Łatwe 250 zł dla młodych od PKO BP!

Zakończona

Ruszyła prosta promocja Konta dla Młodych PKO BP. W zamian za założenie rachunku oraz wykonywanie kilku płatności bezgotówkowych kartą zgarniemy aż 250 zł. W gotówce!

250 zł za Konto dla Młodych PKO BP

Łap chwile z PKO Konto dla Młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP od 1.01.2020. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 31.10.2021. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Co równie ważne: w tym samym terminie powinniśmy zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej.

Bank zaznacza, że w promocji obowiązuje pula 2500 nagród – w przypadku jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z 5 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarciu konta zapewnimy wpływ na min. 100 zł oraz dokonamy min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Kwoty oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia.

Przykładowo dla kont otwartych we wrześniu warunki spełniamy od października do lutego. Bank przyzna nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki – razem do 250 zł!

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • skorzystane, dzięki

  Mateusz Odpowiedz
 • 50 zł wypłacają do końca następnego miesiąca po?

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy