250 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać nawet 250 zł premii na start, 50 zł za założenie konta dziecku oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. A to jest ciągle całkiem wysokie jak na obecne czasy – wynosi 1,7%, choć dla kwoty do 10 000 zł.

250 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2018. To dobra wiadomość: baaardzo długi okres karencji został skrócony do tylko nieco długiego :)
Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.09.2021 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

50 zł za podpisanie umowy przez e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego przez selfie lub e-dowód osobisty. W pierwszym przypadku weryfikujemy się przez selfie, w drugim – za pomocą aplikacji eDO.`

Istotne jeszcze, aby w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie).

Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 50 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w czerwcu mamy czas do końca lipca). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca sierpnia).

3 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 3 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 8 transakcji kartą/BLIKiem w sierpniu, wrześniu, jak i październiku.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

1,7% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,7% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. otwierając rachunek w czerwcu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca września).

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wiadomo może jaka jest data wyliczenia salda dla moich Celów? Mam nadzieję, że nie jest to nadal 31 grudnia zeszłego roku

  denek Odpowiedz
  • 30 kwietnia 2021 r. Spokojnie zakładaj nowy Cel :)

   Ja dziś założyłem i na czacie uzyskałem potwierdzenie, że przysługuje mi promocyjne oprocentowanie.

   g.romek
  • Zresztą jeśli się nie da, to wyskakuje:

   Hmmm
   Nie możesz złożyć wniosku w promocji, ponieważ nie spełniasz jej warunków.
   Jednak nadal możesz z nami oszczędzać.

   Inna sprawa, że nie mam pojęcia czemu tak wyskakuje, bo korzystałem ostatni raz z Moje Cele (jako obecny klient) pod koniec zeszłego roku, a Moje Cele zamknąłem w styczniu albo lutym…

   Michał
  • Nie wiem, czemu tak wyskakuje. Ja miałem Moje Cele do chyba końca stycznia, następnie zamknąłem konto w mBanku i zaraz poprzez aplikację założyłem nowe konto. Mimo takiego manewru w poprzedniej edycji nie udało się założyć Celu w promocji (wykluczało mnie saldo z grudnia, bo system mnie widział jako starego klienta), ale dziś w najnowszej edycji założyłem bez problemu promocyjnie.

   g.romek
  • Mają chyba coś skopane w systemie. Kiedyś chciałem wziąć kk w promocji, ale jak się okazało, nie dało się, bo system niby wykrywał, że mam już karte, choć była zamknięta od paru lat. W oddziale to naprostowali chyba, bo potem już dało się wziąć kk w promocji.

   Ja123
  • A jak złożyć ten promocyjny wniosek Moje cele, ja widzę tylko normalny, jest inny „kafelek”, gdzie on jest?
   Od lutego nie miałem grosza w tym banku.

   keram7m
  • @keram7m
   Nie ma specjalnego kafelka, można wybrać dowolny. Po prostu jeśli łapiesz się na promocję, pierwszy Cel będzie tym promocyjnym. Ja założyłem klikając na kafelek „Załóż własny cel”.

   g.romek
 • Dzień dobry wszystkim.
  Dziękuje za info.
  Mam pytanie : Czy jak założę Mój Cel np 03/06 to będzie liczone tak jak ostatnio cztery miesiące ? czyli czerwiec od 03/06 potem pełne miesiące lipiec ,sierpień i wrześień ?

  miron Odpowiedz
 • w regulaminie coś wspominają i daja przykład 27/06 założenia lokaty Mój Cel ,że liczone wtedy będą pełne miesiące lipiec ,sierpień i wrzesień

  miron Odpowiedz
  • Źle to interpretujesz, jest wyraźnie napisane, że „od dnia otwarcia rachunku”, nie pisze że od pierwszego dnia następnego miesiąca, a przykład nic nie mówi o oprocentowaniu za niepełny czerwiec.

   keram7m
 • pfffff….!
  uszczelnili
  albo ja za wolno klikam

  Be@ Odpowiedz
 • Otworzyłem cel promocyjny 01.06, wpłaciłem kasę i za ten dzień wypłacili mi od razu (chyba następnego dnia) odsetki w wysokości 0,20%. Czy ktoś też tak miał?

  pytanie Odpowiedz
  • Tak miałem tak 2 września, później na koniec miesiąca też złe odsetki, reklamację uznali i 2 miesiące było OK, ostatni miesiąc znów problem i uznana reklamacja. Wtedy być może problemem było, że założyło się na tym samym numerze konta co dawno zamknięty cel.
   Ciekawe ile teraz będę reklamował, teraz nie zamykałem celów.

   keram7m
  • Też tak miałem przy otwarciu celu 2 marca 2021, odsetki na drugi dzień (grosze) a na koniec marca i kolejne miesiące podwyższone, zgodnie z założonym celem 1,8%.

   Ego
 • Dostaliście jakieś potwierdzenie otwarcie celu z promocyjnym oprocentowaniem? W poprzedniej edycji chyba takie coś otrzymałem a teraz cisza.

  Arek88 Odpowiedz
  • Można to sprawdzić gdzieś w e-bankowości. Pomoc – Kontakt – Status Twoich wniosków. Powiina być informacja w stylu „Zakładanie celu – X%”. Musi być z % bo inaczej to zwykłe KO.

   Ja123
  • Tam mam dobrze, może nie dostałem maila bo nr rachunku się nie zmienił z poprzedniej edycji celu. Nawet w historii widzę operację z zeszłego roku.

   Arek88
 • Dzień dobry wszystkim.
  Mój cel podwyższone oprocentowanie do 1,7 %.
  Rozmawiałem z konsultantem na czat i dopiero on mi potwierdzał podwyższone oprocentowanie.
  W systemie nie widać jakie jest oprocentowanie , nie ma email potwierdzenia.
  Dodatkowo dodam ,że mam potwierdzone w rozmowie na czat z konsultantem ,że bedą liczone pełne miesiące , więc na moim przykładzie otworzyłem 03/06 a koniec dobrego 30/09

  miron Odpowiedz
  • A mi nie chciał jednoznacznie potwierdzić. Tylko, że jak by nie było to zawsze mogę reklamować :/

   keram7m
 • Konto oszczędnościowe „moje cele” – założyłam konto na cel: 3000 zł. Czy przy takiej kwocie mogę przelać na to konto większą ilość pieniędzy, dajmy na to 5000 zł i wówczas dalej będzie ono normalnie funkcjonowało? I czy dla całej kwoty (łącznie z nadwyżką nad założony cel) będzie obowiązywało podwyższone oprocentowanie 1,7%?

  Agata Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy