240 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa promocja mBanku, w ramach której każdy nowy klient może zgarnąć łatwe 140 zł na start. Aby jednak zachęcić klientów do zakładania konta (i to, co ciekawe, nie online ale w oddziale) bank odpalił dodatkową promocję. Każda osoba, która złoży wniosek online, ale podpisze umowę w jednym z oddziałów, zgarnie dodatkowe 100 zł w formie nagrody rzeczowej. Z sam fakt otwarcia konta i z rocznym terminem karencji! :)

240 zł premii od mBanku

100 zł na super-prostych warunkach

Aby skorzystać z promocji dodatkowej należy być nowym klientem mBanku, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku w okresie ostatnich 12 pełnych miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07 złożymy wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na jednej z dwóch stron promocji:

Skąd mamy wiedzieć jak klasyfikowane jest nasze miasto? Wykaz placówek w małych i średnich miastach dostępny jest pod tym adresem, a dużych – tutaj.

Jeśli w trakcie składania wniosku jest możliwe podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu: livesmarter

Co dalej? Teraz wystarczy, że w jednym z podanych oddziałów sfinalizujemy wniosek online i podpiszemy umowę o konto. I… to tyle! W przypadku małych i średnich miast będziemy mieć do wyboru kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w Decathlon, Euro RRTV AGD, Rossmann lub w Biedronce. Finalizacja w dużym mieście da nam natomiast wybór między walizką kabinową Baggia, głośnikiem JBL GO 2, kartą podarunkową o wartości 100 zł do Rossmanna lub Biedronki.

Dodatkowe 140 zł

Korzystając z powyższej promocji mamy możliwość wzięcia udziału w „standardowej” ofercie mBanku, która dostępna jest dla wszystkich nowych klientów. Tam jednak warunki będą nieco inne: konieczny jest brak eKonta od 1.01.2017, a aby zgarnąć nagrodę będziemy musieli zapewnić min. 1000 zł wpływu w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonać min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem i/lub mTransferem – a później powtórzyć to wszystko w kolejny miesiącu.

Oprócz tego będziemy mogli zgarnąć 2,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” do 20 000 zł – i to aż przez 4 miesiące. Biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej większość banków oferuje około 1% – jest to świetna opcja dla oszczędzających.

Powyższą promocję opisałem dwa miesiące temu w swojej analizie. Zachęcam do zapoznania się z nią – tak, aby wycisnąć maksymalną premię od mBanku łącząc obie oferty. Tam też piszę o ewentualnych opłatach (i jak się ich pozbyć) :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Hmm teraz mam dylemat. Czy warto teraz otwierać cel na 2,5% czy jednak poczekać do końca miesiąca. Są sprzeczne informacje co do naliczania oprocentowania 2,5% w miesiącu otwarcia. Szkoda by było tam pakować pieniądze gdyby okazało się, że 2,5% jest dopiero od października

  edekkkk Odpowiedz
 • Witam. Posiadam jednocześnie „stare” lokatę i konto oszczędnościowe (suma środków kilka zł). W lipcu otworzyłem mój cel licząc na 2.5%. jednak w żadnym z miesiącu nie naliczyli takiego oprogramowania. Wpływy na mój cel oczywiście były, żadnych wypłat. Czy nie naliczyli promocyjnego oprocentowania z powodu braku wpływów na „stare” konto oszczędnościowe i lokatę?

  Piitrek9021 Odpowiedz
  • Tam chyba był gdzieś zapis, że promocyjne oprocentowanie jest naliczane, kiedy na któryś dzień kwietnia nie było założonej lokaty? Sprawdź, może to to.

   Micha
  • W czasie otwierania konta prawdopodobnie nie zaznaczyłeś zgody na regulamin? Sprawdź w Pomoc – Kontakt – Status Twoich wniosków, czy twój cel ma 2,5% („Zakładanie celu 2,5%”)

   Ja123
  • Generalnie warunki są takie:
   Promocja jest skierowana do Klientów Banku – osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy w okresie, w którym można przystąpić do Promocji spełnią łącznie wszystkie następujące warunki:
   1) posiadali na rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach w Banku dnia 30.04.2020 mniej niż 1 000 zł.
   2) złożyli wniosek o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele.
   3) zaakceptują treść tego Regulaminu na wniosku o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele.

   Ja123
  • @Piitrek9021 – sprawdz czy masz faktycznie przyrost salda o 100zl+
   I to co napisalem ponizej.

   keton
 • Jak rozumiecie p. 5.2 – „Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. ”
  Jesli to testowanie ma zastosowanie do wszystkich rachunkow, czyli wliczalby sie tez stary cel. Jesli 1.09 zlikwidowalem cele 20k na 2.6% to raczej we wrzesniu nie ma co liczyc na promocyjne odsetki. Szczegolnie jak sie mialo wiecej niz 1 cel. Jesli sie jednak myle to prosze o komentarz. Ale wg mnie to tlumaczy problemy tych ktorzy mieli 2 cele jednoczesnie tzn. 2.5 + 2.6

  keton Odpowiedz
  • @keton
   Pisząc „1.09 zlikwidowałem cele 20k na 2.6%” masz na myśli wypłatę środków czy zamknięcie celu/celów? Ja wczoraj tj 1.09 wypłaciłam środki z tego celu ale też wniosłam o jego zamknięcie. Uważam, że we wrześniu będę mieć tylko 1 cel, ten teraźniejszy na 2.5% i zgodnie z odpowiedzią konsultanta banku na czacie wrzesień powinien być objęty promocyjnym oprocentowaniem.

   BiancaM
  • Tak. 1.09 przelalem srodki+odsetki z celu 2.6 i zlozylem dyspozycje zamkniecia (ale to potrwa, czyli cel ciagle wisi)
   Czyli na koniec sierpnia mialem duze saldo, co pewnie ma znaczenie dla nowej promocji jak o tym swiadcza zeznania innych forumowiczow. A konsultanci rozne bajki opowiadaja.
   Oczywiscie jak ich wykladnia jest dla nas korzystna to mozna to wykorzystac w reklamacji :)

   keton
  • U mnie wczoraj jeszcze cel wisiał ale już chyba system uznał go za zamknięty bo w zaplanowanych przelewach brak było 100 zł. Dzisiaj już nie mam żadnego celu. Jutro planuję otworzyć nowy na 2.5% . Nie wiem jak będzie z oprocentowaniem za wrzesień – najwyżej sobie popiszę z bankiem:)

   BiancaM
 • U mnie naliczyli 1,59 zł. 11.08 przelałem 19999,98, 26.08 wypłaciłem 10000, więc 9999,98 zostało.
  Może ktoś mi to wyjaśnić czy od razu pisać reklamację?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
  • Nawet nie masz po co pisać w sumie, bo popsułeś podstawowy warunek promocji.

   pws
  • A teraz mogę go naprawić?

   Robert1_2_3
  • Nie musisz naprawiać, wystarczy, że we wrześniu spełnisz poprawnie warunek przyrostu salda.

   pws
  • Czyli we wrześniu ile powinienem wpłacić i czy mogę to zrobić np. 05.09?

   Robert1_2_3
  • Do konca wrzesnia powinno sie pojawic na koncie o min. 100zl wiecej niz ostatniego dnia sierpnia.

   keton
  • Super, dzięki.

   Robert1_2_3
  • Nie za bardzo rozumiem, co niby Robert1_2_3 zepsuł? Przecież mimo, że wypłacił pod koniec sierpnia 10tyś zł to i tak na koniec sierpnia miał saldo ponad 9900zł, czyli większe niż na koniec lipca (bo wtedy nie miał celu, więc miał 0zł). Jak dla mnie został oszukany i powinien składać reklamację.

   Paweł
  • Tak, przyczyna musi być inna: albo nie zaznaczył regulaminu 2,5% przy zakładaniu konta, trzeba to sprawdzić w Statusach wniosków czy konto jest na 2,5%, albo coś z saldem na dzień badania

   Ja123
  • A skoro tak, to może faktycznie, bo umknęło mi, że to był nowy cel akurat. Trzeba więc pisać reklamacje, jeśli odpadną te dwie możliwe przyczyny.

   pws
 • @BiankaM
  Mam ten sam problem. W sierpniu mi na 2,6 naliczyli poprawnie, ale na 2,5 – 0,1. więc nie ryzykuję. 30 września zakładam cel 2,5 i wpłacam 100zł. Dla kont gdzie nie miałem 2,6 otwieram 2,5 jutro.

  Waldemar Odpowiedz
  • @Waldemar
   Ja w sierpniu miałam tylko jeden cel /2,6%/. 1.09 wypłaciłam środki i złożyłam dyspozycję zamknięcia celu. Nie byłam pewna co do wrześniowego oprocentowania nowego celu na 2,5% dlatego skontaktowałam się z bankiem i otrzymałam odpowiedź, że wrzesień plus 4 pełne miesiące będzie na 2,5%. Dzisiaj założyłam nowy cel, złożyłam dyspozycję wpływu na 100zł i przelałam pieniądze. Trochę mnie niepokoi historia tego nowego, która jest historią starego celu /pewnie ten sam numer rachunku/. Mam nadzieję, że tak będzie jak zapewniał mnie konsultant bank – jakby co będę reklamować.

   BiancaM
  • „że wrzesień plus 4 pełne miesiące będzie na 2,5%.”
   To tylko teoria z tym wrześniem na 2,5% czy tak jest w praktyce ? Ktoś może potwierdzić? xyz

   prawdziwy-xyz
  • We wrzesniu konsultancji potwierdzaja, ze 2.5 obowiazuje od zalozenia celu. Wczesniej bywalo z tym roznie. Widac sie doszkolili.

   keton
  • Dzięki za info , a może ma ktoś jakieś doświadczenia praktyczne z poprzednich miesięcy ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • @prawdziwy-xyz, w tym i drugim wątku o mBanku masz już wiele opisanych doświadczeń na ten temat.

   pws
  • Pierwszy niepełny miesiąc na pewno jest na 2,5%, ale czy do końca kolejnych 4 miesięcy to już nie jest takie pewne. Pełny miesiąc niekoniecznie musi pokrywać się z miesiącem kalendarzowym. W regulaminie specjalnie dali przykład z otwarciem celu na koniec miesiąca by mogli napisać, że oprocentowanie jest do końca 4 pełnego miesiąca, co w tym przypadku zawsze jest prawdą.. Przy takim zapisie nie ma podstaw do reklamacji gdyby policzyli tylko 4 miesiące od otwarcia tj. ok. 122dni.

   Łuki
  • Ludzie… 2.5% jest przez 4 miesiące licząc od daty założenia celu. Kropka. Nie mieszajcie dalej.

   marsid
  • Cel 2.5% zalozony we wrzesniu dziala od wrzesnia do konca stycznia, czyli prawie 5 miesiecy. Nie wprowadzajcie w blad. Tylko jesli ktos wczesniej mial cel 2.6 moze miec problem, bo pod koniec sierpnia mial duze saldo.

   keton
  • Nie rozumiem ta cała dyskusja jest o tym że można mieć kilka celów na 2,5%?

   bolek
 • @keton

  Skąd masz to info? Ja mam cel założony 6 sierpnia i jest on ważny do 6 grudnia. Czyli równo 4 miesiące.

  marsid Odpowiedz
  • 1 cel zalozylem 2.9 i mam wazny do 31.01.2021, a na innym koncie zalozony 3.9 tez do tej samej daty. Mam takie potwierdzenie w screenshocie:
   „Promocyjne oprocentowanie obowiązuje od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez cztery kolejne pełne miesiące, czyli od 2 września do końca stycznia.”

   keton
  • Chyba jeszcze raz spytam na czacie ;)

   marsid
  • Chyba każdemu odpisują inaczej. Ja natomiast dostałem oficjalne info, że w przypadku założenia promocyjnego celu we wrześniu „w opisanym przykładzie będzie obowiązywało oprocentowanie 2,5% od 01 października 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku, nie od września.”. W praktyce jednak z tego co widzę wypłacili 2,5% za wrzesień od 100 zł.

   pytanie
  • A 31.01.2021 r to nie jest czasem data graniczna końca promocji ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Korekta: odsetki 2,5% wypłacili oczywiście za sierpień, a nie wrzesień.

   pytanie
  • @pytanie, za wrzesień już Ci wypłacili…? ;)

   @marsid, przecież datę ważności celu można samemu modyfikować i ustawiać do woli przy otwieraniu, wręcz domyślnie chyba jest aż na rok. Ale ona nie ma nic wspólnego z czasem trwania promocji 2,5%, bo cel może być dłużej ważny niż sama promocja. Co więcej cel nawet potem sam nie znika tylko będzie działał dopóki go nie zlikwidujmy albo przynajmniej zawiesimy.

   O ile początek podwyższonego % już można mniej więcej ustalić (chociaż jak widać, też nie do końca, bo nadal są wątpliwości), to już koniec jest nadal niewiadomy czy do końca pełnego miesiąca czy do daty po 4 miesiącach od otwarcia.

   pws
  • z regulaminu promocji „Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez cztery kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania na końcu września, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad, grudzień i do końca stycznia).”

   majaa
  • Nie ma co cytować tego punktu regulaminu bo on nic nie wyjaśnia. Jak otworzę na koniec miesiąca to jasne jest, że kończy się też na końcu miesiąca. Dziwne, że nie napisali „…jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania WE WRZEŚNIU, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad, grudzień i do końca stycznia)”.

   Łuki
  • Spytałem jeszcze raz na czacie i @keton ma rację. Promocyjne oprocentowanie jest przez 4 pełne miesiące od założenia celu. Czyli na moim przykładzie: cel założony 06.08 mam ważny do końca grudnia.

   marsid
  • Łuki ale przecież pisze „od dnia otwarcia rachunku”

   majaa
  • To, że od dnia otwarcia naliczają odsetki to się zgadza. Chodzi o koniec. Ale nie ma co dyskutować. Wszystko wyjaśni się za 4 miesiące.

   Łuki
 • Dziwna sprawa. Otworzyłem 2.09 promocyjny cel i od razu przelałem 10600zł. Dziś dorzuciłem prawie do pełna, ale patrzę w historię nowego, a tam historia starego celu zakończonego 4.02, więc tak jakby nowy cel dostał ten sam numer konta. Do tego właśnie 2.09 naliczyli odsetki w kwocie 0,06zł. O co tu chodzi?

  keram7m Odpowiedz
  • Wychodzi na to, żeby najlepiej wcale nie zamykać starych celów, jeśli chcemy korzystać w przyszłości z promocji, bo przez to one się odnawiają z tym samym numerem i historią co psuje potem promocje. A tak to niech sobie wiszą po prostu zawieszone i tyle.

   pws
  • Niezupelnie. Wszystkie moje cele dostaly unikalne numery. Nic nie nie pokrywa z tymi zamknietymi (mam spisane IBANy, bo robie bezposrednie przelewy). Co ciekawe trzeba uwazac na to czy aby na pewno cel jest na 2.5%. Okazalo sie, ze u zony na koncie niby nie byl w promocji. A dokladnie tak samo go zakladalem jak u siebie. Ostatecznie konsultant wyslal mi link, z ktorego cel bedzie w promocji. No i ostatecznie mam 2 cele na 1 koncie, tyle ze ten wczesniejszy pewnie faktycznie jest slabo oprocentowany. Mozliwe, ze mial racje ktos kto tu pisal, ze kombinowanie w otwieraniu wiecej niz 1 celu powoduje problemy techniczne w mbanku. Na obu kontach wszystko wykonalem identycznie, po 3 cele, 2 zostaly anulowane. Pisalem o tym wyzej.

   keton
  • czy to znaczy, że nie uczestniczę w promocji? jak sprawdzić czy mam 2,5%? I nie próbowałem otworzyć kilku celów na raz, a w regulaminie nic nie pisze że nie można skorzystać z promocji gdy korzystało się z poprzedniej.

   keram7m
  • konsultant na czacie twierdzi, że jednak uczestniczę w promocji

   keram7m
 • Dzisiaj założyłem cel, zadeklarowałem miesięczną wpłatę 100zł i na start wpłaciłem trochę kasy. Gdzie mogę zobaczyć jakie jest aktualne oprocentowanie?

  dariusz2 Odpowiedz
  • Nigdzie, bo bank szuka jeleni, którzy złapią się na 0,1 % Dlatego masz tutaj setki komentarzy…

   abc
  • Spróbuj zakładkę Pomoc -> status moich wniosków.

   Lidia
  • Lidia – tam tez informacja moze byc mylaca. Mam 2 cele na 2.5, a tylko w 1 faktycznie dziala promocja. Zweryfikowac mozna na czacie.

   keton
 • Jaką kwotę można bezpiecznie wpłacić na dziiaj założony cel aby na koniec miesiąca dopłacać po te100 zł aż do końca stycznia ? Jest jakaś praktyczna kwota , proszę o podpowiedzi ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Od razu przelej całe 20 kawałków. Jak wpłacisz mniej to tracisz na odsetkach, które mógłbyś dostać. Takie kalkulowanie miałoby sens gdyby były jakieś inne lokaty czy konta na podobny procent, ale niestety nic nie ma powyżej 1-1,2%. Policz sobie odsetki to dojdziesz do takiego samego wniosku.

   Łuki
  • Jedna wyplata w miesiącu bezplatna ? Zostawiać miejsce na odsetki i te przewyższające saldo 100 zł ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Tak pobieżnie policzyłem i wpłacając od razu 20000zł i dopłacając po 100zł na przedostatni dzień miesiąca, to w sumie odsetek po podatku na koniec wyjdzie 164,88zł minus 0,21zł (tyle odsetek mógłbyś zarobić na innym koncie na 1% od nadwyżek ponad saldo 20000zł).
   Wpłacając od razu 19440zł i tak samo dopłacając na przedostatni dzień miesiąca po 100zł, tak żeby na koniec nie przekroczyć salda 20000zł to odsetek będzie 160,08zł plus 2,35zł (odsetki z innego konta oprocentowanego na 1% od kwoty przeznaczonej na dopłaty).
   Czyli w 1 przypadku i tak jest więcej odsetek.

   Łuki
  • Dzięki za fatyge i obliczenia . Chodzi mi głównie o zasady postępowania i wpłatę tych 100 zł i ewentualne wypłaty ( czy tylko jedną w miesiącu )) aby nie przekroczyć tych 20 k . Dawno temu to trenowałem i o szczegółach juz zapomniałem , nawet kiedyś sprawdzałem w oddziale stan bieżących odsetek w ciagu miesiąca czy aby prawidłowo się naliczaja na promocyjny procent . Bardzo proszę o jakiś skrót prawidłowego postępowania z tym celem , bo juz mózg mi się lasuje . Jeszcze na dodatek getin ze swą X edycją EKO źle wskazywał szczegóły po wpłacie , i zanim doszła kolejka w oddziale to gdzieś po godzinie sam zaskoczył .

   prawdziwy-xyz
  • 1 wypłata w miesiącu jest bezpłatna, ale po co wypłacać jak i tak na koniec miesiąca to trzeba zwrócić i dodatkowo dołożyć 100zł. Nie ma co się bać przekroczenia salda 20k, nie ma to wpływu na oprocentowanie do salda 20k, jedynie nadwyżka nad 20k będzie na 0,10%. Jak założyłeś i wpłaciłeś kasę we wrześniu to dopłaty po 100zł wystarczy zrobić w X, XI, XII i I.
   A EKO w Getinie to teraz XI edycja.

   Łuki
  • Ok. dzięki , coś zaczyna mi switac. Chyba kiedyś robiłem na koniec miesiąca jedną wypłatę zostawiając miejsce na te 100 zł i odsetki tak aby nie przekroczyć tych 20 k. W Getinie miałem już uruchomiona X edycję ale po wyzerowania EKO i ponownej wpłacie w szczegółach tabelka oprocentowania pokazywała jak dla XI edycji, dopiero do godziny i po kilku przelogowaniach właściwie zaskoczyła . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Masz robić wpłatę 100zł, a nie wypłatę. Suma wpływów musi być o min. 100zł większa od obciążeń w danym miesiącu. Saldo co miesiąc ma rosnąć. Mylisz to z kontem 123 w Santanderze, gdzie saldo nie mogło przekroczyć 3000zł i pod koniec miesiąca było trzeba robić miejsce na odsetki.

   Łuki
  • Tak wiem , że wpłatę ale tą jedną wypłatą w miesiącu chciałem zabierać odsetki aby nie przekraczać tych 20 k. Wpłaciłem 19400 i co miesiąc mam na koniec ustawione automatycznie te 100 zł dopłaty. To chyba będzie dobrze? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Ktoś zakładał cel z rachunku wspólnego? U jednego współwłaściciela założony z jego loginu a u drugiego na jego loginie tez widoczny ten sam cel . Czy założony przez login drugiego zadziała i będzie też na 2,5 % i opłacony tego samego ror ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Przykro nam , ale skorzystałem już z promocji , taki komunikat u drugiej osoby na jej loginie . Jest na to jakiś sposób ? Ktoś zakładał cele do roru wspólnego ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nigdzie w regulaminie nie widzę nic na temat roru wspólnego a tylko jednego celu na osobę .xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nie ma to jak multi bank i mbank , na coś się jeszcze przydają . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Jestem ze wsi jak Wiecie , dlatego byłem w powiecie . Sprawdzałem odsetki w Wąchocku w Centrali. Za wczorajszy dzień 1,33 zł z 19,4 k naliczyli to chyba dobrze się sprawili . Jutro chyba znowu polecę zobaczyć co tam dalej się dzieje za stodołą i horyzontem w szerokim świecie . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czyli jednak oplacalo sie nie zamykac starych celow :) Na obu (starym i nowym) sa pelne odsetki 2.5%.

  keton Odpowiedz
  • @keton, a to ciekawe rzeczy piszesz… Starym znaczy jakim? Kiedy otwieranym i w jakiej edycji? Ostatniej na 2,6% czy jeszcze innym?

   pws
 • pytanie… jesli wniosek byl zlozony w czasie trwania promocji „konto z nagrodą” tj do 31.07,ale wizyta w oddziale była na poczatku sierpnia,to nie kwalifikowałam się do otrzymania nagrody (glosnik lub koarta zakupowa)? Myślę,czy mam szansę na reklamację.

  Magdunka Odpowiedz
 • Skończył mi się cel, i oprocentowanie promocyjne było od dnia założenia, przez pierwszy niepełny miesiąc i przez całe 4 kolejne miesiące kalendarzowe. W sumie przez prawie 5 miesięcy.

  Łuki Odpowiedz
  • I to jest cenna informacja w tym dzisiejszym chaosie plynacym ze światowych mediów . Tylko co teraz , jak brać udział w następnej edycji , proszę o jakieś instrukcje techniczne ( jak postępować od końca stycznia , od początku lutego ) ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • U mnie to samo – od 1.08 do 31.12 pięknie się doliczało tyle, ile powinno. Ktoś testował kolejny miesiąc? Kusi ;)

   Michał
  • Może trzeba zorganizować zrzutke na ewentualny brak odsetek i ktoś przetestuje ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • U mnie też przez prawie 5 miesięcy 2.5% wpadało ;)

   marsid
  • Mnie też to nurtuje, może @keton coś podpowie, bo gdzieś się wypowiadał trochę niejednoznacznie na ten temat ;)

   abc
  • @Michał Admin zostawiasz cel zasilony na kolejny miesiąc? ;) Zastanawiam się czy nie wylać tego jutro do Idei na 1,5%, o ile się utrzyma jeszcze…

   abc
  • Nie ma sensu zostawiać, jak się w sierpniu otwierało.

   Łuki
  • A przy zakładaniu nowego sprawdzają saldo z 31.08.2020r. czyli też odpada. Najlepiej wyzerować i wrócić za pół roku.

   Łuki
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy