3,3% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

Od kilku dni trwa (kolejna tego typu) promocja Banku Millennium, dzięki której zgarniemy podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Tym razem po spełnieniu warunków nowych środków zarobimy 3,3% w skali roku, czyli całkiem sporo jak na obecne czasy. Dodatkowo górne ograniczenie kwotowe jest całkiem przyzwoite – oprocentowanie dotyczy środków do 30 tys. złotych.

3,3% do 30 tys. złotych

Promocyjne oprocentowanie dotyczy środków, które stanowią nadwyżkę nad saldo na koniec dnia 10 stycznia 2015 – zarówno na koncie oszczędnościowym, jak i pozostałych rachunkach. Innymi słowy jeśli na rachunkach czy lokatach w Banku Millennium posiadaliśmy wtedy np. 0 zł (lub nie posiadaliśmy takiego konta wcale), to po wpłaceniu jakichkolwiek środków zarobią one 3,3% w skali roku, do 30 tys. złotych.

3,3% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

Promocja trwa 3 miesiące od momentu wpłaty środków. Mamy na to czas do końca lutego – dopiero od momentu, w którym pieniądze znajdą się na rachunku będzie „tykał” nasz licznik.

Co z nadwyżką nad kwotę 30 tys. złotych? 2,9% zarobią środki z przedziału 30 – 100 tys. złotych, natomiast powyżej – niewiele mniej, bo 2,8%. Powyższe dane dotyczą Konta 360°, czyli „flagowego” konta w Banku Millennium.

Poniżej tabela oprocentowania, która dotyczy również innych rachunków:

Oprocentowanie promocyjne nowych środków w skali roku Dla Klientów z Kontem 360° Dla Klientów z innym typem rachunku bankowego
Do 30 000 zł 3,30% 3,10%
Dla nadwyżki ponad 30 000 zł do 100 000 zł 2,90% 2,60%
Dla nadwyżki ponad 100 000 zł 2,80% 2,50%

Regulamin promocji konta oszczędnościowego dostępny jest pod tym adresem.

Darmowe konto 360°

Samo Konto 360° jest bezpłatne, o ile wpłynie na nie 1000 zł miesięcznie i wykonamy min. 1 operacje kartą. Wpływ może pochodzić z dowolnego rachunku, więc warunki są wręcz banalne do spełnienia. Co ciekawe wypłaty z bankomatów również będą wtedy darmowe. Słowem: całkiem niezłe konto „na co dzień”.

Jeśli nic się nie zmieniło jedyną rzeczą, za którą możemy zapłacić to opłata za ubezpieczenie karty (2,99 zł). Po kontakcie z infolinią możemy go bez problemu wyłączyć – wtedy posiadanie karty i konta będzie całkowicie darmowe, a nasze oszczędności zarobią 3,3% w skali roku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo podobną ofertę ma również ING, tylko bodajże na 3%.

  asti Odpowiedz
 • Zgadza się – przy okazji promocji 100 zł o niej wspominałem. Na dodatek wszystkie (dobre) konta są na lokaty.livesmarter.pl :)

  Michał Odpowiedz
 • Uwaga na dzienny limit przelewów przez internet: 50 tys. Jak ktos przewala większe kwoty to może być utrudnienie bo trzeba pofatygować sie do banku żeby zlecić przelew na większą kwotę i zapłącić kilka złotych.

  az.anonim Odpowiedz
 • Z regulaminu:
  Rozdział 2, § 4 pkt. 2.
  Jeżeli w okresie od 11 stycznia 2015r. do 28 lutego 2015r. Klient będący posiadaczem
  Konta Oszczędnościowego zasili to konto Nowymi Środkami, stanie się Uczestnikiem Promocji.

  Rozdział 1, § 2 ust 8)
  Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe po dniu 10 stycznia 2015r., nie później jednak niż do końca okresu obowiązywania Oprocentowania promocyjnego,
  które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego oraz jednocześnie nadwyżkę nad Saldem progowym łącznego zaangażowania

  Rozdział 1, § 2 ust 5)
  Łączne zaangażowanie – suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo
  – rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych prowadzonych przez Bank na rzecz Klienta w PLN oraz środków zgromadzonych z wykorzystaniem produktu w formie ubezpieczenia na życie MegaZysk (z wyłączeniem lokat pomostowych pod obligacje strukturyzowane),

  Więc stwierdzenie:
  „Innymi słowy jeśli na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium posiadaliśmy wtedy np. 0 zł (lub nie posiadaliśmy takiego konta wcale), to po wpłaceniu jakichkolwiek środków zarobią one 3,3% w skali roku, do 30 tys. złotych.” nie zawsze jest niestety prawdą, bo liczy się nie tylko konto oszczędnościowe, ale też inne rachunki, lokaty, aukcje :(

  logobit Odpowiedz
 • logobit, fakt, to istotna różnica – dorzuciłem do tekstu, dzięki

  Michał Odpowiedz
 • No dobrze a jesli 10 stycznia 2015 na koniec dnia mialo sie lokate na 10000 zl w Millennium i po 10 stycznia nie bylo zadnych operacji na kontach i lokatach w tym banku czyli saldo na dzis jest 10000 zl na lokacie to wplacone dzis 30000 zł na konto oszczednosciowe bedzie w calosci oprocentowane na 3.3% czy bedzie to tylko kwota 20000 zl?

  kajko Odpowiedz
 • Drogi Adminie, ale co się zgadza? 3.3% będzie dla 30000 zł czy 20000 zł w opisanej sytuacji?

  kajko Odpowiedz
 • Kajko, jeżeli ciągle masz lokatę na 10000zł to na 3,3% będzie oprocentowane 30000zł. Jak zamkniesz lokatę i środki wypłacisz to będzie 20000zł.

  mike3239 Odpowiedz
 • Niech Admin prześwietli 3.8% na 125 dni w dawnym Syncu ;-) Do odnalezienia w tabeli oprocentowania.

  kajko Odpowiedz
 • ooo! dzieki za info!
  jest w tabeli i mozna ja zalozyc prze system transakcyjny!

  cypres Odpowiedz
 • kajko, masz u mnie piwo – zaraz leci na główną :-)

  Michał Odpowiedz
 • To ładnie , że 3,8 % mają ale 4% stałe nowym klientom na 9 m w CA dają . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • tutaj jednak z lokaty skorzystać może każdy posiadacz konta w dawnym Syncu – to jej zdecydowana zaleta :)

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś z czytelników, a może Ty Adminie, wie jakie będzie oprocentowanie środków na KO w Millennium / zakładanym razem z kontem 360/ po zakończeniu promocji? Promocja dla moich środków po 92 dniach kończy się 14 lipca/ na koniec poprzedniej promocji, tj. 30 maja wyzerowałem środki na KO, podobnie chcę wyzerować KO na dzień 10/11 lipca- koniec obecnej promocji. Czy oprocentowane będą wg stawek standardowych czy też zostaną potraktowane jako nowe środki, zgodnie z bardzo prawdopodobną kolejną promocją?

  Waldemar Odpowiedz
 • wszystko zależy od tego jaki będzie dzień graniczny (wyznaczania salda) dla kolejnej promocji

  Michał Odpowiedz
 • W Millennium nie wystarczy wyzerować samo konto oszczędnościowe. Bank sprawdza zarówno saldo KO jak i sumę środków na wszystkich rachunkach i lokatach, i dopiero nowe środki powyżej tzw. salda progowego łącznego zaangażowania liczą się jako nowe środki, które są wyżej oprocentowane.

  Leszek Odpowiedz
 • Do kiedy trwa aktualne 3% w millenium? Jak oni wyznaczają dzień graniczny kolejnej promocji?
  Bo bym sobie wpłacił środki z lokaty z rajfa i to co mam w millenium na rorze.
  Optimę skasowałem, więc póki co odpada.

  mrekin Odpowiedz
 • To byłby hit na czasie , 26.05. Potrojne święto , wybory , dzień mamy i oprocentowane tak konto oszczędnościowe w Millennium . Niech zastanowia się w tej Brukselji , jeszcze czas mają , bo podobno każdy głos jest na wagę , może weźmie to ktoś pod rozwagę ?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy