Nawet 2900 zł za założenie konta firmowego Banku Millennium!

Zakończona

Ruszyła promocja konta firmowego Banku Millennium we współpracy z wydawcą serwisu Bankier.pl. Do zdobycia mamy nie tylko 2500 zł w formie premii za aktywność, ale również 400 zł wypłacane praktycznie za sam fakt założenia rachunku! Daje nam to rekordowe nawet 2900 zł na start :)

2900 zł dla firm od Banku Millennium

400 zł na start

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem firmowym – czyli podmiotem, który nie posiadał żadnego rachunku firmowego Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2020. Oprócz tego nie możemy obecnie posiadać żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko akceptację regulaminu), a następnie złożymy wniosek o promocyjne Konto Mój Biznes. Podczas składania wniosku będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia akcji – w końcu Bank Millennium musi poinformować organizatora promocji, że premia nam się należy :)

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 26.03.2023. Umowę o konto powinniśmy podpisać do 31.03.2023.

400 zł za wpływ i płatność BLIK

Co dalej? Aby zgarnąć 200 zł powinniśmy dokonać wpłaty na rachunek w wysokości 1000 zł (jeśli prowadzimy działalność poniżej 6 miesięcy) lub 3000 zł (dla działalności +6 miesięcy). Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli wykonamy płatność(ci) za pomocą usługi BLIK na minimum 200 zł. Nie ma znaczenia jaka będzie wartość transakcji i gdzie będzie przeprowadzona – byle chodził o realne płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internecie.

Istotne, aby powyższe warunki spełnić do 28.04.2023.

I to prawie tyle! Ostatnim krokiem będzie bowiem uzupełnienie danych do odbioru premii. Organizator promocji powiadomi nas o zgarnięciu 200 zł mailowo, do 31.05.2023. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, numer rachunku). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Pamiętajmy, że premia za konto związane z działalnością gospodarczą powinna zostać rozliczona przez nas samych. Oznacza to, że 200 lub 400 zł będzie dla nas dodatkowym przychodem, który będzie musiał zostać opodatkowany zależnie od typu działalności (o ile oczywiście będziemy mieć zysk po odjęciu kosztów firmy). Np. dla ryczałtu będzie to stawka 3%, choć zalecam skonsultować to z księgowym.

Do 2500 zł za aktywność

A jak zdobyć pozostałe 2500 zł? O tym szczegółowo pisałem w swoim niedawnym prześwietleniu, dlatego zachęcam do zapoznania się z nim.

W skrócie: 1000 zł zgarniemy jako moneyback 5% od płatności ZUS oraz od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw, 500 – za podpisanie umowy leasingu lub kredytu na min. 30 000 zł, kolejne 500 zł – za podpisanie umowy o terminal płatniczy, a ostatnie 500 zł – za założenie działalności gospodarczej przez bankowość Millennium.

Bez dużego kombinowania (leasing/kredyt, terminal) realne jest więc zgarnięcie około 1900 zł premii!

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • A to nie jest wieczyste wykluczenie z Millennium?

  Regulamin, kto nie uczestniczy w promocji…
  „przedsiębiorca zdefiniowany w Pkt II.1 Regulaminu, który jako KONSUMENT posiada jakikolwiek produkt Banku Millennium S.A. – Partnera Promocji —– przed dniem rozpoczęcia Promocji.”

  Ja123 Odpowiedz
  • A nie przepraszam, w dniu rozpoczęcia promocji nie można mieć produktów dla konsumentów. Czyli można być „starym” klientem”, ale bez żadnych produktów na 17.01.

   Mogli napisać dla jasności, „na dzień rozpoczęcia Promocji”

   Ja123
 • Ale karta debetowa też raczej jest darmowa przez dwa lata, jeśli spełniamy warunki promocji „zyskaj z kontem dla biznesu – edycja druga”.

  Kruk Odpowiedz
 • Jak mam konto osobiste w millenium to nie założę konta firmowego ze strony promocji, więc 400zł mi odpada. Tak mi powiedzieli na infolinii.

  Czy ktoś też tak ma?

  ROM Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy