280 monet Allegro za kartę kredytową Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła II edycja promocji Santander Bank Polska, w której zgarnąć możemy 280 monet Allegro. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Visa Pajacyk i… płacić nią za zakupy. Również te w popularnym serwisie aukcyjnym :)

Santander Bank Polska - 291 monet Allegro za kartę kredytową

Monety od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być osobą pełnoletnią, która posiada konto Allegro i… wypełni formularz przystąpienia do promocji. Oprócz tego wymagane jest złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej poprzez „Multikanałowe Centrum Komunikacji”, czyli przez infolinię lub kontakt z doradcą online w kanale wideo banku.

Jeśli bank wyda pozytywną decyzje co do naszej zdolności kredytowej, to umowę o kartę powinniśmy podpisać nie później, niż do 31.07.2019.

280 monet Allegro

Pierwszą z nagród, czyli 100 monet Allegro, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków – czyli podpisania umowy o kartę Visa Silver Akcja Pajacyk.

Kolejne 5 monet możemy zyskać za każdą płatność na Allegro o wartości min. 40 zł, przez pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o kartę (czyli w niepełnym miesiącu podpisania umowy oraz przez kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych).

Maksymalnie możemy zdobyć 15 monet miesięcznie, czyli opłacając 3 transakcje. Oczywiście chodzi o płatności naszą kartą kredytową Santander :)

Ostatni typ nagrody to 1 moneta Allegro za każde wydane 40 zł (również poza Allegro) na min. 40 zł. Tu zasady są podobne – monety zgarniamy przez niecałe 6 miesięcy, maksymalnie 15 monet miesięcznie.

Razem do zgarnięcia mamy więc 280 monet, które będą naliczane w ciągu 5 dni roboczych od wykonania danej transakcji (lub podpisania umowy, w przypadku pierwszej nagrody).

Co dają monety? Zniżki na kolejne zakupy. Cytując stronę promocji:

Z Monetami zapłacisz mniej za zakupy na Allegro! Każda 1 Moneta pozwoli Ci zaoszczędzić 1 zł i jest ważna 1 rok. Uzbieraj minimum 10 Monet i wykorzystaj je przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet.

Ile kosztuje Visa Silver Akcja Pajacyk?

Opłata za posiadanie karty w pierwszym roku to 90 zł, jednak możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy.

W kolejnych latach opłaty rocznej nie ma, ale jest opłata miesięczna – 7,5 zł, przy czym możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w danym miesiącu. Nie ma niby określonej kwoty tych transakcji, ale ich liczba sprawia, że utrzymywanie takiej karty może być nieco irytujące.

380 zł za otwarcie konta osobistego

Na koniec przypomnę, że dla wielu osób lepszą opcją może być promocja konta osobistego Santander Bank Polska. Tam do zdobycia mamy nawet 380 zł za założenie konta! Trzeba się jednak śpieszyć – ta promocja trwa tylko do końca czerwca!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy da się wykorzystać przy jednych zakupach na allegro wszystkie zebrane monety np. 280 czy tylko po 10 lub 20 monet ?

  dzony Odpowiedz
  • Staram się, aby moje wpisy były jak najkrótsze – tak, aby łatwo je można było (w całości) przeczytać i skorzystać z promocji.

   Odpowiedź na twoje pytanie znajduje się w powyższym prześwietleniu ;)

   Michał
  • Inną informacje dostałem z allegro i dlatego dopytuje :)

   dzony
 • Czy przy płatności na Allegro za przedmiot o wartości 40zł i wykorzystaniu 10 monet (zapłacimy realnie 30 zł)skorzystamy z promocji i 5 monet się naliczy?

  heniek131 Odpowiedz
 • Multikanałowe centrum komunikacji” jak to ładnie Santander nazywa to chodzi chyba o to żeby złożyć wniosek z doradcą tylko i wyłącznie. Oferta „na klik” prawdopodobnie odpada.

  aelfraed Odpowiedz
 • Jest jakaś karencja?

  K+M+B Odpowiedz
  • Skoro nie jest to opisane, to znaczy że nie ma

   mbo
  • @K+M+B Szanowny Panie, wykluczeniem jest posiadanie Karty Kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk wydanej w promocji „Pieniądze od ręki w Karcie na start”. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • Ile Monet mogę wykorzystać?
  Maksymalnie możesz wykorzystać 100 Monet. Monety mogą obniżyć koszt Twoich zakupów maksymalnie do 1 zł. Resztę dopłać przelewem z góry.

  legion99 Odpowiedz
 • Czy obecni klienci posiadający już KK mogą wziąć udział w tej promocji?

  Konrad Odpowiedz
  • Jeżeli masz już kartę Visa Pajacyk to nie. Ja jestem w trakcie wypowiedzenia umowy o kartę z poprzedniej promocji i z chwilą zakończenia wypowiedzenia mam zamiar złożyć wniosek o nową. Powinno się udać, ale pewności nie mam.

   Marta
  • Marta da się to szybciej załatwić,zmień kartę Visa Pajacyk na inny typ karty kredytowej(np. karta 123)Podczas rozmowy z Doradcą,koszt zmiany 9 zł. I będziesz mogła zawnioskować o Visa Pajacyk.
   Zmiana typu karty możliwa jest również w bankowości internetowej samemu :-) Doradcy o tym nie wiedzą nawet :-)

   bolek
 • Mam w Santander.pl konto i kk master. Poprzez link zawnioskowałem o pajacyka visa.
  Sporo kupuję poprzez Allegro.
  Połączyłem się z konta na video aby dopytać. Kompletne zaskoczenie.
  Jedyna korzyść z połączenia z konsultantką to jej uroda bo na pytanie o promocję odrzekła mi po dłuższej naradzie – czekać.
  Promocja w zamyśle najwidoczniej nie była przeznaczona dla dotychczasowych klientów.
  Czekam na kontakt :)

  Bufon Odpowiedz
 • Zauważyłem , że promocje dotyczące KK, nie cieszą się taką popularnością jak np. KO w promocjach, mimo że KK dają dużo lepsze bonusy. Umiecie to jakoś wytłumaczyć?
  PS. Po wniosku kilka minut i zadzwonili i w 16min było już tylko do podpisania w bankowości internetowej.

  K+M+B Odpowiedz
  • Pisząc KO masz na myśli konto oszczędnościowe czy osobiste (ror)?
   W pierwszym przypadku są to rzeczy zupełnie nieporównywalne, jeśli jakieś ko daje o 1 punkt procentowy więcej, niż konkurencja, to wystarczy tam wpłacić 100 kzł, by po 3 miesiącach zarobić ponad 200 zł.
   W przypadku ror przeważnie przy jego założeniu jest dużo mniej formalności, niż przy otwieraniu kk (choć są wyjątki, po jednej i drugiej stronie); do tego z promocji na ror mogą skorzystać wszyscy (za wyjątkiem specjalnych promocji np. dla dzieci czy młodzieży), a w przypadku kk często trzeba mieć dochody na odpowiednim poziomie, często też problem mają osoby bez zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony (lub długi).

   Don Quijote de la Mancha
  • KO-w sensie że konto osobiste a więc ROR, niefortunny skrót.
   No tak , pewnie to kwestia statusu zatrudnienia lub osiąganych przychodów. A w PL zdaje się , że każdy przedsiębiorca jest zawsze na minusie… A na etatach też za pięknie pewnie nie jest – 1500 na papierze reszta pod stołem?! więc i zdolności kredytowej nie ma? Ciekaw jestem jak to jest u wisenkowiczów, tak czysto statystycznie. Nie obchodzą mnie cudze sprawy. Może da się zrobić jakąś anonimową ankietę ?

   K+M+B
  • Warto zwrócić uwagę na to, że oferty promocyjne RORów są co do zasady znacznie łatwiejsze w spełnianiu warunków. Karty kredytowe oprócz bardziej skomplikowanego procesu zakładania (częściej wymagana jest wizyta w oddziale) zazwyczaj wymagają większego obrotu podczas promocji (choćby jak tutaj, żeby zgarnąć cały bonus naprawdę trzeba robić dużo transakcji na wyższe kwoty). ROR jest łatwiejszy – kurier, zazwyczaj jeden przelew miesięcznie, kilka transakcji na dowolne kwoty i wpada bonus.

   Matryc
 • brak konta osobistego, lub konto osobiste w okrsie zamykania, nie ma wpływu na tę promocję ??

  olaf Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek o kk. Uzyskuję dochody z jednoosobowej działalności gospodarczej. Wszystkie parametry kredytowe super – działalność od 15 lat, zero jakichkolwiek zaległości, dochody na dość wysokim poziomie, idealna historia kredytowa (1 spłacony kredyt hipoteczny, kilka kk). Otrzymałem informację, że muszę dostarczyć pit za 2018, KPiR za obecny i zaświadczenie o niezaleganiu – OK takie procedury. Ale oprócz tego mam dostarczyć „Informacja finansowa wypełniona przez księgową.” Sam prowadzę księgowość. Otrzymałem informację, że muszę udać się do niezależnej księgowej, która wystawi info, że nie mam zaległości. ŻENADA !!! 1) Inne banki dają mi kredyt na dowód przy takiej historii 2) Jeśli już Santander jest taki dociekliwy to czy nie ma analityków, którzy sprawdzą zdolność na podstawie dokumentów ??? Naturalnie anulowałem ten wniosek o kk. NIE POLECAM !!!

  Przedsiębiorca Odpowiedz
  • „Inne banki dają mi kredyt na dowód” — TMUB też?

   Don Quijote de la Mancha
  • W wielu bankach DG działa na nich jak płachta na byka – ale jak podasz umowę o pracę i jako pracodawcę wpiszesz swoją firmę to w większości wypadków nawet żadnych zaświadczeń nie chcą – …. sprawdzone w kilku bankach i sterta papierów niepotrzebna :-)

   zenek64
  • @ don w 2017 roku dostałem KK T_Mub w promocji z jakimś bonem tesco – ale to oni sami zadzwonili i zaproponowali KK na podstawie historii konta to był czas gdy do moneybacku zaczęto wymagać produktu kredytowego …. więc tak w T-MUB też można dostać KK bez zaświadczeń „na dowód”

   zenek64
  • Dawno nie było już żadnej promocji na KK TMUB, a przydałaby się…może trzeba ich jakoś zainspirować ;)

   abc
  • Co ciekawe w bankowości internetowej/Oferta banku mam „kk na KLIK”, tylko ta opcja nie „łapie się” na promocję :-(

   Przedsiębiorca
 • W piątek wypełniłem formularz i jeszcze nie miałem telefonu z banku. Jak długo czekaliście na kontakt z banku?

  Krak Odpowiedz
  • Sam zadzwoń. Ja w piątek złożyłem wniosek a dziś już mam te monety na koncie. Oczywiście mam już rachunek w Santender.

   K+M+B
 • Dzięki. Też o tym myślałem.

  Krak Odpowiedz
 • Pytanie odnośnie tego warunku: „Opłata za posiadanie karty w pierwszym roku to 90 zł, jednak możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy.” – czy są jakieś wykluczenia, czy mogę np. 10 razy chodzić do biletomatu, by kupić jednorazowy bilet komunikacji miejskiej?

  Adam K. Odpowiedz
 • Co za dziadostwo. Odmówiono mi KK w tej promocji bo nie wpływa mi wynagrodzenie. Natomiast w bankowości internetowej mam taką samą ofertę na klik (czyli chyba bym dostał), ale już poza promocją Allegro.

  Paweł K. Odpowiedz
 • Dwa dni temu podpisalam umowe karte. Teraz czekam na wysylke karty. A kiedy dostane obiecane 100 monet i w jaki sposob ?

  Joanna Odpowiedz
 • Aaa już dostałam :D

  Joanna Odpowiedz
 • W jaki sposób można podpisać umowę, tylko kurier czy można w oddziale?

  Katarzynaa Odpowiedz
  • Ja podpisałem SMSem w bankowości internetowej :-) wczoraj umowa dziś 100 monet na koncie :-) lubię takie promocje to już 3 KK w BZ u mnie (po mastercard pod MCPS zakładanej w 2016 roku i 123 dla moneybacków za zakupy )

   zenek64
 • @zenek64,wynagrodzenie wpływa Ci na konto w Santander ? Ja muszę dreptać do oddziału :(

  Krak Odpowiedz
  • Wpływało „wynagrodzenie” gdy dawali premię za to – jak widać wystarczyło :-)

   zenek64
 • Też musiałem odwiedzić oddział.
  Jedna korzyść. Przy wydruku kilku dokumentów zobaczyłem też kwit z oceną ryzyka a w nim proste aż do bólu tabelki z zaciągniętymi z bazy danymi o wysokości limitów posiadanych kart kredytowych.
  W papierach przeznaczonych dla klienta tego nie ma.
  Dalej banki wysokość limitów sumują jako zobowiązanie kredytowe. G. je obchodzi czy spłacam terminowo zobowiązania albo fakt, że wszystkie z posiadanych kont 123 jest stale załadowanych pod korek. Taki system.
  Czekam teraz na pajacyka i obiecane 100 monet. Z Santanderem to różnie bywa…

  Bufon Odpowiedz
  • „Dalej banki wysokość limitów sumują jako zobowiązanie kredytowe. G. je obchodzi czy spłacam terminowo zobowiązania”
   — tak ogólnie to oczywiście obchodzi, jest to jeden z uwzględnianych czynników, ale w tym kontekście nie, to chyba oczywiste. Jeśli masz łączne limity na kk na 100 kzł, to zawsze się może zdarzyć, że zupełnie legalnie wyczyścisz wszystkie i będziesz musiał spłacać po min. 5%, czyli 5 kzł; jeśli zarabiasz 6 kzł, to szansa na kolejne zwiększenie dostępnego limitu kredytowego jest wtedy niewielka… I nie zmienia tego „fakt, że wszystkie z posiadanych kont 123 jest stale załadowanych pod korek”, bo przecież nawet, jeśli tam masz 100 kzł, to możesz je w każdej chwili wydać (by sobie np. samochód za 200 kzł kupić, 100 kzł z limitów + 100 kzł z tych kont), a wtedy może się okazać, że wszystkich kart nie będziesz już w stanie spłacać… Choć w praktyce niewykluczone, że banki (w szczególności Millennium) zgromadzony osad przy wydawaniu kk uwzględniają…

   Don Quijote de la Mancha
  • Wszystko rozumiem. Ale te schematy postępowania powinny obejmować także jakieś ludzkie odruchy.Nie zaszkodziłby niewielki dodatek inteligencji. Założenie, że po to trzymam przez lata spore pieniądze w Santander aby zrobić bank w pajacyka za raptem 1000 złotych jest nie tylko głupie ale też obraźliwe.
   Ale ogólnie rozumiem sytuację a bank tak czy inaczej ktoś robi w konia dostosowując podawane dane do jego wymogów. Takie jest życie.

   Bufon
 • Też muszę iść do oddziału podpisać umowę ale to wynika z tego, że umowę o konto podpisywałam przez kuriera. Więc nigdy nie byłam w placówce i niby dlatego muszę iść teraz

  Katarzynaa Odpowiedz
 • Czy ktoś testował R?

  jo Odpowiedz
  • Ty tak na serio pytasz ?? te wymagania można spełnić przy normalnych zakupach w miesiącu bez pomocników …. Ale zważywszy że promocja jest od tygodnia i mało osób dostało KK fizyczną do ręki to wątpię by ktoś już testował .

   zenek64
 • 100 monet na koncie Allegro. Brawo Santander, dzięki Admin za przybliżenie promocji.

  Bufon Odpowiedz
  • Teoretycznie po otrzymaniu 100 monet można zamknąć kartę bezkosztowo – mylę się?

   dario
  • Ale po co? Nie lepiej zgarnąć 280 monet? No chyba, że nie kupujesz nic poprzez Allegro. Ja tam kupuję więcej niż 3 razy miesięcznie. Wraz z planem smart i paybackiem tworzy to już niezły kombajn.
   Pół roku będę z pajacykiem. Albo i dłużej, skoro z części zysków z transakcji kartowych kupowane są posiłki dla głodnych dzieciaków.

   Bufon
  • Może i lepiej, ale wolę zwrot gotówki z innego banku za zakupy niż ciułanie i pilnowanie zbierania monet, potem obróbkę tego i jeszcze wymuszone zakupy. Do tego jak się ma kilka kart to jest nieosiągalne w moim przypadku. Bynajmniej nie neguję jej użytkowania. Jedną zostawię, ale zastanawiam się czy można tak od razu pozostałem zamknąć.

   dario
  • Właśnie, ja tę promocję odpuszczam, bo na Allegro kupuję coś raz–dwa razy do roku, więc jakieś monety są dla mnie zupełnie bezwartościowe… Szczególnie, że — o ile dobrze rozumiem — nie można nimi zapłacić za jeden większy zakup.

   Don Quijote de la Mancha
  • @ don po pierwsze monety allegro są ważne rok od przyznania a po drugie możesz wydac do 100 monet przy jednym zakupie (10 lub 20 lub 30 …. lub 90 lub 100 monet) ważne by po odjęciu tych monet pozostała chociaż złotówka do dopłaty inną formą płatności – wiec substytut gotówki lepszy niż nawet w bonach/kartach podarunkowych allegro gdzie musisz wydać cała kwotę z bonu /KP od razu. nawet jeśli gardzisz 100 monet to KK Pajacyk do kolekcji sobie weź „dla sportu”

   zenek64
 • czy dobrze rozumiem: najpierw formularz przystąpienia do promocji, a potem jesli mam juz konto – to z poziomu mojego konta online wnioskuje o karte pajacyk? (skąd bedzie wiadomo że chodzi mi o promocję z monetami a nie po prostu tylko o samą karte pajacyk?)
  Czy jednak musze koniecznie poprzez kanal video lub infolinię?

  Agash Odpowiedz
  • Koniecznie przez infolinię lub video ( nie polecam ).
   Jest to zapisane wprost w regulaminie. A Santander lubi się mignąć. To lepiej czekać na telefon od konsultanta. Dzwonią z normalnego numeru. Lub, jeśli jesteś niecierpliwy/a to dzwoń na wpisaną w regulamin płatną infolinię.

   Bufon
  • Dokładnie, ja zapisałem się oddzownili, konsultant powiedział że mam w ofercie dc, w bankowości niech sobie wyklikac ta kartę i tak się łapie do promocji, założyłem a tu zonk monet brak z powodu założenia przez bankowość poszła reklamacja zobaczymy nie doczytałem regulaminu a przemiły konsultant zapewniał że wszystko jest dobrze

   Dd21
 • 100 monet wpadło 😁 ,można pozbyć się opłaty za kartę dożywotnio 😎 ,polecone przez konsultantkę przelew z karty na konto osobiste w kwocie minimum 100 zł i 10 płatności karta w ciągu 3 miesięcy od wydania .Karta wydana w 15 minut bez potwierdzania dochodów ,kontakt banku na drugi dzień po złożeniu wniosku 👍

  anatol Odpowiedz
  • Obawiam się Anatolu, że panienka wpuściła Cię w maliny. Przelew z karty kosztuje minimum 10zł a spełnienie warunku 10 płatności przez 3 miesiące gwarantuje bezpłatność jedynie w pierwszym roku.
   Jeśli u Ciebie 1 rok to jest dożywotnio no to cóż. Współczuję. Ale z drugiej strony trudno mi uwierzyć aby ktokolwiek z tak dużą precyzją mógł określić datę swojej śmierci.

   Bufon
  • Chodzi o tzw Fast Cash. 2 lata temu jak wnioskowalem w oddziale o karte kredytowa world to od razu przelalem sobie 3900 zl na konto. Toip dla karty Visa punkt 8 haczyk 2: „Złożenie dyspozycji pierwszego przelewu w dniu złożenia wniosku o kartę kredytową jest bezpłatne (pod warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej).”

   aaaa
 • Kasa przelana w dniu otwarcia ,brak jakiegokolwiek opłaty .zadłużenie spłacone bez odsetek i opłat .Rozmowy są nagrywane ,w maliny może mnie wpuścić jakiś cwaniak ,tutaj mam czarno na białym i jeszcze wizytówkę elektroniczną konsultantki ,a dożywotnio to chodziło mi o podobną opcję jak Simplicity 😁

  anatol Odpowiedz
  • Podobną, ale chyba nie jednakową, bo pozbyć się można opłat miesięcznych i rocznych, ale pewnie zostaje opłata za wznowienie karty.

   Don Quijote de la Mancha
  • wg regulaminu : 3. Wyłączeniu z Promocji podlegają karty kredytowe wydane przez Bank w ramach promocji, organizowanej przez
   Bank „Pieniądze od ręki w Karcie na start”, której regulamin znajduje się na stronie Banku.” nie wiem czy to co robicie nie podchodzi pod tą promocję

   zenek64
  • bo ja ten zapis rozumiem tak że jak wypąłcisz sobie kasę przelewem to nie dostaniesz monet ani na start ani za transakcje …. Ale może coś źle kapuje

   zenek64
 • Sami widzicie . Człowiek uczy się przez całe życie. Dobrze, że moje skojarzenia z dożywociem były nietrafione a Ty, Anatolu cieszysz się dobrym zdrowiem, wykorzystałeś nadarzającą się okazję i nie dasz się zrobić na szaro.

  Bufon Odpowiedz
  • Również Pozdrawiam .
   Po to tu jesteśmy aby sobie pomagać i nie dać się złapać na kruczki regulaminów :-)

   anatol
  • No to jak w końcu trzeba zrobić aby była dożywotnia bezpłatność tej karty? W pierwszym dniu kiedy kk pojawia się w bankowości przelewami z niej 100zł na swój ROR Santander?

   TomekW
  • Tak ,Fast Cash minimum 100 zł za mnie zrobił to bank Tak zleciłem konsultantce w momencie rozmowy potwierdzającej przyznanie karty kredytowej aby nie przeoczyć terminu ,przy okazji to Ona to zaproponowała 😁 .A następnie należy wykonać minimum 10 transakcji kartą w ciągu trzech miesięcy od wydania ,niestety nie pamiętam czy od momentu wydania czy kolejnych po sobie po wydaniu 😬 na wszelki wypadek płacę nią nawet minimalne kwoty (za przysłowiową bułkę ) aby nie zaje…..ć ,a i tak zbieram monety to kupuję znajomym na al…..o .

   anatol
 • Po jakim czasie monety pojawiają się na koncie Allegro?

  broker Odpowiedz
 • Bardzo szybko. Umowę podpisałem w piątek, w poniedziałek pojawiły się pkt, a karta jeszcze nie dotarła.

  Krak Odpowiedz
 • ale chodzi o te monety za transakcje … powinny po 5 dniach roboczych, zobaczymy ;)

  JoX Odpowiedz
 • Zakup z 30 czerwca – monety dzisiaj naliczone , 7 dni roboczych, 10 dzień w sumie. Jednak terminu do 5 dni zachowali ;)

  JoX Odpowiedz
 • Przepraszam, chodziło o zakup z 4 lipca … zwracam honor, „wypłata” przed terminem :)

  JoX Odpowiedz
  • @JoX Szanowny Panie, czyli wszystko się zgadza :) Zgodnie z regulaminem monety są naliczane w ciągu pięciu dni roboczych :) Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • dodatkowa informacja dla zainteresowanych – kupując na allegro za >40 zł otrzymacie jednocześnie 5 monet za transakcje Allegro i 1 monetę za zakup dowolny (czyli łącznie 6 monet za jedną płatność)

  zenek64 Odpowiedz
  • Też tak myślałem po analizie regulaminu :)

   broker
  • Nawet nieźle, 15% zwrotu.

   pws
  • Tak dokladnie to 13%, zeby zaoszczedzic te 6zlotych musisz kupic za 40 i jeszcze pokryc kolejne 6zl tymi monetami. Czyli zaoszczedzasz 6z46zl. Gdyby dawali 6zl zwrotu na karte to mozna by mowic o zaoszczedzeniu 6z40zl = 15%

   Herman
  • No tak, racja.

   pws
  • @ herman pozwolę się nie zgodzić – kupiłem ostatnio produkt za 41 zł i zapłaciłem 40 zł monetami i 1 zł inną formą płatności nie wiem dlaczego liczysz że muszę wydać 46 aby zapłacić 6 zł monetami . Wg regulaminu towar musi być wart >40 zł ale możesz wydać dowolną ilość monet co 10 (10 lub 20 lub 30…. lub 90 lub 100) na raz ważne by choć złotówkę dopłacić inną formą płatności. płacąc monetami można nadal korzystać z dostawy SMART (paczkomat bez kosztów wysyłki) zatem całkiem fajnie

   zenek64
  • @zenek64, piszesz tak jakbyś monety dostawał tak „za darmo” a przecież żeby dostać 6 monet w tej promocji musisz „opłacić kartą” na allegro zakup za min 40zł. i tak sobie możesz zbierać te monety, np aż uzbierałbyś 60.. (żeby te 60 monet wydac musisz, „kupić coś za min 60zł” pokryjesz zakup monetami i nie zapłacisz nic. Podsumowując ten najbardziej optymistyczny scenariusz w którym przy ostatnim zakupie zużyjesz wszystkie monety i niebędzie straty np że kupowałeś za 40zł (minimum by uzyć monety, a miałeś monet 10, czyli 30 musiałeś dopłacić) musiałes kliknać 10 razy zakup za 40 i raz za 60zł. Czyli kupiłes towaru za 460zł a zapłaciłes 400zł. Szybki rachunek 60/460=13,04%
   Każda inna opcja użycia monet nieco zmniejszy % darmowości tej promocji:) każdy zakup za więcej niż 40zł by zbierać monety zmniejszy % darmowości:)
   Bardziej „wyłożyć” się tego nie da. Oczywiście cały czas mowa tu o monetach zbieranych bo nawiązałem do wpisu @pws, a nie o 100 na start.

   Herman
  • racja moje niedopatrzenie – Twoje rozumowanie jest słuszne

   zenek64
 • Monety w terminie 😁 Tak wpadło 5 za zakup na aukcji i 1 za zakup dowolny ,razem 6 .Spoko 😁 jak na jedną transakcje.

  anatol Odpowiedz
  • @anatol Polecamy się na przyszłość ;) Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
  • Info dla zespołu Santander: wydaliście kartę kredytową w ramach tej promocji. W trakcie rozmowy podkreślaliście, żeby podać dokładny adres z Allegro. A teraz na moją reklamacje o brak monet otrzymuję info , że nie biorę udziału w promocji. Niech Was …
   Oszuści.

   dario
  • Halo „zespół Santander” – woda w ustach ?
   Oszukaliście mojego bliskiego kłamiąc wydając kartę i odrzucając reklamację.
   Teraz widzę kolejny przypadek. Wniosek wysłany, bank oddzwonił, procedura przerobiona, trzeba tylko donieść kwit do oddziału – tutaj nikt nic nie wie. Na reklamację odpowiedź – nie ma wniosku w systemie i spadaj kliencie na drzewo. Wieśniaki jesteście i dziady.

   dario
  • Szanowni Państwo, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca – jest mi niesamowicie przykro z jej powodu :( Najlepszą drogą jej rozwiązania jest kontakt z infolinią: 1 9999, nasi Doradcy dogłębnie zweryfikują tę sprawę. Pozdrawiam, Agata

   Zespół-Santander
 • Dla osób, które nie mają zainstalowanego allegro na komórce: do końca miesiąca za zainstalowanie aplikacji można zgarnąć 5 złotych, a za dokonanie transakcji z jej poziomu na minimum 10 zł – kolejne 5.
  :)

  Adam K. Odpowiedz
  • Chodzi oczywiście o monety, nie zł – pomyłka. :) 10 monet (5+5) do końca bieżącego miesiąca :)

   Adam K.
 • Czy przy płatności na Allegro za przedmiot o wartości 40zł i wykorzystaniu 10 monet (zapłacimy realnie 30 zł)skorzystamy z promocji i 5 monet się naliczy?Ktoś? Coś?

  heniek131 Odpowiedz
  • obawiam się że to bank przekazuje allegro informacje o transakcji a patrząc z perspektywy banku nie wydałeś kartą >40 zł zatem nie naliczy monet

   zenek64
  • „za każdą płatność Kartą kredytową w miesiącu na Allegro za min. 40 zł”, czyli musi być płatność na co najmniej 40 zł.

   Dario
 • Szkoda że admin nie napisał że w formularzu należy podać adres email allegro, nie czytałem dokładnie regulaminu…

  uta Odpowiedz
 • O co pytają przy rozmowie? Jest ktoś komu odmówili przyznania tej karty?

  TomekW Odpowiedz
  • Jak przy każdej rozmowie o kredyt ,w tym czasie sprawdzają Cię w BIK u 😁 powiedz że chcesz limit Max 3 tyś.i i nawet nie musisz wysłać zarobków 👌

   anatol
  • Ale zatrudnienie musisz miec czy niekoniecznie?

   TomekW
  • Nie musisz wogóle zarabiać

   akrok6
  • Nie mąć mu w głowie.
   Nie dadzą kk nawet na tysiąc złotych bez udowodnienia stałych wpływów na konto.

   Bufon
  • @Bufon, ale mówisz o obecnych zasadach wydawania tej karty dla tej promocji, czy tak sobie ogólnie fantazjujesz?
   Bo ja obecnych zasad nie znam, ale właśnie w tym banku (pod starą nazwą) kilka lat temu dostałem kk „na klik”, zupełnie bez udowadniania czegokolwiek, bez wpływu wynagrodzenia do tego banku, z limitem 30 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
  • Może dlatego musiał zmienić nazwę:)

   akrok6
  • Chodzi o to czy przejdzie np. samo świadczenie wychowawcze? Urlop wychowawczy, płatny?

   TomekW
  • U mnie pytali tylko o poziom zarobków i nazwę zakładu pracy (o to, czy jestem na macierzyńskim/wychowawczym – nie). Żadnych zaświadczeń, przyznali ponad 3000zł. Nigdy nie miałam u nich konta.

   Joana
 • Uwaga! Potwierdzam, że za doładowanie konta Revolut na kwotę co najmniej 40 zł dostajemy monetę Allegro! :D

  Aleksander Odpowiedz
  • Mów dalej proszę… Z pewnością dużo ich nazbierasz…

   Inna sprawa, że co z tego, jak w tym „banku” nie można dostać kolejnej karty przez telefon jeśli się już ma 3 stare.

   pws
 • @19 lipca 2019, 13:16 • Aleksander, ogarnij się.

  Krak Odpowiedz
 • Pytanie – czy za płatność jednorazową na Allegro na ponad 120 zł dostaniemy od razu 18 monet (3×5+3×1), czy jedynie tylko 6 monet?

  pws Odpowiedz
  • 6 monet … w dodatku kiedy zrobiłem 12 płatności licząc na te dodatkowe 5+1, nie dostałem 15 dodatkowych monet po 1 sztuce a tylko 12 (odliczyło te dokładane do 5). Także żeby zgarnąc maxa tj. 30 monet w miesiącu trzeba zrobić 18 transakcji a nie 15 w sumie ….

   JoX
  • Jak to? Odliczyli Ci 3 monety za 3 transakcje na Allegro, gdzie już miałeś wcześniej przyznane 3×5+1?

   pws
  • Jakie 18 transakcji ?? 15 wystarczy by zgarnąć cała pulę monet (3 na allegro za 3×6 monet) i 12 dowolnych za 1 monetę każda – razem 15 transakcji – tak zrobiłem w lipcu i mam 30 monet od Santa

   zenek64
 • Nic nie odliczali, po prostu nie policzyli za 3 kolejne „prawidłowe” na rzecz tamtych. Mogę zrobić jeszcze jedną i jak ją doliczą toby potwierdzało tezę :)

  JoX Odpowiedz
  • Aa, rozumiem, to jeszcze dziwniej. Ale jak widać tutaj błędów systemu na naszą korzyść nie uświadczymy niestety.

   pws
 • Odnośnie limitu monet w miesiącu (3 na allegro i 15 dowolnych), to liczy się data wykonania transakcji, czy data przyznania monet?

  chmiel Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem monety są przyznawane za „3 płatności w miesiącu”, ale sam widzę w historii, że transakcja z lipca rozliczyła się w sierpniu przez co nie przyznali mi monet za trzecią sierpniową transakcję :-/ Chyba poleci reklamacja…

   broker
  • @broker, mam identycznie. Jedna z lipcowych transakcji została rozliczona w sierpniu. Ostatnią płatność sierpniową robiłem 19.08 i do dziś nie mam za nią przyznanych monet.

   Krak
 • Ktoś sprawdzał czy dają 5+1 monet za opłacenie prowizji na Allegro za 40 zł?

  pws Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że za wykupienie smarta dało ale za prowizję już nie ale niech ktoś to potwierdzi.

   Ewaaa
  • Sprawdziłem też sam – niestety dali tylko 1 monetę za opłacenie prowizji za 40,01 zł – widocznie jednak to rozróżniają mimo, że MCC jest takie samo (ale opis już inny).

   pws
 • Jeśli robię transakcję poza allegro na 100 zł to niestety dostaję tylko 1 monetę? (teoretycznie wydałam ponad 80 zł więc mogliby dawać 2 monety za taką transakcję)

  Katarzynaa Odpowiedz
  • Mogliby… Nawet za ponad 500 zł jest tylko 1 moneta i nic tego nie zmieni niestety.

   pws
  • Ostatnio płaciłam za obiad rodzinny na osoby, żeby już wykorzystać premię :)

   Joana
  • Dzielę zakupy. Fakt, że to denerwuje kasjera i klientów w kolejce. Wyjaśniam jak umiem, że to promocja Santander Bank Polska. Posyłają go do diabła. Taki porządny bank…
   Ostatnio na A.. kupowałem rzecz za 2800 zł. Wpadła 1 moneta bo już wcześniej wykorzystałem 3×6 monet. Generalnie zastanawiam się nad sensem wydawania większej ponad wymaganą dla takiej korzyści kwotą. Jeden złoty za >40zł dupy nie urywa. A pół roku to jest i długo i mało. Długo w sensie czas, a mało w sensie korzyść.

   Bufon
  • Bufon ja sprzedaję na allegro sporo więc opłacam ich prowizję po 40 zł z groszami albo zasilam sobie konto w Managerze Paczek inpostu (po 40,01 np) – stacjonarnie nie ma sensu lepiej wziąć kartę 123 i mieć zwrot za zakupy :-)

   zenek64
 • Można zawsze kupić Smarta na rok za 49 zł i zgarnąć 6 monet :-)

  broker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy