250 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium (z krótszym okresem karencji!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy 250 zł premii w gotówce. Co również na plus: okres karencji oferty został ponownie skrócony!

250 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Jesienna promocja Konta 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny) po 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 8.11.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca listopada wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, które zostanie wypłacone jako prezent bożonarodzeniowy, czyli do 23.12.2021.

A jak zdobyć pozostałe 150 zł? Bank zapłaci nam po 50 zł za każdy z trzech miesięcy (grudzień, styczeń, luty) w którym spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 500 zł
 • dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem

Tu warto od razu dodać, że zamiast przelewania 500 zł lepiej od razu przelewać sobie 1000 zł – w ten sposób dodatkowo spełnimy warunki zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (za pomocą selfie) do 28.02.2022 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 50 zł za każdy miesiąc trafi do nas w formie przelewu do 31.03.2022, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 3 x 50 zł + 100 zł = 250 zł premii w gotówce.

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy na infolinii mi powiedzą kiedy zamknąłem konto?

  Łukasz Odpowiedz
  • Podnieś słuchawkę i sprawdź…

   Ja123
  • Zadałem to samo pytanie na infolinii. Powiedzieli, że z dowodem trzeba iść do banku. Z niewielkimi kłopotami w banku (prawie 6 lat temu zamknąłem), ale się dowiedziałem.

   kaktus_74
 • Admin czy czasami w regulaminie nie wskazano innej daty granicznej okresu karencji (01.01.2017 r.)?

  Tomm Odpowiedz
  • Rzeczywiście. W regulaminie „jak byk” 01.01.2017.

   ptok
  • Dobrze, że nie od 1410 r. :)

   Dario
  • dzięki za wychwycenie. Mógłbym się tłumaczyć, że to zwykła literówka, ale w przypadku tej oferty miałem okazję przygotować wpis w oparciu o roboczy regulamin, jeszcze przed startem promocji. No i nie zauważyłem, że akurat tu, finalnie, pojawiła się drobna, acz istotna zmiana jednej z cyferek… :)

   Michał
  • Adminie, czy otwarcie konta w tej promocji można połączyć z promocją za polecenie konta oraz z promocją za otwarcie rachunku dla dziecka ? Proszę o pomoc :)

   luic
  • z poleceniem się nie łączy (inne strony promocji). Za to założyć konto dziecku z premią jak najbardziej można.

   Michał
 • 1. Czy przelew ze swojego rachunku w innym banku będzie ok jako wpływ?
  2. W razie założenia konta poprzez przelew weryfikacyjny – czy również należy potem udać się do banku i złożyć wzór podpisu?

  inti Odpowiedz
 • Innymi słowy, wystarczy zamknąć teraz wszystkie produkty posiadane w Millenium i skoro nigdy nie korzystałem u nich z promocji za otwarcie konta 360, ponownie otworzyć i odebrać promo kasę

  Jarosław Odpowiedz
  • Tak nie do końca. Bo jak otwarles w promocji nie wiedząc o tym i nie dostałeś nic za otwarcie to jesteś wykluczony. A że promocje są w zasadzie ciągle to trudno byś otworzył bez, ale może.

   Prideaceh
  • Dedykowana strona promocji nie działa

   Prideaceh
  • A ktoś wie czy mają retencję zamykania kont o dają coś w zamian za odstąpienie od wypowiedzenia?

   Jarosław
 • Jak bank interpretuje datę 01.01.2017? Czy liczy się data przystąpienia do wcześniejszych promocji, czy może data wypłaty ostatniej premii z tytułu promocji, czy może data zamknięcia rachunku który był otwarty w ramach wcześniejszych promocji?

  anonim Odpowiedz
 • Admin chyba odnosnei wpływów wkradł się mały błąd…
  „w przypadku umowy o Konto 360°, zasili nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w tym miesiącu wyniosła co najmniej 1000 złotych”
  „w przypadku umowy o Konto 360° Student, zasili nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w tym miesiącu wyniosła co najmniej 500 złotych”

  Katerine Odpowiedz
 • Dobry kierunek. Niedługo załapię się na jakąś promocję w tym banku. konto zamknięte 2.02.2017.

  Krzysztof1906 Odpowiedz
 • Sprawdźcie swoje konta :) Nagroda czeka ;)

  luic Odpowiedz
 • No i co ? Czekają na ostatni moment?
  Ktoś coś ?

  luic Odpowiedz
 • Przyszło 31 marca

  Janeklk Odpowiedz
 • po wypowiedzeniu odbierać telefon od konsultanta, bo pewnie będzie oferta utrzymaniowa, dodatkowe 30 zł/mc przez rok za spełnienie warunków zwalniających z opłaty plus zalogowanie się do millenet lub aplikacji.

  cebrzyq Odpowiedz
  • Ja składałam w lutym wypowiedzienie i nie zadzwonili i konto się zamknęło. Natomiast bliska osoba składała końcem marca i zadzwonili następnego dnia z propozycją utrzymaniową. Może dlatego, że to był koniec kwartału? W obu przypadkach to były dodatkowe konta360, przekształcone z kont eurobankowych. Ruch na kontach identyczny.

   asi
  • U nas rodzinnie zamykane ostatnio i stare eurobankowe i Mille, chyb razem ze 6. Co prawda wcześnie korzystaliśmy z propozycji utrfymaniowej kont, ale tym razem wszystkie zamknięte bez jakiejkolwiek propozycji utrzymania. Trudno nie zawsze się udaje.

   Andy59
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy