400 zł na start + 1500 zł za założenie iKonta Biznes + do 1000 zł moneybacku za paliwo od Alior Banku

Trwa do 31.01.2024

Zakładając konto firmowe w Alior Banku możemy od (prawie zawsze) zyskać do 1500 zł na start. Jednak dzięki dwum kolejnym promocjom możemy znacznie zwiększyć tę kwotę i zgarnąć kolejne 400 zł na start oraz 1000 zł w formie moneybacku.

2900 zł dla firm od Alior Banku

400 zł na start + 1000 zł moneybacku

Aby skorzystać z promocji na start należy być nowym klientem firmowym czy podmiotem, który nie miał żadnego rachunku firmowego w Alior Banku w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe podając kod promocji „PROMO400”.

Teraz wystarczy, że w ciągu 15 dni podpiszemy umowę o rachunek, a w ciągu 45 dni wykonamy przelew do ZUS lub organów podatkowych. I już! 400 zł nasze – bank przekaże je do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Plusy karty z Plusem

Kolejna promocja przeznaczona jest nie tylko dla nowych, ale również obecnych klientów. Wymagane jest bowiem nieposiadanie żadnej karty debetowej wydanej do rachunku firmowego oraz zawarcie umowy o Kartę z Plusem.

Bank zwróci nam bowiem 10% płatności wykonanych na stacjach paliw (MCC 5172, 5541, 5542, 5983), ale nie więcej, niż 200 zł miesięcznie. Premiowane będzie 5 pierwszych miesięcy (uwzględniając miesiąc otwarcia konta). Razem więc do zdobycia mamy 1000 zł.

Bank zastrzega jednak, że aby naliczył moneyback konieczne jest wykonanie transakcji kartą na min. 500 zł oraz wykonanie min. jednego przelewu do ZUS albo US.

Premia będzie wypłacana przelewam do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

1500 zł na starych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 1500 zł? Pisałem o tym w swoim dedykowanym prześwietleniu. Tam premia podzielona jest na różne aktywności, które wykonamy na nowo-otwartym koncie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Uczestnikiem Promocji w zakresie „Premii Moneyback” jest Przedsiębiorca, który:
  a) przed Okresem przystąpienia do Promocji nie posiadał żadnej karty debetowej wydanej do Rachunku firmowego
  nigdy nie posiadał czy 1 października nie posiadał ?

  zenek64 Odpowiedz
  • właśnie w regulaminie jest to bardzo niejasno zawarte, natomiast na stronie aliora występują takie zapisy „Promocją „Premia Moneyback” objęci zostaną klienci, którzy w okresie trwania Promocji zawrą Umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem i na dzień rozpoczęcia Promocji nie posiadali żadnej karty debetowej wydanej do Rachunku firmowego”. to by jednak znaczyło, że w przeszłości można kartę było mieć, w tym – uczestniczyć we wcześniejszych edycjach promocji

   joseba
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy