250 zł za założenie mBiznes Konta (i 24 miesiące bez opłat!)

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu bankier.pl we współpracy z mBankiem. W zamian za założenie konta firmowego zyskać możemy 150 zł. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zgarniemy kolejne 100 zł. Razem nawet 250 zł + darmowe prowadzenie konta przez 2 lata w kumulacji promocji! :)

250 zł dla firm w promocji mBanku i Bankier.pl

150 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku, czyli podmiotem, który nie posiadał rachunku firmowego mBanku dla danego numeru NIP na dzień 8.01.2019. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej czy konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter.

A jakie to warunki? Zgodnie z regulaminem w ciągu miesiąca od złożenia wniosku powinniśmy zawrzeń umowę o konto, a w terminie dwóch miesięcy od zawarcia umowy – wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew zewnętrzny inicjowany przez uczestnika (np. do ZUS czy na swoje konto w innym banku).

I to tyle! O przyznaniu 150 zł premii zostaniemy powiadomieni do 31.07.2019 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 100 zł). Przelew otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych.

100 zł za przelew do ZUS

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy dodatkowe 100 zł. Aby to zrobić wystarczy być nowym klientem (warunki identyczne jak powyżej), który w ciągu 30 dni od otwarcia konta dokona płatności ZUS na kwotę min. 250 zł oraz zapłaci kartą co najmniej raz.

Aby więc zgarnąć łącznie 250 zł premii powinniśmy wykonać przelew do ZUS oraz dowolną płatność kartą. Tyle :)

Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące

Co ciekawe biorąc udział w powyższych promocja mBank dodatkowo gwarantuje nam, że będziemy mogli za darmo korzystać ze wszystkich podstawowych operacji na rachunku. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak zwykle bankier nie zawiódł i podzieli się premią ;)

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś czy to konto może nam polecić inna osoba i zgarnąć premię za polecenie. Nie małą bo dwie stówki.

  p009 Odpowiedz
  • Jak znam mBank to w trakcie wnioskowania nie ma miejsca na kod polecający (choć warto to sprawdzić). Tu de facto polecającym jest właśnie bankier i dzieli się swoją premią.

   Michał
  • pod koniec wniosku jest miejsce na kod polecający.

   bolopokerzysta
 • Jest jakaś lepsza promocja na firmowe konto na ten moment, czy pakować się w mBank? Po koncie prywatnym mam złe wspomnienia.

  Paweł Odpowiedz
  • Jeżeli zużyłeś startowe promocje w Alior i Idei (ciągle używam 10% zwrotów za paliwo z konta branżowego, gdzie promocja się nie kończy) to nic lepszego nie znajdziesz.
   mBank prosty łatwy, bez karencji i okresowo powtarzany -> moje 3 podejście w ciągu 14 miesięcy do tej promocji z bankierem, ani razu w oddziale. Osobiście polecam.

   bolopokerzysta
  • https://www.ideabank.pl/konto-branzowe – zwrot 40 zł/m-c (10% zwrotu za zakupy kartą) bez terminu zakończenia promocji.

   Tomq
 • Odnośnie „100 zł zwrotu od mBank” to w regulaminie jest napisane -> „Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 08.01.2019 r.”

  – co oznacza „do dnia 08.01.2019 r.” ? – czy mając aktywny rachunek dawno temu – np. w dniu 01.01.2015 r. automatycznie wyklucza z tej promocji?

  MP Odpowiedz
  • Najbardziej istotna do interpretacji wg mnie jest różnica w sformułowaniach – „na dzień 08.01.2019” i „do dnia 08.01.2019 r”

   MP
  • bankier:
   Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 8.01.2019 r.
   mbank:
   Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 08.01.2019 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w Banku, dla danego numeru NIP.

   mamy inne regulaminy? dla mnie wszystko jest tu jasne i konto z 2015r. nie wyklucza

   bolopokerzysta
  • OK – dzięki – to co napisałem to cytat z dedykowanej strony promocji -> „https://mbiznes9.zgarnijpremie.pl/”

   MP
 • Na stronie mBanku: https://www.mbank.pl/firmy/promocje/konto-standard-100-pln/ mamy następujący zapis: „Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 08.01.2019 r.”
  czyli z tego wynika ze wykluczeni sa wszyscy którzy kiedykolwiek na danym nip mieli aktywne konto firmowe w mbanku…

  beny Odpowiedz
  • Ale co ma błąd na stronie mBanku do prawidłowych zapisów w regulaminie? ;)

   Michał
 • Czy u Was też po złożeniu i podpisaniu umowy w panelu bankier.pl jest guzik złóż wniosek tak jakby złożony wniosek nie zapisał się?

  Marcel Odpowiedz
 • Ktoś z was miał tą zgodę na formularzu widoczną?
  „składając Wniosek o Produkt mBanku, wyrazi zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji
  objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu
  otwarcia przez Uczestnika Produktu mBanku w ramach Promocji i spełnienia warunków
  określonych w Pkt II 2-4 Regulaminu, ”
  Dwa razy przechodziłem wniosek i nic….

  Piter Odpowiedz
 • sprawdźcie maila

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Tę stówkę dodajecie do dochodu firmy? W regulaminie mamy „Z tytułu świadczeń, o których mowa w § 5 ust. 1, na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego
  od osób fizycznych lub podatku dochodowego od osób prawnych określone we właściwych przepisach prawa podatkowego.”

  Szymon Odpowiedz
  • Każda premia naliczana na rachunku firmowym to przychód, także dodawaj – w razie draki szkoda z fiskusem się użerać.

   bolopokerzysta
 • Wpadło 150 PLN

  Szymon Odpowiedz
 • Czy dostaliście e-mail o przyznaniu 150 zł premii? Minął 31.07.2019 a nie dostałem informacji.

  Tomq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy