160 zł za założenie eKonta + 50 zł na AliExpress + 2% na koncie oszczędnościowym od mBanku

Zakończona

Ruszyła świąteczna promocja mBanku. W zamian za założenie eKonta możemy zyskać nie tylko 160 zł premii, ale również 50 zł do wykorzystania na AliExpress. O 2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” nie wspominając.

160 zł w gotówce + 50 zł na zakupy na Aliexpress od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.12.2020 złożymy wniosek o eKonto osobiste z kartą debetową za pomocą dedykowanego linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenie przystąpieniu do promocji.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

100 zł i 50 zł na AliExpress za szybki wpływ i 6 transakcji

Same warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie AliExpress powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

To nie wszystko. Oprócz wpływu powinniśmy również wykonać min. 6 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem i/lub przez mTransfer na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w grudniu mamy czas do końca stycznia, choć możemy to zrobić już wcześniej).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy 100 zł w gotówce oraz bon AliExpress. Obie nagrody trafią do nas do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie – do końca lutego – nawet, jeśli wszystkie warunki spełnimy już w pierwszym miesiącu). Tu dodam, że bon AliExpress będzie kodem elektronicznym pomniejszającym nasze zakupy o 50 zł i zostanie nam udostępniony w serwisie transakcyjnym mBanku. Kod będzie ważny do 31.03.2021. Będziemy go mogli wykorzystać jednorazowo.

2 x 30 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 30 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem zarówno w grudniu, jak i styczniu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Całą promocji świetnie prezentuje tabelka znajdująca się w regulaminie (kolejny raz duży plus dla mBanku za takie rozwiązanie):

160 zł + 50 zł na AliExpress od mBanku

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Bank poinformuje o jej wyczerpaniu na stronie promocji – dane będą aktualizowane codziennie o 16:00. Co istotne: wszystkie wnioski z dnia zakończenia promocji (złożone również po 16:00) będą premiowane.

2% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. otwierając rachunek w grudniu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od stycznia do marca). Z doświadczenia wiem jednak, że oprocentowanie powinno być naliczane również w miesiącu otwarcia tego konta.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Utknęli na dacie 1.01.17 starzy klienci- be. Pozwólcie nam wrócić.

  heniek131 Odpowiedz
 • Odnośnie konta oszczędnościowego, to oznacza, że najpierw wpłacić 9800 i co miesiąc po 100zł zwiększać, czy też można np. 15000zł i po prostu zwiększać o te co najmniej 100?

  Nico84 Odpowiedz
  • Wpłacić maks. 10000 zł i zwiększać o co najmniej 100 zł. Nie warto wpłacać więcej, nadwyżka ponad 10 k daje śmieszne 0,01 %. 🙉

   g.romek
 • Uwaga! Mbank od 1 marca podnosi opłaty i prowizje.
  Np. karta będzie bezpłatna przy wykonaniu płatności na kwotę minimum 350 zł.

  g.romek Odpowiedz
  • praktycznie w ogóle nie korzystam z kart płatniczych, stąd pytanie: czy wystarczy kartę zastrzec i w ten sposób się jej pozbędę?

   adaś
  • Wracają stare czasy uniknięcia opłaty za kartę, pod warunkiem wydania określonej kwoty. Czyli mBank powoli się zwija. Żegnam bez żalu. :_)

   Adam K.
 • Czy promocja z bonem na Aliexpress jest jeszcze aktywna?

  gru Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy