290 zł za opłacanie telewizji nc+ z konta w BZWBK

Wygląda na to, że znów zarobić mogą klienci telewizji cyfrowej nc+. Trwa bowiem promocja w której Bank Zachodni WBK zapłaci nam 20 zł miesięcznie za opłacenie abonamentu, a dodatkowo dorzuci 50 zł za polecenie zapłaty.
290 zł za opłacanie nc+ z konta BZWBK

Dla nowych i obecnych klientów

Aby zostać uczestnikiem promocji konieczne jest bycie abonentem nc+, a następnie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji (najpóźniej do końca grudnia 2016). Tu do wyboru mamy dwie ścieżki. Pierwszy formularz dostępny jest dla osób, które w okresie 180 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie posiadały konta osobistego i dotyczy promocji nc+KONTO. Drugi formularz dostępny jest dla klientów posiadających konto osobiste, ale nieposiadających przez ostatnie 90 dni karty kredytowej. Ta promocja nosi nazwę nc+KARTA.

Czym promocje różnią się ode siebie? Promocja dla obecnych klientów banku wymaga od nas dodatkowo złożenia wniosku o kartę kredytową banku (w dowolny sposób).

Czas pomiędzy wypełnieniem Formularza przystąpienia do Promocji a złożeniem wniosku o wydanie Karty Kredytowej nie może być dłuższy niż 10 dni, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna.

Promocja dla nowych klientów wymaga natomiast podpisania umowy o pakiet konta, czyli Konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną BZWBK24.

Oprócz tego obie promocje są niemal identyczne. Obie wymagają od nas wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingowych.

20 zł przez 12 miesięcy i 50 zł za polecenie zapłaty

No dobrze, a na czym polega sama akcja promocyjna? Po zapisaniu do promocji i spełnieniu początkowych warunków będziemy po prostu musieli płacić za telewizję nc+ z konta osobistego (za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty). W zamian za wykonanie tej prostej czynności bank zapłaci nam 20 zł w okresie maksymalnie 12 miesięcy – razem za tę część zarobimy więc maksymalnie 240 zł. Tradycyjnie premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu dokonania zapłaty.

Co istotne jeśli raz zapomnimy o płatności, to tracimy tylko pojedynczą premię:

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody głównej w jednym z miesięcy nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody głównej w innych miesiącach w Okresie trwania Promocji.

Bank przewidział również nagrodę dodatkową w wysokości 50 zł. Jak ją zdobyć? Wystarczy, że z konta zrealizowane zostanie przynajmniej jedno polecenie zapłaty za telewizję nc+ w jednym z 12 miesięcy.

Darmowa karta dla nowych klientów

Oczywiście aby zyskiwać każdą z premii musimy posiadać aktywne konto osobiste, kartę kredytową (w promocji nc+KARTA) oraz wyrażone wymagane zgody. Dodatkowo promocja dla nowych klientów gwarantuje promocyjne warunki obsługi karty:

a. 0 zł – opłaty miesięcznej za Kartę,
b. 0 zł – opłaty za generowanie zestawienia operacji dokonanych Kartą,
c. 0 zł – za wygenerowanie nowego numeru PIN na wniosek Posiadacza w formie
d. 0 zł – za sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu w bankomatach z wykorzystaniem Karty.

Co ciekawe promocyjne warunki dotyczące karty obowiązują przez okres obowiązywania umowy o kartę.

Jakieś opłaty? Haczyki?

O czym trzeba pamiętać? Że pomimo darmowego konta i gwarancji braku opłat za prowadzenie karty bank może pobrać inne opłaty. Od sierpnia zmienia się bowiem tabela opłat i prowizji banku o czym informowaliśmy was ponad tydzień temu. Jakie więc koszty uczestnictwa w promocji musimy przenieść?

Na szczęście niewielkie, albo wręcz zerowe. Głównym ryzykiem jest opłata w wysokości 20 groszy za kod autoryzacyjny SMS w momencie zlecenia przelewu. Pierwsze 5 smsKodów w miesiącu jest jednak bezpłatne – jeśli nie będziemy więc używać zbyt intensywnie rachunku (albo skorzystamy z aplikacji mobilnej) to opłat nie poniesiemy.

Polecenie zapłaty będzie natomiast ciągle darmowe – nawet po zmianach w TOiP od sierpnia 2016. Zapłacić możemy natomiast za zlecenie stałe (50 groszy) dlatego przelewy najlepiej zlecać ręcznie.

Szczegóły dotyczące nowej tabeli opłat w artykule: Zmiana tabeli opłat i prowizji w BZWBK od 1 sierpnia 2016.

PS. Warto pamiętać o tym, że wyrabiając kartę kredytową jako obecny klient zapłacimy za jej utrzymanie – zależnie od tego jaki plastik wybierzemy. Na szczęście pierwszy rok posiadania karty będzie darmowy, o ile wykonamy minimum 5 operacji kartą (innych niż przelewy) w ciągu pierwszych 3 miesięcy od dnia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W kolejnych latach karta będzie darmowa po wykonaniu 5 transakcji w jednym miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • A to ciekawe. Każdemu w innym terminie wysyłają? :)
  Mi w styczniu pobrali opłatę za kartę debetową. Więc pilnujcie się też i sprawdźcie czy Wam też nie pobrali.

  Michał Odpowiedz
 • za kartę debetową też mogą pobrać 7 zł? bo już się pogubiłem w tych opłatach.

  mi w styczniu pobrali 7 zł za debetową

  carlos Odpowiedz
 • To reklamuj. Karta miała być za darmo. Akurat to szybko zadziałało i już po trzech dniach opłatę zwrócili.

  Natomiast zwrotu 20 zł za miesiąc luty dalej nie dostałem.

  Michał Odpowiedz
 • a możemy tą karte zamknąć i dalej korzystać z promocji?

  carlos Odpowiedz
 • Hej, czy możesz prześwietlić promocję http://ncplus.pl/promocja-eurobank
  obecnie dostaję zwrot z opisywanej promocji z BZWBK ;)
  Ale powoli będzie rok i się kończy… Ewentualnie bym płacił połowę abonamentu z bzwbk a 2 połowę z eurobanku i otrzymywał 40 zł ale nie wiem czy się tak da :P

  Jak byś mógł opisać jak tam wygląda konto itp, na pierwszy rzut oka niby darmowe przez 2 lata ;P

  Sebastian Odpowiedz
  • Super wiadomość :)

   Czas na złożenie wniosku jest do końca roku więc zaczekam aż BZWBK przestanie mi płacić i można się przenieść.

   Damian
  • U mnie jeszcze 3 zwroty i mogę przenosić :P

   Sebastian
  • korzystałem z poprzedniej edycji 240 zł w eurobanku z NC+ konto fajne problemów żadnych nie było z dodatkowych plusów jest lokata na start na miesiąc 3,5 % do 10 tyś i program rodzina i przyjaciele który zwraca 5 % wydatków karta na sport turystyke kina teatry restauracje itp – do 720 zł rocznie. Po promocji wpływ 1500 zł i transakcje kartą za 400 zł z dowolnym MCC zwalnia z opłat za konto i kartę (active).

   zenek64
  • W czasie promocji też musi być wpływ 1500 i płatność 400? Autor bloga coś nie odpisuje :(

   Sebastian
  • w ramach promocji przez 24 miesiące od założenia konta nie musi być ani wpływu ani obrotu kartą :-)

   zenek64
 • Za pazdziernik ktoś dostał zwrot? Zawsze były zwroty do 15 a w tym jeszcze nie ma.

  Paweł Odpowiedz
 • To konto z kartą jest bezpłatne przez dwa lata? Jakoś nie mogę znaleźć tego w regulaminie promocji.

  Czarek007 Odpowiedz
 • i dostaliście 20 złotych, ja do tej pory nie otrzymałem…

  diego Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy