250 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać nawet 250 zł premii na start, 50 zł za założenie konta dziecku oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. A to jest niezmiennie wysokie jak na obecne czasy – wynosi 1,8%, choć dla kwoty do 10 000 zł.

250 zł na start za eKonto od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.02.2022 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

50 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Istotne jedynie, aby dodatkowo w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie).

Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w październiku mamy czas do końca listopada). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca grudnia).

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 8 transakcji kartą/BLIKiem w sierpniu, wrześniu, jak i październiku.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

1,8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy