać w panelu użytkownika serwisu Sprzedajemy. Środki będą wypłacane w 10 równych ratach co miesiąc po 100 zł. Pierwsza wypłata nastąpi do 3 dni roboczych od wykorzystania kodu.

Otwórz sklep i zgarnij 1000 zł

Wróćmy jednak do płatnego konta Pro. Jego założenie opłaca nam się podwójnie, bo właśnie za to (lub konwersję z darmowego konta) możemy zdobyć kolejne 1000 zł na promocje w serwisie. Pamiętajmy tylko, aby konto Pro aktywować za pomocą strony promocji, udzielając przy tym zgód marketingowych oraz handlowych.

Oczywiście serwis zastrzega, że promocja nie jest dostępna dla firm posiadających konto Pro w dniu rozpoczęcia promocji.

Zasady przyznawania środków na promocje w serwisie Sprzedajemy.pl są podobne, jak pierwszej oferty. Zasilenie konta będzie następowało przez 10 miesięcy po 100 zł, pierwszy raz do 3 dni roboczych od rejestracji.

Regulamin precyzuje jednak, że po 3 bezpłatnych miesiącach musimy zacząć opłacać usługę – inaczej środki nie zostaną przyznane. Realnie zarobimy więc nieco mniej, niż tytułowe 2000 zł.

1000 zł w gotówce od Santander Bank Polska

Na koniec przypomnę, że oprócz 2000 zł na promocje w serwisie Sprzedajemy możemy zgarnąć również 1000 zł za sam fakt założenia (i korzystania) z konta firmowego w Santander Bank Polska. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Co istotne: nie ma tu praktycznie żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą (oprócz transakcji w kasynach, bukmacherów oraz quasicash) jest brana pod uwagę.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Dodatkowo za podpisanie umowy o terminal płatniczy zgarniemy 100 zł. Szczegóły w prześwietleniu promocji.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wypłaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy są jakieś wykluczenia np. dla osób posiadających konto pół roku temu?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy