Nawet 2000 zł za konto firmowe od Banku Millennium + 0 zł za konto przez 24 miesiące

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 2000 zł na start – z czego 500 zł to 5% moneybacku, a kolejne 1500 zł to premia za leasing/kredyt, terminal płatniczy i otwarcie firmy przez Millenet. Dodatkowo otrzymamy darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące i możliwość zdobycia 400 zł za konto osobiste.

2000 zł dla firm od Banku Millennium

2000 zł dla twojej działalności gospodarczej

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie posiadał konta dla firm Banku Millennium w okresie od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Premia na kilka sposobów

A jak zdobyć tytułowe 2000 zł? Premia podzielona jest na 4 części. Aby jednak zdobyć którąkolwiek z nich konieczne jest:

  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz
  • zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto min. 3000 zł w każdym z sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (lub 1000 zł, jeśli prowadzimy działalność krócej, niż 6 miesięcy)

A jakie to premie?

Pierwsza premia to 5% zwrotu (max. 500 zł), od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw wykonane w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Łatwo policzyć, że maksymalną premię zyskujemy po zatankowaniu łącznie 10000 zł (lub wydaniu środków na inne produkty czy karty podarunkowe oferowane na stacjach paliw :)).

Kolejne 500 zł otrzymamy za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing lub wzięcia kredytu (oba na min. 30 000 zł) do końca stycznia 2024.

500 zł czeka również za zawarcie umowy o terminal płatniczy (do końca lipca) i zapewnienie wpływów min. 1000 zł z tego tytułu do końca sierpnia.

Ostatnie 500 zł czeka na osoby, które do stycznia uruchomią kredyt nieodwnawialny banku na kwotę min. 30 000 zł.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy