250 zł za rejestrację karty Getin Bank w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Trwa do 31.12.2022

Trwa promocja Mastercard dostępna dla klientów niemal wszystkich banków. W zamian za rejestrację swojej karty w programie Bezcenne Chwile możemy zgarnąć 8000 punktów o wartości 100 zł. Getin Bank uruchomił jednak dodatkową promocję, dzięki której zgarniemy kolejne 12 000 punktów. Razem pozwali nam to na uzyskanie bonów (np. na paliwo na CircleK lub Allegro) o wartości aż 250 zł. Jeśli więc zastanawialiśmy się nad założeniem konta w tym banku (np. ze względu na konto oszczędnościowe czy lokaty), to jest to zdecydowanie odpowiedni moment.

250 zł w punktach Bezcenne Chwile Mastercard Getin Bank

Punkty na start dla kart debetowych Getin Bank

Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem karty debetowej Mastercard Getin Banku, która nie była rejestrowana nigdy wcześniej w programie Bezcenne Chwile. Teraz wystarczy, że do 15.01.2023 zarejestrujemy się w programie lub, jeśli mamy już tam konto, dodamy nową kartę. Konieczne jest również wyrażenie zgód dla Mastercard na wykorzystywanie danych kontaktowych w programie (m.in. przesyłanie wiadomości marketingowych).

Teraz wystarczy, że w terminie 30 dni dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie 100 zł. Nie możemy tu korzystać z „ułatwiaczy” płatności, czyli miejsc z kodem terminala 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311.

I… to tyle! Jeśli załapiemy się do puli (4300), to 12 000 punktów Bezcenne Chwile zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty będą ważne zaledwie miesiąc.

O ewentualnym zakończeniu promocji (i wyczerpaniu puli) organizator powiadomi nas na swojej stronie internetowej. Zgodnie z regulaminem zrobi to już na 7 dni przed szacowanym terminem.

Na koniec dodam, że warunki powyższej promocji bardzo mocno pokrywają się ze standardową ofertą, w której do zdobycia jest 8000 punktów. Tam wystarczy, że wydamy 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji więc… za jednym razem spełniamy warunek obu promocji. Dzięki temu razem otrzymamy 20 000 punktów wymienne na vouchery o wartości 250 zł :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Potwierdzam, brat miał już konto i jest 20k pkt :P Dużo nagród

  luka89waw Odpowiedz
 • Potwierdzam, działa. Wniosek o konto i kartę 05.09.2022, transakcja zrobiona 15.09.2022, punkty wpadły osobno za poszczególne promocje 19 i 21 września. Bardzo sprawnie w porównaniu z promocjami BCH w Citi czy Alior.

  rapatapatoja Odpowiedz
 • Jeśli chodzi o zgody marketingowe – wystarczy zgoda na wiadomości e-mail? Konto w programie Mastercard mam już chwilę, ale nie mam podanego numeru telefonu. Na stronie Getinu wymieniono, żeby wyrazić zgody na kontakt dwoma kanałami, a z kolei w regulaminie widzę, że jest „lub” przy wymienionych zgodach. Jak to w końcu jest?
  Ze strony: „Zaakceptuj zgody marketingowe na wiadomości e-mail i SMS.”
  Z regulaminu: „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

  Patrycja Odpowiedz
 • Nic za złożenie konta nie dają? Jakiś program poleceń czy coś ?

  JoX Odpowiedz
 • z regulaminu Matercard dot 8000 pkt
  Karta Mastercard® – oznacza kartę płatniczą lub przedpłaconą Mastercard®,
  wydaną Uczestnikowi przez Instytucję Finansową, która (i) jest podstawą
  przystąpienia Uczestnika do Programu lub też (ii) zarejestrowania jej
  w Programie jako kolejnej Karty pod warunkiem, iż kolejna Karta została wydana
  przez inną Instytucję Finansową aniżeli Karty już wcześniej zarejestrowane
  w Programie. Karta Mastercard® stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu
  Programu;

  Jeżeli ktoś miał tam kiedykolwiek dodaną kartę z danego banku nowa karta z tego samego Banku nie będzie brać udziału w tej promocji

  piotro Odpowiedz
  • Nieźle.. ważne info

   luka89waw
  • teoretycznie ;-)

   JoX
  • Mnie także udało się potwierdzić jedynie teoretyczność tych zapisów ;-) Warto jednak dodać, że stara karta po zamknięciu została usunięta z BCH.

   rapatapatoja
  • Regulamin swoje, życie swoje. Miałem kartę kiedyś zarejestrowaną z getinbanku, potem konto tam zlikwidowałem. Teraz otwierałem ponownie i 8 tysięcy punktów dostałem.

   paweł
 • Wymieniał ktoś może już punkty na bony do Cicle K i wie, jaką mają one datę ważności?

  Tomasz1 Odpowiedz
 • Czy ktoś miał podczas rejestracji komunikat Użytkownik niezweryfikowany????

  kamil12600 Odpowiedz
 • 5 września zarejestowałem kartę debetową w promocji i dostałem 8000 pkt. Kartę zamknąłem. Warto próbować zamówić nową i próbować w tej promocji z 250 zł. Jak sądzicie są jakieś szanse?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • A po co zamykać kartę? Zrób dodatkowe transakcje na 50, a najlepiej 100 zł i powinieneś dostać 12k pkt. Ja tak zrobiłem i czekam. Nie widzę powodów, żeby nie miało przejść.

   uki
  • No i wpadło 12k pkt. do tych 8

   uki
 • Wiadomo w jakiej ilości pula została już wykorzystana, bo nie wiem czy zakładać konto ?

  Damian Odpowiedz
 • gdzie mogę sprawdzić czy mam wyrażone zgody?

  aaal Odpowiedz
 • Super, doszło 8k dla Citi :)

  luka89waw Odpowiedz
 • Trzeba zarejestrować się w dwóch promocjach ? Zarejestrowałem się w promocji dla getin banki czy teraz mogę też w tej ogólnej?

  dzankees Odpowiedz
  • Nie, rejestrując kartę Getinu w BCH i spełniając warunki tej promocji spełniasz jednocześnie warunki standardowej promocji Mastercard.

   uki
 • Czy 100 zł należy wydać tylko u partnerów programu ? nigdzie w regulaminie nie doczytałam takiej informacji

  aaal Odpowiedz
 • Czy płacąc przez PayU podając nr karty, płatność będzie uwzględniona?
  Czy jeżeli rejestrowałem się przez formularz z Getin banku wystarczy, że zapłacę ponad 100 zł kartą i dostanę 12k pkt od Getin i 8k od Mastercard?

  MikiMiki Odpowiedz
 • Jak skasować daną kartę z programu ? Jak mam przez maila logowanie. To mam się zalogować na x kartę, i tam wycofać zgody? Nie usunie mi to innych kart?

  luka89waw Odpowiedz
  • Najszybciej zadzwonić do nich lub wysłać maila, napisać że chce się skasować kartę, podać jej 4 ostatnie cyfry i za 2-3 dni nie będzie jej w programie

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy