260 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła szybka promocja mBanku która jest tak prosta, że… nie ma swojego regulaminu. W zamian za wypełnienie wniosku internetowego i podpisanie umowy w jednej z dostępnych placówek zgarniemy 100 zł w formie wybranego prezentu: karty podarunkowej o wartości 100 zł (do Biedronki lub Rossmanna), głośnika bezprzewodowego lub słuchawek bezprzewodowych. Oprócz tego automatycznie weźmiemy udział w standardowej promocji mBanku, w której do zgarnięcia mamy kolejne 160 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym :)

260 zł od mBanku

100 zł na super-prostych warunkach

Warunki pierwszej oferty są opisane „małymi literkami” na dedykowanej stronie promocji. Wynika z nich, że należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.12.2020 złożymy wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, a umowę podpiszemy w jednej z wyszczególnionych placówek banku.

W trakcie wnioskowania o konto możliwe jest podanie kodu osoby polecającej, jednak niestety zapis w stopce strony oferty wyklucza możliwość skorzystania.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w jednym z podanych oddziałów sfinalizujemy wniosek online i podpiszemy umowę o konto. I… to tyle! W oddziale banku odbierzemy swoją nagrodę, czyli głośnik bezprzewodowy, słuchawki bezprzewodowe lub kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w Rossmannie lub Biedronce.

Dodatkowe 160 zł

Korzystając z powyższej promocji mamy możliwość wzięcia udziału w „standardowej” ofercie mBanku, która dostępna jest dla wszystkich nowych klientów. Tam warunek nowego klienta jest identyczny (brak eKonta od 1.01.2017), a aby zgarnąć nagrodę będziemy musieli zapewnić min. 1000 zł wpływu w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonać min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem i/lub mTransferem – a później powtórzyć to wszystko w kolejny miesiącu.

Oprócz tego będziemy mogli zgarnąć 2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” do 10 000 zł – i to aż przez 4 miesiące. Biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej większość banków oferuje około 1% – jest to zdecydowanie fajna opcja dla oszczędzających.

Powyższą promocję opisałem prawie dwa miesiące temu w swojej analizie. Zachęcam do zapoznania się z nią – tak, aby wycisnąć maksymalną premię od mBanku łącząc obie oferty. Tam też piszę o ewentualnych opłatach (i jak się ich pozbyć) :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Prawie 4 lata karencji…grubo.

  JJ2010 Odpowiedz
 • Jak poprawnie założyć moje cele na wartość 10tyś?

  gru Odpowiedz
 • Wydaje mi się że karencja dla 160 zł obowiązuje normalnie. Ale za krótki powrót do Mbanku finalizując umowę w oddziale można zdobyć bon 100 zł więc warto wpaść na chwilę. Czy się da tak? Regulaminy są tylko do promocji 160 zł. regulaminu dodatku na start nie widzę więc moze tam nie ma karencji?

  bolek Odpowiedz
  • Dokładnie to bardzo ciekawe czy mimo iż konto miałem w tym roku to za samo podpisanie umowy w oddziale dostaje się 100 zl (lub inny gadżet)

   Robben_11
 • Po kliknięciu w link- Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.12.2020 złożymy wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, a umowę podpiszemy w jednej z wyszczególnionych placówek banku
  wyskakuje taki komunikat-Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.

  dark Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy