25 zł w bonie Allegro za wymianę walut w Internetowykantor.pl

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja premiująca założenie konta w serwisie Internetowykantor.pl. W zamian za wymianę przynajmniej 500 jednostek danej waluty zgarniemy kartę podarunkową o wartości 25 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Karta podarunkowa Allegro za założenie konta w Internetowykantor.pl

25 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą do tej pory konta na Internetowykantor.pl. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie dokonamy zakupu lub sprzedaży przynajmniej 500 jednostek waluty USD/EUR/GBP/CHF.

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.08.2019, jednak organizator promocji zastrzega, że pula nagród wynosi 250 sztuk i promocja może skoczyć się wcześniej. W momencie ewentualnego wyczerpania puli na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat.

Nagrody w postaci voucherów o wartości 25 zł do wykorzystania na Allegro będą przekazane mailowo nie później, niż do 12.09.2019. Vouchery będą ważne do 17.01.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Internetowykantor.pl

Internetowykantor to najstarszy i jeden największych polskich kantorów internetowych. Pozwala na wymianę walut z minimalnym spreadem (zazwyczaj znacznie niższym niż w bankach czy tradycyjnych kantorach), przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów oraz szybkie przelewy pay-by-link. Na platformie dostępnych jest 21 walut.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda zachodu, jakby porównać jaki obrót trzeba wygenerować w stosunku do innych promocji oferowanych przez banki to gra nie warta świeczki. Jedyny plus jest taki l, że nie trzeba się bawić w jakiś umowy.

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Złotówka się umacnia to zachęcają do kupna walut xD

  DO Odpowiedz
  • mysle, ze oferta ma sprzyjac aktualnie rozpoczynajacym sie wakacjom.. skoro ktos jedzie np. do Zachodniej Europy, to i tak bedzie kupowal euro, wiec chca przyciagnac nowych klientów

   Xemi91
 • Bon ledwie pokrywa stratę na różnicy kupno/sprzedaż. Warto skorzystać, jeśli ktoś i tak zamierza wymienić walutę. Dla zdobycia bonu promocja nie ma sensu.
  Przykład: wymiana PLN na wymagane 500 GBP to w tej chwili 2384,75 zł, jeśli chcemy zamienić te 500 GBP z powrotem na PLN otrzymamy już tylko 2364,75. Czyli 20 zł straty na różnicy w kursach. Zabawa dla 5 zł w bonie nie ma sensu.

  Błaż Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy