Łatwe 500 zł na start + do 2400 zł od banku + dożywotnie zwolnienie z opłat za konto firmowe Santander

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Rankomat.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć bardzo łatwe 500 zł premii na start, 1200 zł w formie zwrotów za transakcje kartą oraz 1200 zł za dodatkowe usługi. A do tego dożywotnie zwolnienie z części opłat! :)

2900 zł premii dla firm od Santander

500 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która po 1.01.2022 nie posiadała rachunku firmowego w Santander Bank Polska. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na dedykowanej stronie promocji a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 15.12, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 22.12.2023.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Pierwszą część premii, czyli 250 zł, otrzymamy za pobranie aplikacji mobilnej i co najmniej raz zalogowanie się do niej do 5.01.2024. Drugą część bonusu, czyli pozostałe 250 zł, otrzymamy za wykonanie co najmniej trzech płatności BLIK za pomocą naszego konta firmowego.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 25.01.2024. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii do 31.01.2024. Wypłata bonusu zł nastąpi do 15.02.2024. Warto zapisać sobie powyższe daty w kalendarzu, bo jeśli zapomnimy uzupełnić danych do odbioru premii, to premia przepada.

1200 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 200 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą kolejne 1200 zł za kolejne usługi.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat – i to dożywotnio! Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy