220 zł premii za założenie Konta 360° + rok Allegro Smart gratis

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć łącznie 200 zł w formie voucherów Allegro, darmową dostawę Allegro Smart oraz 20 zł cashbacku do goodie.

220 zł na start od Banku Millennium

50 zł za podpisanie umowy o Konto 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 21.12, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

I… pierwsza nagroda w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 50 zł nasza. Bank zobowiązuje się ją przekazać w ciągu 14 dni roboczych od otwarcia konta. Otrzymamy również kod na abonament Allegro Smart na rok, który będzie trzeba wykorzystać do 30.06.2021.

150 zł na łatwych warunkach

A jak zdobyć kolejne nagrody? 150 zł w formie kolejnej karty podarunkowej Allegro zgarniemy po spełnieniu dwóch warunków. Po pierwsze, do 30.04.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia, czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie natomiast spełnienie warunku bezpłatności konta w styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem.

Trzeci krok jest wymagany jedynie dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.04.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! Karta podarunkowa Allegro o wartości 150 zł trafi do nas do 31.05.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Na koniec dodam ciekawostkę z regulaminu:

Bank zastrzega sobie prawo wypłaty premii pieniężnej w zamian za Pierwszą lub Drugą Kartę […] i zapewnia przekazanie jej na nowo otwarte konto w ramach Promocji w terminie właściwym dla każdej z nagród.

Kto wie – może zamiast kart podarunkowy Allegro otrzymamy żywą gotówkę? :)

Dodatkowe 20 zł na goodie

Co ciekawe każdy nowy klient, który spełni warunki otrzymania pierwszej nagrody automatycznie załapie się na nagrodę dodatkową, czyli 20 zł w formie środków cashback goodie. Do 31.01.2021 otrzymamy SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia. Kod będzie ważny 14 dni.

Co trzeba wiedzieć o tych 20 zł? Będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie ma tu żadnych komentarzy-pusto. Bank zapomniał przy organizowaniu promocji o byłych klientach , którzy mieli to konto po parę lat i nawet tak jak mi proponowali platynowa kartę kredytową
  Millenium obudź jesień tu na wyciągnie ręki-zaprowadz nie znów do swojego banku. Były i potencjalnie nowy klient.

  heniek131 Odpowiedz
  • Ja platynową kartę wziąłem, mi pasuje. Fajne, że jej ubezpieczenie zagraniczne aktywuje się dowolnym zakupem po przekroczeniu granicy, nie trzeba nią (jak to często bywa) opłacać biletu czy paliwa na podróż zagraniczną. Niektórym to nie pasuje, bo wtedy np. bagaż stracony na lotnisku jeszcze chroniony nie jest, ale akurat ja częsciej przekraczam granicę przechodząc mostem nad Olzą (tzn. w normalnych czasach); samolotem to raczej służbowo, wtedy i tak mam opłacony bilet i ubezpieczenie.
   A jak już masz kk Millenium, a najlepiej kilka, to czerpiesz z utrzymaniówki, kilkaset złotych jednorazowo (dlatego dobrze mieć ich więcej, by to kilka razy w roku powtarzać).

   Don Quijote de la Mancha
 • Jesień-sie,nie-mnie, piszę na smartfonie

  heniek131 Odpowiedz
 • Daje Millennium coś za zamknięcie konta z przejętego z Eurobanku?

  jmg Odpowiedz
  • 5% blik i 2% kartą po konwersji na konto 360 – przez 6 miesiecy. Max 30 za blik i 30 za kartę

   Andy59
 • A czy wplatomaty sa bezplatne?

  Prosiak Odpowiedz
  • Sprawdziłem i w TOiP jest tylko informacja o wpłatomatach banku – są bezpłatne. O innych nie ma ani słowa, więc są dwie opcje: albo bezpłatne albo (bardziej prawdopodobne) nie ma takiej opcji.

   Michał
  • Dzięki

   Prosiak
 • Dziwna sprawa. Jestem byłym klientem i korzystałem z promocji 360, pomimo tego dostałem po założeniu konta bon 50 zł ?

  Marszałek Odpowiedz
 • Mam pytanie o warunek aktywacji aplikacji mobilnej banku-czy można ja aktywować i od razu zdezaktywowac, czy trzeba ja trzymać do końca kwietnia czy maja? W promocji jest też warunek płatności min.1 raz telefonem-czyli jak-poprzez blik czy poprzez tę aplikację banku?

  Prosiak Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy