260 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku która jest tak prosta, że… nie ma swojego regulaminu. W zamian za wypełnienie wniosku internetowego i podpisanie umowy w jednej z dostępnych placówek zgarniemy 100 zł w formie wybranego prezentu: karty podarunkowej o wartości 100 zł, głośnika bezprzewodowego, torby sportowej lub walizki kabinowej. Oprócz tego automatycznie weźmiemy udział w standardowej promocji mBanku, w której do zgarnięcia mamy kolejne 160 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym :)

Wyprzedzamy mikołaja prezentowo: 260 zł od mBanku

100 zł na super-prostych warunkach

Warunki pierwszej oferty są opisane „małymi literkami” na dedykowanej stronie promocji. Wynika z nich, że należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.11.2020 23.12.2020 złożymy wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, a umowę podpiszemy w jednej z wyszczególnionych placówek banku.

Aktualizacja: promocja została wznowiona, praktycznie na tych samych warunkach, również w grudniu.

W trakcie wnioskowania o konto możliwe jest podanie kodu osoby polecającej, jednak niestety zapis w stopce strony oferty wyklucza możliwość skorzystania.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w jednym z podanych oddziałów sfinalizujemy wniosek online i podpiszemy umowę o konto. I… to tyle! W oddziale banku odbierzemy swoją nagrodę, czyli głośnik bezprzewodowy, walizkę, torbę albo kartę podarunkową o wartości 100 zł. Nie ma tu podaje informacji do jakiego to sklepu karta podarunkowa, jednak najpewniej jednego z większych – ostatnio był to Rossmann lub Biedronka.

Dodatkowe 160 zł

Korzystając z powyższej promocji mamy możliwość wzięcia udziału w „standardowej” ofercie mBanku, która dostępna jest dla wszystkich nowych klientów. Tam warunek nowego klienta jest identyczny (brak eKonta od 1.01.2017), a aby zgarnąć nagrodę będziemy musieli zapewnić min. 1000 zł wpływu w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonać min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem i/lub mTransferem – a później powtórzyć to wszystko w kolejny miesiącu.

Oprócz tego będziemy mogli zgarnąć 2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” do 10 000 zł – i to aż przez 4 miesiące. Biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej większość banków oferuje około 1% – jest to zdecydowanie fajna opcja dla oszczędzających.

Powyższą promocję opisałem prawie dwa miesiące temu w swojej analizie. Zachęcam do zapoznania się z nią – tak, aby wycisnąć maksymalną premię od mBanku łącząc obie oferty. Tam też piszę o ewentualnych opłatach (i jak się ich pozbyć) :)

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy