250 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium przygotowana z pośrednikiem finansowym eBroker (Rankomat). W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć 250 zł w gotówce (i opcjonalne 50 zł za polecenie oferty znajomym). Co ciekawe: w ofercie mogą brać udział osoby, które były już wcześniej klientami banku, ale nie otrzymały premii na start.

250 zł na start za Konto 360

Konto 360° z bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny) w której uzyskała premię (jeśli ktoś założył konto, ale finalnie nie otrzymał premii, to może wziąć udział w promocji).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 17.05.2021, a umowę zawrzeć do 25.05.2021 – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są też inne opcje, czyli podpisanie umowy w wybranej placówce lub całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ostatni wymóg (który należy spełnić do 31.05.2021) to aktywowanie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

I… pierwsza premia (50 zł) nasza! :)

Premia na prostych warunkach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w czerwcu, lipcu oraz sierpniu zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem. Technicznie stówkę otrzymujemy za transakcje, a drugą stówkę – za przelewy.

Tu warto dodać, że przelewy nie mogą być przelewami wewnętrznymi między swoimi rachunkami w Banku Millennium ani wpłatą gotówki. Do transakcji nie będą natomiast zaliczane te, które nie są faktyczną zapłatą za towary i usługi (gry hazardowe, transakcje zwrócone).

To tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, zostanie powiadomiona przez organizatora przez wiadomość e-mail do 15.06 (pierwsza część bonusu) oraz do 15.09.2021 (druga i trzecia). Znajdziemy tam link do formularza, który należy wypełnić (podając np. swój numer konta) w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza.

Dodatkowe 50 zł za polecenie

W ramach powyższej akcji dostępny jest też program poleceń. Osoby, które biorą udział w akcji (i spełnią warunki pierwszej premii) mogą polecać akcję kolejnym osobom. Za każde skuteczne polecenie (włącznie ze spełnionym pierwszym warunkiem) otrzymamy 50 zł. Maksymalnie eBroker zapłaci nam za 5 skutecznych poleceń, czyli 250 zł.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki promocji są bardzo podobne do warunków zwalniających z opłat za konto oraz kartę. Wystarczy bowiem, że zapewnimy wpływ na min. 1000 zł oraz wykonamy min. 1 płatność miesięcznie i nic nie płacimy nie tylko za konto i kartę, ale również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest ktoś kto nie korzystał jeszcze z premii Na Start? Nie ma, dziękuję, można zamknąć

  Dario Odpowiedz
 • A korzystał ktoś może z karty Millennium Visa/Mastercard Gold ? Dzwoniła konsultantka i proponowała i nie wiem czy warto, czy lepiej czekać na to, aż będę mógł założyć kk z jakimś bonusem (niedawno zamknąlem kk bo mi bonusu nie zaproponowali). Ta karta Gold za free po wykonaniu 5ciu płatności, ubezpieczenie podróżne do 100k za free

  ceglaaa Odpowiedz
  • Tutaj nie znajdziesz takich ludzi. Tutaj zarabia sie na bankach a nie szuka darmowych produktow bankowych/ubezpieczeniowych.

   aaaa
  • Czy ja wiem. Jak ktoś poróżuje to można trochę zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

   ceglaaa
  • Ja mam 4 kk z Millenium, akurat Gold nie, ale ubezpieczenia jakieś mam na Platinum.
   Dużo kart jest tam przydatne do tego, by z nich rezygnować i brać moneyback utrzymaniowy. A jak przy okazji uda się skorzystać z jakiegoś moneybacku np. w Empiku albo z ubezpieczenia podróżnego, to tym lepiej.

   Don Quijote de la Mancha
  • korzystales w ostatnim czasie z u3mania?
   pozmieniali cos?

   sunwoj1
 • Orientujecie się, jaki kurier przyjeżdża?

  gniewko Odpowiedz
 • A orientujecie się czy w tym roku któryś z banków za złożenie u nich wniosku 500+ i wpływy coś promocyjnego oferuje?

  Igor Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy