270 zł premii za założenie Konta 360°

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć łącznie 250 zł oraz 20 zł cashbacku do goodie.

250 zł od Banku Millennium za założenie Konta 360

100 zł za podpisanie umowy o Konto 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 1.02.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ostatni wymóg (który również należy spełnić do 1.02.2021) to aktywowanie aplikacji mobilnej banku.

I… to tyle! Pierwsza nagroda w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 100 zł nasza. Bank zobowiązuje się ją przekazać do 26.02.2021. Karta będzie ważna minimum 6 miesięcy na jednorazowe zakupy (w przypadku mniejszych kwot najlepiej złożyć sobie koszyk zakupów na min. 100 zł)

150 zł na łatwych warunkach

A jak zdobyć kolejne nagrody? 150 zł, tym razem w gotówce, otrzymamy w trzech prostych krokach.

Pierwszym krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w lutym, marcu, kwietniu i maju. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem.

Drugi krok to dokonanie (w ciągu dowolnego z tych czterech miesięcy) co najmniej jednej płatności zbliżeniowej telefonem HCE lub co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon). Bank nie będzie tu uwzględniał:

wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

Trzeci krok jest wymagany jedynie dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 31.05.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 150 zł trafi do nas do 30.06.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 20 zł na goodie

Co ciekawe każdy nowy klient, który spełni warunki otrzymania pierwszej nagrody automatycznie załapie się na nagrodę dodatkową, czyli 20 zł w formie środków cashback goodie. Do 26.02.2021 otrzymamy SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia. Kod będzie ważny 14 dni.

Co trzeba wiedzieć o tych 20 zł? Będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • brałem udział w tej promocji 5 lat temu, no cóż nadal mnie uważają za klienta. Czas bym napisał żądanie usunięcia moich danych z ich bazy by przestali się ze mną spoufalać.

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Brałam udział w poprzedniej promocji. Podpisałam umowę 16.12.2020, weszłam przez dedykowaną stronę, zaznaczyłam zgody marketingowe, nie byłam wczesniej ich klientem. Do tej pory nie mam nagród z pierwszego etapu. Czy to normalne w tym banku? Czy trzeba się u nich dopominać o wszystko?

  Prosiak Odpowiedz
 • Pomożecie. Mam już konto w banku Millenium. Chcę pomóc otworzyć w promocji konto mojej mamie, która ma telefon, ale najprostszy i bez internetu. Czy nie będzie problemu z zainstalowaniem i korzystaniem z aplikacji do dwóch kont w przypadku jednego numeru telefonu?

  Bogusia Odpowiedz
  • do tego celu uzywam mojego xiaomi i jego miui w ktorym mozna klonowac aplikacje i uzywac 2ch tych samych na roznych uzytkownikow; dziala w wielu bankach bez problemu.
   a tak bez tego to raczej bedzie potrzebny 2gi telefon lub tablet

   sunwoj1
  • A kombinując. Do spełnienia warunków promocji chyba nie jest potrzebna aplikacja. Gdy podam we wniosku mój numer telefonu, ale nie zainstaluje aplikacji to czy bez problemu mama będzie mogła robić podstawowe czynności, przede wszystkim przelewy międzybankowe czy korzystać z bankomatów?

   Bogusia
  • Przeczytaj regulamin. Jednym z warunkow promocji JEST aktywacja aplikacji. Jesli nie masz sprzetu to musisz kombinowac. Na swoim telefonie najpierw aktywuj aplikacje dla jednej osoby a potem dla drugiej. Po aktywacji mozesz aplikacje odinstalowac a podstawowe czynnosci robic na czym chcesz.

   aaaa
 • @aaaa Pięknie dziękuję.

  Bogusia Odpowiedz
 • czy jest opcja równoczesnego „lubię to polecam” i założenia konta w promocji allegro?

  magda.s. Odpowiedz
 • Jaka jest obecnie oferta utrzymaniowa na konto osobiste dla klientów byłego Eurobanku?
  Złożyłem wypowiedzenie i pewnie niebawem pojawią się propozycje z ich strony.

  Konrad Odpowiedz
  • Na start zniesienie opłat, ale jak dobrze ponegocjować, to
   2% za transakcje kartą (max 30 zł/mc), 5% za transakcje blikiem (max 30zł/mc) przez 6 miesięcy, razem 360 zł.

   ls5
 • Czy ktoś już otrzymał pierwszą nagrodę? Jeśli tak, to w jakiej formie? (na maila, w aplikacji? inaczej?)

  emka Odpowiedz
  • Ja też nie mam, może wyślą popołudniu.

   Chaser
  • Ja również nie otrzymałem jeszcze pierwszej nagrody w postaci bonu 100 zł Allegro. Dziś mija termin, do kiedy miał zostać przysłany zgodnie z warunkami promocji, które spełniłem.

   Wiecie coś więcej? W jakiej formie powinien być ten bon? Być może coś przeoczyłem?

   Rafaello
  • W piątek wieczorem dostałam SMSem :)

   emka
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy