250 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 8% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy jeszcze więcej, bo 250 zł – z czego pierwszą stówkę za sam fakt założenia konta! Dodatkowo warunki promocji zostały jeszcze bardziej uproszczone (choć i tak były banalnie proste). Wisienką na torcie jest fakt, że w porównaniu do konkurencji bank postanowił utrzymać rewelacyjne 8% na koncie oszczędnościowym – i to aż na pół roku! Oznacza to, że możemy zagwarantować sobie świetną stawkę w momencie, kiedy oprocentowania w innych bankach lecą w dół!

250 zł premii od Pekao (w tym bon żabka)

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2021 do 15.03.2023.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 15.05.2023. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową Visa Debit oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do sklepów Żabka zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej przekazanie nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay (nie BLIK!)

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w styczniu warunki powinniśmy spełnić w lutym, marcu oraz kwietniu.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Na koniec dodam, że warto się śpieszyć: w promocji obowiązuje pula 24000 promocyjnych wniosków, a jej aktualny stan można podglądać na stronie promocji.

8% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 8% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 15.05.2023. Promocyjne oprocentowanie 8% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • gu ..no dostaniecie a nie 8proc; ta szemrana zbieranina ludzi Skiby wstawi wam standardowe oprocentowanie (2%) i będziecie płakac i reklamowac a bezczelni tytuujacy sie jako EXpert przez poł roku bedzie wam przysyłac pismo ze reklamacja w trakcie o nie mili mozliwosci pseudoexperci sie ustosunkowac czy spełniliście wymagania na 8proc; DNO ODRADZAM KAZDEMU kto nie chce sie wkó wić; poczytajcie na facebooku PEKAO24 komentarze wku nych ludzi, a nie bezczelnie naganiac bo za kązdego nagonionego i oszukanego ludzie z tego portalu dostanę premię; DNO i WODOROSTY ta nagonka na oszustó z Pekao

  gienio Odpowiedz
 • Mnie natomiast ciekawi, że akurat trzeba zamówić kartę Vista, a nie MasterCard. Może to oznacza, że będą jeszcze jakieś promocje z BCh i bank nie chce w tym partycypować…

  W Pekao także musiałem składać reklamacje, ale nie w związku z % na KO (akurat tu wszystko było ok) i faktycznie, niekiedy długo trwało ich rozpatrzenie (raz aż 60 dni), ale finalnie na moją korzyść.

  MB Odpowiedz
 • Czy płatności kartą mogą być wykonane kartą podłączoną np do applepay/googlepay czy tylko przez apkę Peopay?

  fredel33 Odpowiedz
 • „Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju” -> drobna uwaga językowa: nie dwóch dowolnych bankomatów (bo ktoś mógłby pomyśleć, że wybierze sobie np. Euronet i Planet Cash i będzie mógł wypłacać do woli), tylko – dwa razy w miesiącu z bankomatów obcych :)

  Adam K. Odpowiedz
 • Mam pytanko, czy płatności za pomocą skanu kodu QR są zaliczane jako płatności zwalniające z opłaty za kartę/ konto i zaliczają do tych 5 płatności do uzyskania promocji? 😁

  Justyna Odpowiedz
 • Czy umowe trzeba podpisac w oddziale/przez kuriera, czy mozna caly proces przeproadzic zdalnie?

  Joanna Odpowiedz
  • Można zdalnie przez selfie. Polecam użycie mObywatela. 5 minut i konto założone. Chyba, ze bank już ma Pani dane, bo kiedyś były już jakieś produkty u nich, to wtedy niestety metoda na selfie nie przejdzie. Można tak zacząć, ale dokończyć trzeba będzie w oddziale.

   Justyna
  • Dziekuje za podpowiedz. Co to jest ten mObywatel?

   Joanna
  • Rządowa aplikacja – dowód osobisty elektroniczny, prawo jazdy, e-recepty, punkty karne itp.

   Bolo
 • czy da się tę promocję połączyć z programem poleceń ?

  zenek64 Odpowiedz
  • Zacytuję ci z innego bloga
   „…nie można zyskać jednocześnie 200 zł i premii za otwarcie konta z polecenia. Już samo wpisanie kodu we wniosku skutkuje przypisaniem do programu poleceń i pozbawieniem się 200-złotowej premii na start.” (to pytanie dotyczyło poprzedniej premii)
   Ale oczywiście w regulaminie nie ma nic o wykluczeniu, więc na własną odpowiedzialność.

   Ja123
 • Warunkiem bezpłatnej karty jest 5 płatności tą kartą na dowolną kwotę i dowolne wpływy na konto 500zł w miesiącu?

  glusia Odpowiedz
  • Żeby konto było bezpłatne potrzebny jest wpływ 500 zł + 1 transakcja kartą, ale żeby spełnić warunki promocji, trzeba zrobić 5 transakcji kartą.

   MB
  • Czy wpływ 500 zł może być zapewniony w formie przelewu z innego konta tego samego właściciela?

   Agata
 • Ciekawa rzecz jest w regulaminie kont w PEKAO
  „Minimalne saldo rachunku prowadzonego w PLN, poniżej którego środki pozostające na rachunku nie są oprocentowane wynosi 200 złotych, jeśli Umowa nie stanowi inaczej.”

  A więc jak na KO będzie poniżej 200 zł w danym dniu, to nie naliczają od tego odseetek?

  Ja123 Odpowiedz
 • Podpowiedzcie mi proszę, w którym miejscu w Peopay jest widoczna wysokość oprocentowania. Chcę sprawdzić, czy zakwalifikowałem się do promocji.

  xandi Odpowiedz
  • Nigdzie, sprawdź w swojej umowie czy jest tam mowa o oprocentowaniu 8%

   Ja123
  • Ok. Dzięki za wskazówkę. Mam zapis o tych 183 dniach.
   Niemniej, w innych bankach np. w Mille/ING, można to było sprawdzić zdalnie.

   Xand
 • Płacąc np. 100€ kartą na której mam tylko złotówki to po jakim kursie zostanie mi to rozliczone?

  Romek Odpowiedz
 • Czy udało się komuś założyć to konto, kto już kiedyś przed karencją był klientem tego banku? Mi niestety nie, mimo telefonów na infolinię i wizyty w oddziale…

  glusia Odpowiedz
  • Tak założyłem na selfie po raz drugi, musiałem jednak podać nr telefonu żony, bo mój już był. Po założeniu zmieniłem na mój bez problemu :)

   Maciej
 • Czyli zapewne jestem wykluczony z promocji skoro przez chwilę miałem tam konto 08.21 po przejęciu ideabanku? Nie zaakceptowałem warunków przekształcenia i konto automatycznie się zamknęło (ale przez jakiś czas jednak było)

  Magnusso Odpowiedz
  • Tak to chyba należy rozumieć. Nie bez powodu w regulaminie jest zapis „od 1.01.2021 r. do 15.03.2023 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku”. Kto normalny zakłada konto w banku na jeden dzień?

   Sosna
 • Tragedia, czas na rozpatrzenie prostej reklamacji dotyczącej braku wypłaty pierwszej premii za otwarcie konta przedłużyli sobie o kolejne 30 dni, czyli w sumie będzie już 60 dni oczekiwania.

  pytanie Odpowiedz
  • Miałem tak samo, reklamacje za brak premii – każdej, tej za otwarcie, jak i miesięcznej, były rozpatrywane w 60 dni.

   MB
 • Chcąc pocieszyć tych, co założyli konto i czytają te wszystkie negatywne opinie, ze bank nie wypłaca nagród wynikających z promocji, chcę powiedzieć, ze ja właśnie ją dostałam. Bez problemu, bez dzwonienia, konieczności pisania reklamacji. Nie wiem z czego to wynika, ale ku pocieszeniu dla pozostałych- też się obawiałam, ze coś będzie nie tak, a jednak na ten moment wszystko się zgadza. Pozdrawiam

  Justyna Odpowiedz
 • W załączonej taryfie opłat i prowizji konto kosztuje 6 zł, a karta 3 zł. W przypadku nie spełnienia warunków zwolnienia z opłaty. Coś się zmieniło, czy błąd jest w artykule?

  Kazek Odpowiedz
  • Wygląda na to, że @admin podlinkował nieaktualną taryfę. W taryfie dostępnej obecnie na stronie banku jest 0 za konto bez warunków plus 4 za kartę (0 po spełnieniu warunków). Trochę lipa, że w pliku pdf z TOiP nie jest podawana data obowiązywania.

   BTW, jeśli chcę założyć konto tylko dla 8% na KO (z innych promocji wyklucza mnie bycie ex-Ideowcem), to chyba nie muszę wyrabiać karty i martwić się o spełnianie warunków…?

   Sosna
 • Warto może byłoby dodać do warunków, że „w traakcie trwania promocji, nie posiadasz w naszym banku żadnego produktu kredytowego”, to istotne, można nie mieć konta ani lokaty, ale mieć kredyt hipoteczny i wtedy szkoda czasu na działanie :)

  Kaska goc Odpowiedz
 • Chce otworzyc to konto po to by zalozyc konto oszczednosciowe na 8%. Jesli ‚ostatnim dniem zawarcia umowy jest 15 maj’ to ile dni wczesniej powinnam zlozyc wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne, tak zeby umowa zostala maksymalnie zawarta 15 maja? Czy dobrze rozumiem, ze kiedy bede miala juz to Konto Przekorzystne otwarte, to w aplikacji mobilnej tego samego dnia bede w stanie otworzyc Rachunek Oszczędnościowy? Z gory dziekuje za podpowiedz tym, ktorzy juz przeszli ten proces :)

  Joanna Odpowiedz
 • Jest dodatkowa promka 20/50zl za dodanie i płatności gpay debetową/kredytową jeśli jeszcze karta nie była dodana.
  Info i zapisy w Wiadomościach.

  Romek Odpowiedz
 • Niczego takiego nie mam w Wiadomościach.
  Na stronie PKO BP też nic nie znalazłem na ten temat.
  Jeśli możesz to podeślij link lub treść wiadomości.

  mbo Odpowiedz
  • Link mi zespamowało chyba, a więc wklejam:

   REGULAMIN PROMOCJI
   „Płać z Google Pay i zyskaj” – edycja I
   Nasza Promocja trwa od 25.04.2023 r. do 15.06.2023 r. Jej organizatorem jesteśmy My, czyli Bank
   Pekao S.A. Mamy siedzibę w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (kod pocztowy: 00-844).
   Pozostałe nasze dane to:
    KRS: 0000014843, Rejestr Przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy
   dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
    NIP: 526 00 06 841,
    wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 262 470 034 zł.
   Niektóre wyrazy w Regulaminie są pogrubione. Oznacza to, że zdefiniowaliśmy je w słowniku –
   znajdziesz go na końcu tego dokumentu.
   I. UCZESTNICY PROMOCJI
   czyli kto może wziąć udział w naszej Promocji
   1. Możesz wziąć udział w naszej Promocji, jeśli:
   1) masz ukończone 18 lat,
   2) jesteś klientem indywidualnym Banku (konsumentem w rozumieniu art. 22(1) kodeksu
   cywilnego),
   3) posiadasz miejsce zamieszkania w Polsce,
   4) masz pełną zdolność do czynności prawnych,
   5) posiadasz Konto osobiste w Banku z dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24,
   6) posiadasz aktywną Aplikację PeoPay na system Android lub zainstalujesz i aktywujesz ją
   w trakcie trwania Promocji,
   7) jesteś posiadaczem lub użytkownikiem Karty wydanej przez Bank,
   8) masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowej drogą elektroniczną,
   9) potwierdzisz udział w Promocji w serwisie internetowym Pekao24 lub Aplikacji PeoPay, gdzie
   w sekcji Oferty i Wnioski:
   a) wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i transakcyjnych w celu wzięcia
   udziału w Promocji i otrzymania Nagrody,
   b) potwierdzisz zapoznanie się z treścią Regulaminu Promocji i jego akceptację,
   c) potwierdzisz zapoznanie się z treścią informacji administratora danych dotyczącą
   przetwarzania Twoich danych osobowych, co stanowi spełnienie obowiązku
   informacyjnego wynikającego z przepisów z zakresu ochrony danych osobowych,
   10) do dnia rozpoczęcia Promocji nie masz zarejestrowanej w Google Pay żadnej Karty,
   11) w okresie od 25.04.2023 r. do 31.05.2023 r. zarejestrujesz Kartę w Google Pay w Aplikacji
   PeoPay lub Aplikacji Google Pay.
   2. Udział w Promocji możesz potwierdzić od godz. 12.00 w dniu 25.04.2023 r. do godz. 23.59 w dniu
   31.05.2023 r. Ten termin nazywamy dalej Okresem przystąpienia do Promocji.
   3. Z Promocji możesz skorzystać tylko raz.

   Romek
  • Ale to pekao sa a nie pko bp

   Ja123
  • Chyba trzeba dostać zaproszenie, ja też nic nie mam w wiadomościach ani żadnej propozycji w ofertach ale też nie miałam wyrażonej zgody na otrzymywanie od Banku informacji handlowej drogą elektroniczną. Nie wiem czy wyrażenie jej teraz coś da? pewnie to i tak promocja dla nowych.

   Ew@
  • W Peopay jest baner „Podróże małe i duże” pod historią konta, a na drugim banerze (przesunąć palcem w prawo) jest info o promocji

   Ja123
  • Na głównej stronie? Nie mam baneru o podróżach, kiedy włączyłam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną pojawił się baner o przelewach Sorbnet a po przesunięciu w prawo Powiadomienia PeoPay, Przewodnik po PeoPay i info o sekcji Dla Ciebie.

   Ew@
  • Ok, no to chyba nie masz tej promocji

   Ja123
  • A jaką masz kartę? Visa czy MC? Ja mam MC a widzę, że w promocji samego konta jest wymagana Visa, może to ma znaczenie i przy tej promocji dotyczącej karty.

   Ew@
  • Wczoraj dostałam wiadomość z zaproszeniem:) Pierwszą transakcję (online) wykonałam tylko w historii niczym się ona nie różni od zwykłej transakcji w internecie bez użycia G pay, obie są tak samo zatytułowane: Transakcja kartą płatniczą. Skąd bank będzie wiedział, która z nich jest wykonana przez G pay a która nie? Może te transakcje trzeba zrobić zbliżeniowo a nie przez internet?

   Ew@
  • Bank będzie wiedział:) Ja zrobiłam transakcje zbliżeniowo i też nie ma nic o GPay.

   BiancaM
  • Martwię się, bo miałam problem z dodaniem karty, próbowałam przez PeoPay ale przy potwierdzaniu kodem sms apka się zawiesiła i teraz w PeoPay nie widać, żeby karta była dodana, kiedy wchodzę w Ustawienia–>G Pay to znów mam, żeby dodać kartę do G Pay. Czy tak to powinno wyglądać? Dla mnie to trochę dziwne, że w PeoPay nie ma śladu, że karta została dodana, to moja pierwsze doświadczenie z G Pay więc nie mam porównania.

   Ew@
  • I jeszcze takie pytanie, czy każdą transakcję w internecie (nawet na drobną kwotę) trzeba potwierdzać w PeoPay? czy to jest wymagane tylko przy pierwszej płatności?

   Ew@
  • Wygląda na to, że nie masz karty w GPay. Mnie też nie udało się dodać karty przez PeoPay. Dodałam ją bezpośrednio do apki GPay i weszło. Karta musi być widoczna w GPay i widać też transakcje nią wykonane.

   BiancaM
  • O potwierdzaniach apką za każdą transakcję w internecie nie wiem, bo akurat ta karta to jeden raz w miesiącu na mała kwotę, a Gpay to dwie cebule, każda osobno:)

   BiancaM
  • Ja też ostatecznie dodałam kartę w apce G Pay i jest tam widoczna tylko zastanawia mnie to, że nie ma o tym żadnej informacji w PeoPay i to jest dla mnie dziwne.
   A możesz sprawdzić w PeoPay tą ścieżkę: Ustawienia–>G Pay, też rozpoczyna to proces dodania karty? Przecież to bez sensu skoro karta jest już dodana, do tego brak oznaczenia w historii, że wykonano transakcje G Pay, chyba szykuje się kolejna reklamacja.

   Ew@
  • W PeoPay też mam informacje, że jest karta w GPay. Na razie spróbuj się wylogować i zalogować do apki banku. Pamiętam, że u mnie też coś świrowało, ale ostatecznie jakoś się ułożyło.

   BiancaM
  • Ewa, nie możesz mieć w historii karty w GPay transakcji bo jej tam nie było. Dopiero teraz ją widzisz i transakcje wykonane z GPay też będą widoczne.

   BiancaM
  • Od rana się loguję i wylogowuję z PeoPay:) restartowałam też kilka razy telefon ale nic to nie daje, sytuacja wygląda tak, że w apce GPay pokazuje mi się karta Pekao a w PeoPay nie ma info, że karta jest dodana chociaż już wykonałam transakcję przy pomocy GPay i ta transakcja wygląda dokładnie tak samo jak transakcja kartą bez GPay. Z punktu widzenia banku to jakbym nie miała GPay

   Ew@
  • A GPay widzisz te transakcje?

   BiancaM
  • Tak, to chyba będzie moja deska ratunku:)

   Ew@
  • Na to wygląda. Historią i brakiem informacji o transakcjach w GPay nie przejmuj się bo to norma. Na wszelki wypadek zrób zrzut, a najlepiej zostaw ękartę w GPay do wypłaty premii.

   BiancaM
  • Na wypłatę trzeba czekać do 31 lipca, długo. A czy wystarczy, że zostawię kartę w GPay a samo konto Google usunę z telefonu? (chce zalogować się na inne)

   Ew@
  • Oj tego to nie wiem. Może ktoś inny się wypowie.

   BiancaM
  • Dzięki za pomoc @BiancaM.

   Może ktoś wie, potrzebuję zalogować się na inne konta Google, żeby dodać do GPay kartę innej osoby, czy bank będzie widział, że moje konto przestało być aktywne? Albo czy jest możliwość, żeby do mojego GPay dodać kartę zarejestrowaną na inną osobę?:)

   Ew@
  • Wykonałam pierwszą transakcję zbliżeniową GPay i teraz widzę, że nawet w aplikacji GPay różni się ona od transakcji GPay przez internet, tzn. GPay zbliżeniowe są widoczne od razu po kliknięciu w ikonę karty a żeby znaleźć internetowe transakcje GPay to trzeba się dobrze naszukać w zupełnie innym miejscu:)

   Ew@
  • Bo i dostaliście te swoje 20 zł za płatności Google Pay w tej promocji

   Ja123
  • Sorry, miało być
   „No i dostaliście te swoje 20 zł za płatności Google Pay w tej promocji?”

   Ja123
  • 19.07 wpłynęło

   Michał1986
  • U mnie też wypłacili przed terminem a w aplikacji przy karcie nadal wisi baner: Dodaj kartę do GPay:)

   Ew@
  • To nie wiem, co zawaliłem, dowiem za miesiąc jak raczą odpowiedzieć na reklamację

   Ja123
  • @Ja123
   Może „za szybko” zrobiłeś te transakcje? Z tego co pamiętam dodałam kartę jednego dnia, następnego dnia zapłaciłam a kolejnego dnia zauważyłam, że przyszła wiadomość potwierdzająca udział w promocji więc na wszelki wypadek powtórzyłam transakcje.
   Od zapisu do potwierdzenia udziału minęły dwa dni, może wykonałeś transakcje przed otrzymaniem oficjalnego potwierdzenia? Łatwo to przeoczyć, bo nowe wiadomości w apce nie są sygnalizowane, trzeba specjalnie wejść w wiadomości i dopiero wtedy widać, że są jakieś nie odczytane.

   Ew@
  • Nie mam żadnego potwierdzenia w wiadomościach, a na pewno się zapisywałem, bo przecież taki był wymóg…idzie reklamacja

   Ja123
  • jednak mam potwierdzenie 5.05 czyli chyba za późno, ale co mnie to powinno obchodzić kiedy oni wysyłają powiadomienia, ja się zapisałem jeszcze w kwietniu

   Ja123
 • Czy można otworzyć to konto bez karty?

  dezoo Odpowiedz
  • Jak dotąd dało radę założyć to konto bez karty, ale wtedy mogą być problemy z uzyskaniem 250 zł z promocji.

   Ewa1
 • Czy osoby, których dane zostały przejęte przez PEKAO w związku z przejęciem IDEA Bank mogą wziąć udział w promocji czy nie?

  AK Odpowiedz
  • Hej @AK, mnie się udało (dostałem już pierwszą transzę premii). Wcześniej dzwoniłem na infolinię, żeby potwierdzić datę zamknięcia ostatniego RORu w PEKAO (miałem konto z 10 lat temu) – kobieta na infolinii nie widziała moich danych z tytułu przejętego rachunku w IB i sama potwierdziła, że mogę brać udział w promce, bo już dawno temu zamknąłem tam konto (nie mówiłem wprost o tym, że jestem byłym klientem Idea Banku). Myślę, że możesz próbować – powodzenia!

   rapatapatoja
 • Ktoś ma jakieś informacje, co Pekao zaproponuje od jutra?

  Ewa1 Odpowiedz
 • Cud nad Wisłą…Pekao po wielu latach tego samego problemu z podawaniem oprocentowania (słynna „kreska”) w końcu podaje je jak należy. Pewnie znudziły ich te namolne pytania od klientów…U mnie widać oprocentowanie 8% w aplikacji

  Ja123 Odpowiedz
  • Cudu ciąg dalszy, przez kompiuter to samo i jeszcze informują kiedy ma nastąpić odwrót. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Byłoby jeszcze miło gdyby zaczęli pokazywać saldo po operacji. Mam nadzieję skorzystać z kolejnej promocji KO i jako „stary” klient potrzebuje informacji o saldzie z każdego dnia czego w Pekao nie uświadczysz.

   Z księgowaniem też dziwna sprawa, 30.04. (niedziela) zrobiłam przelew wewnętrzny z KO na ROR i wydaje mi się, że tego dnia środki zeszły z konta a dzisiaj widzę ten przelew w historii transakcji pod datą 01.05.

   Ew@
 • Jak na KO podają w szczegółach przelewu z roru datę realizacji 21.07. a datę księgowania 22.07. to odsetki za dzisiaj od tego wpływu naliczą na KO czy nie ? Zauważyłem , że po 21-szej zawsze tak pokazują i chyba w soboty i niedziele. Ktoś sprawdzał jak to z tym jest , bo nie dam rady sam , za duży galimatias na KO aby to przez cały miesiąc policzyć. W takim wbk to sprawdzałem i na KO mimo daty księgowania z następnego dnia za dzień transakcji odsetki zawsze naliczali. A jak jest w Pekao ktoś ma jakieś praktyczne obliczenia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Jak ja nie lubie tego banku.
  Założyłem konto z polecenia bo nie kwalifikowałem się do promocji z 250 zł. Kod podany w oddziale banku, jeszcze się z panią upewnialiśmy, że kod jest prawidłowy, wysłuchałem wykładu, co mam zrobić żeby dostać 100 zł.
  Oczywiście 100 zł nie ma, a reklamacja odrzucona, bo konto…zostało otwarte bez podania kodu polecenia…

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy