Do 2400 zł za konto firmowe i zwolnienie z opłat od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją promocji dla przedsiębiorców. W zamian za otwarcie i aktywne korzystanie z rachunku możemy zgarnąć 3% moneybacku, który wypłacany jest w kwocie maksymalnej nawet 1200 zł. A do tego nawet 300 zł za finansowanie działalności w formie produktu kredytowego, 300 zł za leasing lub pożyczkę leasingową, 300 zł za terminal płatniczy oraz kolejne 300 zł za eKsięgowość.

2400 zł premii dla Santander Bank Polska

1200 zł zwrotu za transakcje kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego Santander Bank Polska od 1.01.2022. Posiadanie innych rachunków czy produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę promocji i złożymy wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia. Istotne, aby w procesie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych, na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych. Warto również wyrobić kartę debetową do konta, bo to właśnie ona pozwoli nam na zgarnięcie 1200 zł premii.

A jakie są jej zasady? Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta, wliczając w to miesiąc podpisania umowy. Oznacza to, że najbardziej opłaca się otwierać rachunek na początku miesiąca, aby miesiąc startowy był jak najdłuższy.

Aby jednak naliczony został moneyback za dany miesiąc konieczne jest również, aby w miesiącu wypłaty premii wykonać przelew do ZUS. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może przekroczyć 200 zł.

Warto tu dodać, że bank nie będzie liczył płatności pay-by-link Przelewy24 oraz transakcji quasicash, w kasynach, totalizatorze sportowym czy zakłady bukmacherskie.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe w ciągu 45 dni po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

600 zł za kredyt

Oprócz 1200 zł w formie moneybacku Santander pozwala na zyskanie kolejnych 1200 zł. Wystarczy, że zawrzemy umowę kredytową z Santander Bank Polska (za co zgarniemy 300 zł) oraz leasingu/pożyczki leasingowej z Santander Leasing (za co zgarniemy kolejne 300 zł). Umowa powinna być zawarta nie później, niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Kolejne 300 zł otrzymamy pod warunkiem, że zawrzemy umowę o terminal płatniczy i wskażemy do rozliczeń Konto Firmowe Godne Polecenia, a następnie w przynajmniej jednym z 6 pierwszych miesięcy obrót na terminalu wyniesie min. 1000 zł.

Ostatni rodzaj premii to 300 zł za eKsięgowość. Wystarczy, że włączymy ją w zakładce Usługi w bankowości internetowej, zarejestrujemy się w usłudze i połączymy ją z nowo-otwartym kontem firmowym.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premią pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas dożywotnio z opłat. Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wypłaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą”, BLIK chyba też :)

  sapro Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy