150 zł od Bankier.pl i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes Konta (i 2 lata bez opłat!)

Zakończona

Na początku miesiąca informowałem was o świetnej promocji mBanku dla klientów firmowych, w której można zgarnąć baaardzo łatwe 100 zł premii oraz zwolnienie z opłat przez najbliższe 2 lata. Od dzisiaj jest jeszcze jeden powód, aby założyć to konto. Jeśli skorzystamy z dodatkowej promocji serwisu bankier, to zgarniemy kolejne 150 zł na start. Razem 250 zł premii za wykonanie dwóch operacji! :)

250 zł za założenie mBiznes Konta Standard od mBank i Bankier.pl

Zgarnij premię od bankier.pl

Aby skorzystać z promocji należy prowadzić firmę, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP od dnia 26.12.2017. Oznacza to, że obecni posiadacze kont osobistych oraz osoby, które zamknęły rachunki firmowe w przed tą datą mogą wziąć udział w promocji. To bardzo dobra wiadomość, bo okres karencji wynosi nieco ponad miesiąc :-)

Same warunki promocji są niesamowicie proste do spełnienia. Wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (do 28.02.2018), klikniemy w link aktywacyjny, a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. W trakcie składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej, ale tylko w zakresie przeprowadzenia niniejszej promocji. Chodzi o to, że mBank musi później przekazać Bankierowi informację o spełnieniu przez nas warunków promocji, aby ten mógł wypłacić premię.

Wymagane zgody do rejestracji w promocji
Wymagane zgody w promocji Bankier.pl i mBank 150 + 100 zł premii

150 zł premii za jedną transakcję

Co dalej? W ciągu miesiąca (ale nie później, niż do 31.03.2018) musimy zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku, a w ciągu kolejnego miesiąca od otwarcia konta (nie później, niż do 30.04.2018) wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew inicjowany przez uczestnika – oprócz przelewów wewnętrznych.

O co w tym chodzi? Najprościej będzie po prostu wykonać jedną płatność kartą lub przelew zewnętrzny – np. na swoje konto w innym banku albo do ZUS.

Jeśli uda nam się spełnić powyższe warunki (co raczej nie jest zbyt trudne), to organizator promocji powiadomi nas o przyznaniu premii do 31.05.2018. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie swoich danych na stronie promocji w celu odebrania nagrody. Ta zostanie przekazana do 20.06.2018 (czyli w ciągu 20 dni roboczych o informacji o przyznaniu premii).

Dodatkowe 100 zł od mBanku

Powyższy opis dotyczy promocji z premią 150 zł, ale biorąc w niej udział automatycznie przystępujemy do wewnętrznej promocji samego banku, w której do zgarnięcia mamy kolejne 100 zł premii.

Warunki tej promocji są niemal identyczne, jak promocji z premią 150 zł. Różnica polega jedynie na tym, że w promocji banku 100 zł zyskujemy wtedy, kiedy dokonamy płatności ZUS w kwocie min. 250 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Łatwo zauważyć, że każdy z tych warunków automatycznie zapewnia nam zgarnięcie 150 zł od bankier.pl – tu jednak wymagane jest również wyrobienie karty debetowej do konta, aby móc wykonać jedną płatność (dla samych 150 zł plastik nie jest konieczny).

Więcej o „czystej” promocji mBanku z premią w wysokości 100 zł za założenie mBiznes konta pisałem tutaj.

24 miesiące bez opłat

Co ciekawe przystąpienie do promocji daje nam jeszcze jedną korzyść: darmowe prowadzenie rachunku przez 2 lata. Promocja „Proste konto i 100 zł premii” daje nam bowiem:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Oznacza to mniej więcej tyle, że przez 2 lata możemy całkowicie za darmo „przetestować” mBiznes Konto Standard i sprawdzić, czy chcemy z niego dalej korzystać na standardowych zasadach (czy jedynie zależy nam na zgarnięciu premii).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeśli złożyłem już wniosek w promocji „Proste konto i 100 zł premii”, mogę go anulować i przystąpić do promocji z Bankierem? Nie doszło do podpisania umowy.
  Nie widzę w regulaminie zapisu, który wykluczałby osoby, których wniosek jest aktualnie przetwarzany, ale możliwe, że czegoś nie dostrzegłem.

  Przemo Odpowiedz
 • pospieszyłem się założyłem bez bankiera wpadnie 100 zamiast 250 – szkoda

  zenek64 Odpowiedz
 • @zenek64, pomijając kasę, warto wchodzić w firmowe w Mbanku?

  santech Odpowiedz
  • Ja ciągle używam stare mBiznes konto i generalnie jestem zadowolony. Na plus: brak problemów technicznych, nowoczesne technologie. Na minus: kiepskie lokaty, więc jak dostanę pieniądze w piątek po południu, to zostaje mi co najwyżej 0,8% na lokacie 3-dniowej…

   Michał
 • Przemo, wytłumacz mi jak przedsiębiorca może się skusić na 100zł?
  Gdybyś ten czas poświęcił na rozwój swojego biznesu to może zarobiłbyś więcej?

  Inflacyjny Mistrz Odpowiedz
  • A co to ma do rzeczy? To samo można powiedzieć o każdym, kto wykonuje jakikolwiek zawód.
   Podpowiem Ci, że jedno drugiego nie wyklucza, że można zarabiać wykonując działalność zawodową, a jednocześnie korzystać z promocji bankowych (i nie tylko). Można by nawet powiedzieć, że skorzystanie z promocji dającej 100 lub 250 zł i 2-letnie zwolnienie z opłat bankowych świadczy właśnie o przedsiębiorczości…

   Don Quijote de la Mancha
 • Wywołany do tablicy odpowiem, że w tej aktualnej sytuacji potrzebowałem założyć konto w Mbanku, a połączyło się to z jedną i drugą promocją. Założenie konta zajęło mniej więcej tyle samo czasu, ile pisanie tego komentarza.
  Jednocześnie z chęcią podejmę się przedsięwzięcia, w którym za każde 10min pracy będę otrzymywał 250zł (mogę nawet wypełniać formularze i podpisywać umowy).

  Przemo Odpowiedz
 • Przy próbie przejścia do składania wniosku o konto (już po potwierdzeniu maila) komunikat: „410 Gone” :-(

  Mattt Odpowiedz
 • 410 Gone, mam ten komunikat w tym samym momencie

  jolka Odpowiedz
 • ponoć już naprawione

  Michał Odpowiedz
 • W dniu 27.02 (czyli wczoraj) złożyłem wniosek o rejestrację JDG do CEIDG, a data rozpoczęcia działalności to 2.03 br. Załapię się? Nie mając jeszcze numeru NIP i nie mając aktywnego statusu?

  Jim1961 Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem; nie, nie załapię się. NIP został mi przypisany o 10 godzin za późno :(

   Jim1961
 • Czy ruszy kolejna edycja promocji ?

  Kuba Odpowiedz
 • Czy premię od bankier.pl również trzeba rozliczyć jako przychód firmy (tak samo jak w promocji 100 zł od mbanku?)

  Mateusz Odpowiedz
 • W dniu 19 lutego 2018 założyłam konto firmowe w promocji jako przedsiębiorca PROWADZĄCY działalność w Polsce spełniając wszystkie warunki i …. w dniu 12.03.2018 mBank POBRAŁ OPŁATĘ za prowadzenie konta (za luty), i za realizację przelewu w marcu. Dlaczego? W dniu 01marca 2018r. zawiesiłam działalność gosp. na 1 miesiąc. Przeczytałam dokładnie wszystkie regulaminy, nie ma tam mowy o tym, że Bank pobiera opłaty w przypadku zawieszenia, ani kwot opłat w cenniku. NIE POLECAM osobom chcącym zawiesić działalność np. z powodu choroby itp. NIE POLECAM tego banku też osobom, które nie mają czasu na wieczne składanie reklamacji.

  Katarzyna Odpowiedz
 • Z tytułu reklamacji otrzymałem z mbank na konto firmowe 25 pln – czy powinienem je wpisać do KPIR i zapłacić podatek?

  asdf Odpowiedz
 • Dostał ktoś 100 zł ?

  roy Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadło 150zł od bankiera. Czyli w sumie łatwe i (stosunkowo) szybkie 250zł. Lubię takie promki :)

  ningensanka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy