250 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy 250 zł premii. Co również na plus: okres karencji oferty uległ delikatnej zmianie.

250 zł na start od Banku Millennium

Promocja sierpniowa Konta 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny) po 1.01.2016.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 10.09.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca września wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 100 zł w formie karty podarunkowej Amazon.pl, która zostanie przekazana do 31.10.2021.

A jak zdobyć pozostałe 150 zł? Bank zapłaci nam po 50 zł za każdy z trzech miesięcy (październik, listopad, grudzień) w którym spełnimy warunki zwalniające z opłat, tj.:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem

Jeśli jesteśmy osobą młodą (tj. do 26. roku życia) i wybraliśmy Konto 360° Student, to mamy nieco łatwiejsze warunki: wystarczy, że wpływ wyniesie 500 zł.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (za pomocą selfie) do końca roku powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 50 zł za każdy miesiąc trafi do nas w formie przelewu do 31.01.2022, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • W jaki sposób bank weryfikuje czy możemy brać udział w promocji załóżmy przed 06.08.2016 gdy teoretycznie przed tym czasem nie powinien przechowywać już naszych danych?

  savi Odpowiedz
 • Konto zamknąłem w lutym 2016. Czy łapie się na tą promocję ? Udział w promocji wziąłem przed styczniem 2016 r. Czy dobrze kombinuje ?

  luic Odpowiedz
 • Szkoda że nie wiem kiedy korzystałem z promocji a nie będę się rejestrował jeżeli nie załapię się na promocję

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy teraz utrzymaniowke za kk lub konto proponują?

  Andy59 Odpowiedz
 • Czy dostaliście kartę podatkową do Amazon?

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy