220 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° (bez wstawania z kanapy!) możemy zgarnąć 220 zł w formie łatwej premii na start.

220 zł premii na selfie za Konto 360 w Banku Millennium

Poczuj swobodę i zyskaj z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.08, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą standardem w promocjach Millennium). Po pierwsze, do 31.08.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta we wrześniu, październiku i listopadzie. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 31.12.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 20 zł na goodie

Co ciekawe każdy nowy klient, który zawrze umowę o promocyjne konto w terminie, otrzyma również dodatkowe 20 zł w formie środków cashback goodie. Do 30.09.2020 otrzymamy SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia.

Generalnie bank mówi, że będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Od poniedziałku 06.07.2020 r. rusza 23 edycja 1% na profit oszczędnościowym (na 60 dni). Dzień badania salda 27.06.2020 czyli znowu zrobili nas w kija tak jak ostatnio. Więc pamiętajmy, że może kolejna edycja będzie również miała dzień badania salda o tydzień szybciej niż koniec bieżącej promocji.

  Adam546 Odpowiedz
  • Opłaca się teraz lokować w Millenium pieniądze na 1% czy lepiej zamykać konto, żeby leciał już okres karencji na kolejną promocję?

   edeanex
  • Nie opłaca się zamykać bo millenniumn zawsze wyklucza uczestników poprzednich promocji. No chyba nie korzystałeś z promocji wcześniej to nie będziesz wykluczony po karencji.

   Adam546
  • Czyli nawet jak zamknę konto i odczekam okres karencji np. 2 lata i ponownie założę konto w promocji to nie będę się kwalifikował na premię?

   edeanex
  • Dokładnie. Tylko raz mogłeś założyć u nich konto z promocją. Chyba, że zmienią zapis w regulaminie. Ale do tej pory nigdy tego nie zrobili.

   Adam546
  • A co jeśli ktoś brał udział w promocji, ale nie spełnił wymogów? Jak zamknie konto i otworzy ponownie po karencji to może starać się o premię czy też po ptakach?

   edeanex
 • W Millennium tylko raz w życiu możesz skorzystać z premii na start za założenie konta.

  kAt Odpowiedz
 • Czy Millennium ma jakieś propozycje dla osób, które wypowiadają konto?

  Andrzej Odpowiedz
  • Poczytaj wcześniejsze komentarze nad twoim.

   miły Wrocławianin
  • Niestety juz nic nie proponuja. 2 konta do zamkniecia, bo przez miesiac nie zadzwonili.

   keton
  • Czyli mam rozumieć, że bank już nie oferuje cashbacku za płatnąści kartą i blikiem za rezygnację z wypowiedzenia konta?
   Ja skorzystałem już 2 razy i chętnie skorzystałbym ponownie xD

   yot84
  • Niestety nie zadzwonili. 1 konto bylo mi potrzebne to sam zadzwonilem ostatniego dnia i wycofalem wypowiedzenie. Wtedy tez zadnej propozycji nie bylo. Widac banki przestawily sie na kryzys i oszczedzanie.

   keton
  • a wypłacili komuś już w tym miesiącu? bo powinno dziś wpłynąć…

   abc
  • Jeśli masz na myśli cashback za płatności karta/blik to tak, u mnie dziś wpadły ostatnie 30+30zł xD

   yot84
  • u mnie już też ostatnie, ale po 15 dopiero, więc późno… daj znać czy Ci przedłużyli, bo pojawiają się pojedyncze komentarze, że już nie ma tej oferty…

   abc
 • Mam pytanie czy można tę promocję połączyć z programem poleceń – nie widzę informacji o zakazie łączenia promocji

  piotr1974 Odpowiedz
  • Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej

   Michał
 • Dobrze rozumiem, że nie ma tu okresu karencji? Jeśli zamknę konto, podczas otwierania którego nie skorzystałem z promocji, to mogę od razu założyć nowe i z niej skorzystać?

  Pawlik Odpowiedz
 • Czy promocja łączy się z aplikacją payback w której można otrzymać 17000pkt za otwarcie konta 360 ? byłabym wdzięczna za odp

  MarzOli Odpowiedz
  • Aby skorzystać z promocji konto należy założyć z dedykowanej strony promocji. Wątpię, aby tam taka była.

   Michał
  • Do każdej z tych promocji jest odrębny link, a 2 linków na raz nie da się kiknąć. Więc pytanie czy wolisz 220 zł czy 170 zł (równowartość tych 17000 pkt) z Paybacka

   Ja123
 • Otwarłam konto, chcę polecić znajomemu – czy mają jakiś program polecający i jak z niego skorzystać?

  Joanna Odpowiedz
  • Jest program Lubię to polecam, ale korzystanie z niego ze świadomością, że Polecony może zyskać znacznie więcej, jeśli samodzielnie otworzy konto, jest po prostu okrutne…

   abc
  • Dziękuję za odpowiedź. Dlaczego Polecony może zyskać więcej jeśli otworzy konto samodzielnie? Nie mogę go polecić tak żeby mógł skorzystać z tej promocji?

   Joanna
 • Wow, jest niedziela, a Millenium wypłaca premie z oferty utrzymaniowej.
  Właśnie wpadło 30 zł za kartę i 30 zł z blika.
  Pierwszy zarobek w tym roku, i to zupełnie bezkosztowy.

  g.romek Odpowiedz
  • Mam i ja. U mnie wpadły już premie z Santander – niestety kk 123 z reklamacją (zobaczymy co będzie).

   Ciekawski
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy