Jeszcze więcej: 220 zł za założenie Konta 360° na selfie tylko do 22 czerwca

Zakończona

Już za tydzień kończy się promocja Banku Millennium, w ramach której możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce za założenie Konta 360°. Bank postanowił jednak nieco uatrakcyjnić ofertę i teraz do zgarnięcia mamy o 20 zł więcej. Również, jeśli założyliśmy konto w tej promocji nieco wcześniej!

220 zł na selfie od Banku Millennium

Dodatkowe 20 zł na goodie

Aby zgarnąć dodatkowe 20 zł należy założyć Konto 360° do 22.06 za pomocą strony promocji, wyrażając przy tym zgody wymagane przez regulamin – czyli na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku. Oczywiście powinniśmy być również nowym klientem, według zasad samej promocji.

I tyle! Po spełnieniu tych warunków do 22.07.2020 otrzymamy SMS-em kod do odbioru 20 zł wraz z informacją jak z niego skorzystać. Generalnie bank mówi, że będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

200 zł na „normalnych” zasadach

Na koniec przypomnę, że główna promocja z premią 200 zł ma znacznie bardziej „zjadliwe” zasady. Nagrodę otrzymamy w „normalnej” formie, czyli w formie uznania konta – za zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł oraz wykonywanie 1 transakcji kartą lub BLIKiem.

O szczegółach promocji pisałem w swoim prześwietleniu. To ostatnie dni, aby z niej skorzystać – a konto możemy założyć na selfie :)

Nie przegap!

Komentarze

  • A kiedy najbliższe czyszczenie konta?
    Czy już „po wszystkiemu jest” i system sypnął się na amen :(

    Millka Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy