250 zł za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna odsłona promocji przygotowanej dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy 250 zł za założenie Konta 360°, z czego 100 zł otrzymamy w formie karty podarunkowej Zalando już za sam fakt podpisania umowy :)

250 zł premii do Zalando od Banku Millennium

250 zł za Konto 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 30.11, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Bank przewidział 2000 promocyjnych wniosków. Po przekroczeniu tej puli dalsza możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to pierwsza część nagrody (voucher Zalando o wartości 100 zł) jest już nasza :)

150 zł w gotówce

A jak zgarnąć pozostałe 150 zł w gotówce? Po pierwsze, do 31.03.2021, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

Trzeci krok jest wymagany jedynie dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.04.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 100 zł do Zalando trafi na nasze konto do 20.12.2020. Bank wyślę kartę w formie kodu SMSem.

Premia gotówkowa trafi natomiast na nasze konto do 30.04.2021, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Opł. za MilleSMS poza Pakietami za okres…. za 10 wysłanych sms ”
  2,50 zł na rach. 360
  Wiek ktoś co to jest i dlaczego to jest ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Sprawdź , może masz włączone jakieś pakiety czy powiadomienia sms , trzeba chyba przejrzeć w ustawieniach . Teorytyzuje , może napisze ktoś coś , kto ma praktyczne doświadczenia . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Rzeczywiście to opłata za powiadomienia na KK , choć nie przypominam sobie abym takowe włączał.

   Bogdan
 • Orientuje się ktoś czy istnieje jakiś patent w millennium na pobranie całej historii rachunku w jednym pliku?

  vilkolak Odpowiedz
 • Pytanie do osób , które dostały ofertę utrzymaniową z Millenium, czy do obrotu kartą 2% zwrotu i blikiem 5% wliczają się płatności za rachunki /prąd,gaz,UPC/ płacone z EBOKu poprzez BLUMEDIA ?

  TYCH Odpowiedz
  • nie sprawdzałem, ale nie powinno być problemu ;)

   abc
  • Rachuneo ma różne stawki w zależności od dostawcy. Teraz np. na innogy jest promocja i prowizja jest równa 0zł. Ale np. taka Vectra kosztuje aż 1,50zł. Trochę można się naciąć. Zobacz mojeplatnosci.pl – działa tak jak kiedyś SB i taka stawka jak dawniej 0,97zł na wszystko równa. Poza tym nie trzeba logować się z BOK (co przy wynajmowanym mieszkaniu jest niemożliwe), tylko można wprowadzić ręcznie.
   Czasami różne rachunki trzeba płacić różnymi kanałami, żeby było taniej.

   Be@
 • Be@ jak to płacić prowizje? Ja przez Moje Usługi opłacam wszystkie rachunki i zero kosztów, płacąc kartą rzecz jasna. Tu wykorzystuje akurat kk BNP, bo na mambonus wpadają przy okazji punkty.

  Co do utrzymaniówki millennium też właśnie dostałem propozycję od grudnia i dotychczas 1,5k obracałem przez R i za każdym razem cashback wpadał więc myślę, że opłacanie rachunków też przejdzie. Nie kojarzę wykluczeń w regulaminie.

  vilkolak Odpowiedz
  • Nie chciałem pisać tego tak wprost…

   abc
  • @vilkolak, nie rozumiem, przecież to właśnie Moje Usługi pobiera prowizję; no ale przede wszystkim nie można tam płacić kartą np. za wynajem mieszkania (czy coś się zmieniło?). Czyli za prąd czy gaz płacić przez eBOK (przeważnie bez prowizji, za wyjątkiem PGNiG — 0,50 zł), a za wynajem mieszkania i tak się nie da.
   Może ja czegoś nie rozumiem, ale wydaje mi się, że Moje Usługi to usługa zupełnie bezużyteczna, może oczywiście poza różnymi premiami, które rozdają. No, chyba że dla matołków zapominających o konieczności opłacenia rachunku, ale dla takich powinno być automatyczne ściąganie z karty, a tego chyba nie ma, więc lepsze jest już tradycyjne polecenie zapłąty…

   Don Quijote de la Mancha
  • Moje Usługi są bardzo pożyteczne, jeśli korzysta z moneybacków, tylko trzeba wiedzieć, w którym banku takie płatności są wliczane do zwrotów, a w którym nie. Prowizji ja akurat nie płacę w MU, więc chętnie korzystam, aby otrzymywać zwroty.

   g.romek
  • @g.romek, a to nie jest tak, że jeśli jakiś moneyback działa na MU, to przecież działa też na bezpośrednie (bez MU) opłacanie rachunków (np. za prąd, gaz)? I odwrotnie, jeśli gdzieś trzeba pokombinować z opłaceniem czegoś kartą (np. za wynajem mieszkania), to i tak przez MU się tego kartą nie opłaci (i trzeba gdzieś indziej kombinować)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Płacę blikiem poprzez MU dla zwrotu z Millennium (oferta na zatrzymanie) oraz również blikiem dla zwrotu z CA (oferta dla nowego klienta).

   g.romek
  • @Don oczywiście masz rację, MU są całkowicie bezużyteczne, chyba, że posiadasz kupony, wtedy warto skorzystać…jeśli chodzi o MB, to jest trudniej niż płacić bezpośrednio poprzez eBOK, ponieważ MCC 4900 jest w niektórych promocjach skażone. Nastroju z pewnością nie poprawia fakt, że system sam decyduje komu naliczyć prowizję, a komu nie, ale te algorytmy nie tylko w MU, ale całym ING są totalnie niejasne, nawet dla nich samych, moim zdaniem działają losowo ;)

   abc
  • Jak liczysz oplacalnosc? Nawet jesli nie ma kuponow i moneybacku za rachunki to i tak sie oplaca zaplacic 97 groszy za plik rachunkow z danego miesiaca (czynsz, prad, gaz i internet/tv/telefon). Oczywiscie za pomoca Curve i bit na dwoch kartach kredytowych. Poza tym w ciagu 90 dni moze pojawic sie fajna promocja na ktora bedzie mozna przerzucic nazbierane w curve platnosci.

   aaaa
  • @ aaaa

   1. Ale przecież tak samo możesz Curve rachunki opłacać bezpośrednio u dostawcy, MU do tego nie potrzeba (choć można też na zapas mając akurat mb, ja dzięki ostatniej utrzymaniówce Millennium mam gaz opłacony do wiosny). A „plik” to akurat wada, jak się ma parę kk wymagających paru płatności miesięcznie (np. Mill, TMUB), to im więcej, tym lepiej… (Gdzieś ktoś kiedyś nawet pisał, że za bułki w kasie samoobsługowej osobno płacił — to ja wolę osobno rachunki…)

   2. Ale jeśli się dzięki temu da opłacać kartą czynsz, czyli coś, co zasadniczo można i tak tylko jakimiś płazami czy billami, też nietanimi, to co innego; skoro tak, to można uznać, że MU jakiś sens dla niektórych ma, choć pewnie trzeba się poddać jakiejś czasochłonnej i upokarzającej procedurze weryfikacji…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ktos pisal ze w wybranych bokach platnosc karta za rachunek jest bezplatna, ale zwykle sie placi od 50 groszy do 97 groszy (najtansze moje boki i firmy od rachunkow) do az 1,99 zl za plaza (przy niskim rachunku do 1000 zl). Ale rozumiem ze kazdy ma inna sytuacje i lepiej zaplacic osobna prowizje za kazdy rachunek niz bezplatnie podzielic zakupy spozywcze na dwa paragony (na drugim paragonie moze byc cos wiecej niz jedna bulka). W tesco/carrefour mozesz za jeden paragon zaplacic kilkoma kartami mowiac dokladnie ile ma byc zaplacone konkretna karta.

   aaaa
 • @Don, od kiedy korzystam to nie zapłaciłem tam ani złotówki, a opłacam wszystko to czego nie mogę podpiąć pod 1% zwrot z santandera. Niby od początku było, że koszt jednej płatności (nawet kilku faktur, ale w jednej płatności) ma kosztować 1zl. Do tej pory, jak wspomniałem wcześniej, nie zapłaciłem ani razu, więc z mojego punktu widzenia jest zupełnie darmowe. Do tego też z poleceń udało się kilkaset złotych przytulić ;-)

  Co do opłaty za wynajem nie wiem, za to rachunki do odbiorców spoza ich listy łatwo można dodać przez chat, aby tylko jakieś kwity na to mieć.

  vilkolak Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy