250 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć 200 zł w gotówce oraz 50 zł w formie eKarty podarunkowej goodie.

250 zł na start od Banku Millennium

Wiosenne 250 zł za Konto 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.03.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ostatni wymóg (który również należy spełnić do 31.03.2021) to aktywowanie aplikacji mobilnej banku.

Premia na prostych warunkach

Co dalej? Wystarczy, że w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej trzech płatności kartą lub BLIKiem. Warunki te pokrywają się zresztą dość mocno z warunkami zwalniającymi z opłat za konto (wpływ + 1 transakcja) – nie dość więc, że za konto i kartę nie zapłacimy w danym miesiącu ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

Bank dodaje jeszcze jeden wymóg dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 31.07.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 200 zł trafi do nas do 31.08.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 50 zł na goodie

Co ciekawe każdy nowy klient, który zawrze umowę o promocyjne konto (wyrobi kartę, aktywuje apkę i wyrazi zgody marketingowe), automatycznie załapie się na nagrodę dodatkową, czyli 50 zł w formie eKarty podarunkowej goodie. Do 30.04.2021 otrzymamy SMSem odpowiedni kod, który należy aktywować w aplikacji goodie w ciągu 60 dni. Sama eKarta będzie ważna 12 miesięcy. Zapłacimy nią za zakupy w internecie albo przez Google Pay / Apple Pay.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak zlikwidowałem konto 360 stopni w 9 listopada 2020 r. czy też mogę skorzystać z tej promocji ?

  Michu Odpowiedz
  • Zależy czy było założone w promocji czy nie. Jeśli było założone tak po prostu, to możesz skorzystać. Natomiast jeśli w promocji – to niestety nie.

   Michał
 • Jeśli otwierałeś je na jakąkolwiek promocję „na start” (a takie Millenium odpala cyklicznie od bodajże 2017 roku – czyli w sumie każde otwieranie konta via internet) to masz dożywotnią karencję (przynajmniej do tej pory tak brzmiał regulamin każdej kolejnej promocji)

  Rafał Odpowiedz
  • Niekoniecznie online = w promocji. Można „po prostu” było wejść na stronę banku i założyć. Dalej zresztą można (tylko średnio się to opłaca ;))

   Michał
 • A można to połączyć to dodatkowo z programem Lubię to polecam?

  Damian Odpowiedz
 • Napiszcie coś o aktualnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Właśnie się zdziwiłem jak zobaczyłem że jest promocja 0,5% do 50000 zł na nowe środki (saldo badane 10.02.2021).

  janek7166 Odpowiedz
  • No ja nie wiem, czy ma sens pisanie o poziomie 0,5% i niższym — chodzi o to, że 0,5% to masz bez żadnego kombinowania (np. z nowymi środkami) i bez limitów kwotowych (nawet bez limitu BFG!) na 3-miesięcznych obligacjach skarbowych…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ktoś dostał już 50 zł do goodie ? Jutro jest 30 kwiecień, ja jeszcze nic nie dostałem

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy