Nawet 2500 zł za konto firmowe od Banku Millennium + 0 zł za konto przez 24 miesiące

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 2500 zł na start. Dodatkowo otrzymamy darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące i możliwość zdobycia 400 zł za konto osobiste.

2500 zł dla firm od Banku Millennium

2200 zł dla twojej działalności gospodarczej

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie posiadał konta dla firm Banku Millennium w okresie od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Premia na kilka sposobów

A jak zdobyć tytułowe 2200 zł? Premia podzielona jest na 4 części. Aby jednak zdobyć którąkolwiek z nich konieczne jest:

  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz
  • zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto min. 1000 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta

A jakie to premie?

Pierwsza premia to 20 zł miesięcznie za płatność do ZUS z formatki ZUS w bankowości elektronicznej. Premię możemy zyskać za każdy z pierwszych 5 pełnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. Oznacza to, że razem zdobędziemy 100 zł.

Kolejna premia to 10% zwrotu (max. 5 x 60 = 300 zł) od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw wykonane w ciągu 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Łatwo policzyć, że maksymalną premię zyskujemy po zatankowaniu łącznie 5 x 600 zł (lub wydaniu środków na inne produkty czy karty podarunkowe oferowane na stacjach paliw :)).

600 zł otrzymamy za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing na min. 30 000 zł do końca grudnia 2023, a kolejne 600 zł – za zawarcie kredytu na min. 30 000 zł do kwietnia 2024.

600 zł czeka również za zawarcie umowy o terminal płatniczy (do końca października) i zapewnienie wpływów min. 1000 zł z tego tytułu do końca listopada.

Ostatnie 300 zł (max. 60 zł miesięcznie) czeka na osoby, które do 28.09.2023 założą firmę wraz z kontem przez kanały zdalne banku i skutecznie zarejestrują działalność w CEIDG.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy