3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez najbliższy rok!

Zakończona

Ruszyła nowa oferta promocyjna Getin Banku przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za spełnienie prostych warunków bank podwyższy nam oprocentowanie aż do 3,5% na koncie oszczędnościowym – i to nie przez chwilę, ale przez okrągły rok! :)

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank do 10 tys. zł przez rok

3,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.05.2017 do 10.05.2018. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady (lub konto osobiste w Noble Banku) i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie wynagrodzenie, to bank naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 zł. Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Zapewne większość z was zastanawia się jeszcze jak bank zdefiniował pojęcie wynagrodzenie. Zgodnie z regulaminem jest to:

suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł

Łatwo tu zauważyć, że wynagrodzenie tak naprawdę nie musi być wynagrodzeniem – wystarczy przelew własny z innego banku na odpowiednią kwotę :)

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji. Jeśli dobrze odczytuję regulamin, to moment ten następuje, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – przy czym nie może to nastąpić później, niż w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta. Regulamin zastrzega również, że czas na przystąpienie do promocji mija z końcem sierpnia.

2,5% do 200 000 zł

Na koniec przypomnę, że w Getin Banku trwa również promocja podwyższonego oprocentowania dla nowych środków. Jeśli na rachunku oszczędnościowym (tym samym, co w promocji 3,5%) ulokujemy nadwyżkę nad saldo z dnia 28.04.2018, to pieniądze te będą oprocentowane na 2,5% w skali roku przez 122 dni dla kwoty nawet 200 000 zł.

Obie oferty się łączą co oznacza, że razem możemy ulokować nawet 210 000 zł na bardzo dobry procent – i to na tym samym rachunku :)

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Getin Bank nie pobiera również żadnej opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za granicą lepiej tego nie robić – prowizja wyniesie 4,5% min. 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak się trochę czepiam, ale: 1. 3.5% od 10.000 to jest 35 zł brutto i 28.35 zł netto ROCZNIE, czy warto dla takiej kwoty zakładać konto? Zwłaszcza że gdzie indziej też dają jakieś odsetki, więc z tego 28.35 zł robi się symboliczny grosz :)
  2. te 2.5% jest dosyć chimeryczne, raz się spełni warunki i się dostanie, a raz nie, zresztą te 2.5% to też żadna rewelacja. BTW mają chyba jeszcze lokatę mobilną na 3% o ile dobrze pamiętam, ale do 10.000 zł na krótki okres i tylko raz.

  Manveru21 Odpowiedz
 • Mam mały dysonans po przeczytaniu nagłówka i kliknięciu w artykuł – więc jest to Clickbait :(
  „naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 zł” … do 10 tys. – suuuper!

  Kos Odpowiedz
 • Jak zamknąć stare konto GetinUp?

  broker Odpowiedz
  • Jeśli nie można przez bankowość elektroniczną, to albo wizyta w oddziale banku, albo wysłanie wypowiedzenia pocztą na ich adres kontaktowy.

   AK
 • Przy tej kwocie, w porównaniu z np. Millenium, czy BZW BK gdzie mamy 2,7%, to różnica wychodzi 64 zł w skali roku. Niby można… Tylko że karencję tracimy. Gdyby do 20k dali, to po okrągłe 128 zł bym się pokusił

  aircrash Odpowiedz
 • Trochę wyżej cenię swoje wynagrodzenie :-) BZ WBK daje 300 zł za sam wpływ, a w Getinie nawet tyle nie wyjdzie za rok oszczędzania na ko. I jeszcze trzeba być nowym klientem… Oczywiście co kto lubi i potrzebuje, ale dla mnie bardzo słaba oferta.

  Mari Odpowiedz
 • Do Admina
  W drugim akapicie proszę dopisać „osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 01.05.2017 r. do 10.05.2018”

  piotro Odpowiedz
 • Może to taki balon próbny jak nie znajdą chętnych to dadzą lepsze warunki?

  Manveru21 Odpowiedz
 • 10 000 nie no to jakis zart

  Ewa Odpowiedz
 • Jednak słabe, długa karencja, bo aż rok, kwota mała (żeby chociaż 20 czy 30k dla konkurowania z WBK czy Aliorem). A najlepiej, żeby jeśli już tak niewielka kwota 10k, to powinni dać to też dla obecnych klientów pod warunkiem przelewu „wynagrodzenia”.

  pws Odpowiedz
  • Właśnie, 10 kzł na ko 3,5% to całkiem fajna oferta… byłaby dla obecnych klientów (do przechowywania „podręcznych” środków), idealne uzupełnienie fajnego konta z moneybackiem… ale dla nowych klientów to po prostu głupie…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, dokładnie tak.

   pws
  • Nic dodać, nic ująć… :(

   slayer
 • Tyle wymagań, a oferta strasznie słaba w porównaniu do konkurencji. Nie dość, że wymagają wpływów do jeszcze obecni klienci nie mogą skorzystać. Przy takich wymaganiach to powinni dać kwotę chociażby 50k -co by dało jakieś 210zł więcej w ciągu roku w porównaniu do konkurencji (biore pod uwagę konta 3%) – wtedy byłby sens nawet założyć to konto.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Duzo lepsza byla ostatnia oferta z moneybackiem. Wtedy zyskiwalo sie 180zl na czysto. A tutaj powiedzmy 64zl w stosunku do KO 2.7%.

  keton Odpowiedz
  • Wniosek jest taki, że przez ur. stratę próbują pozyskać klientów, zbytnio przy tym nie tracąc – dla wyjadaczy kiepska sprawa.

   slayer
 • a tymczasem idea bank znowu odpali 3.2% na 35 dni, kto pierwszy ten lepszy ;)

  hans Odpowiedz
 • ach te clickbaitowe nagłówki, gdyby było szczerze że te 3.5% dla 10k to pies z kulawą nogą by w to nie kliknął

  j4c0b Odpowiedz
 • Właśnie o tym pisałem, żałosne.

  Kos Odpowiedz
 • Chyba muszą łapnąć trochę kasy, bo im Getback padł na mordę.

  Dario Odpowiedz
 • 200k na KO – 3%, 10k na KO 3,5% oraz 10k na 3% Lokata mobilna czyli 220k na wyższym oprocentowaniu, dobrze rozumiem ?

  Ponchito Odpowiedz
 • Wpłaciłem kilka tys. najpierw na „Konto Proste Zasady”, a następnie na kont oszczędnościowe. Dostałem info za pomocą poczty wewnętrznej, że uczestniczę w promocji „Na nowe środki” natomiast żadnego infa o tym, że uczestniczę w promocji „Bonus za aktywność” już nie dostałem. Jestem ciekawy czy 15 lipca otrzymam różnicę pomiędzy oprocentowaniem 3%, a 3,5% do kwoty 10 tys. zł.

  pytanie Odpowiedz
  • Daj znać, mam tę samą sytuację, ale wpłaciłam dopiero z początkiem lipca :)

   pAniaq
 • 15 sierpnia

  pytanie Odpowiedz
 • Jesteście pewni że przy saldzie 210k to 10k jest na 3.5%, a 200k na 3%? Mnie się wydaje że tylko 190k będzie na 3%, a 10k oprocentowane standardowo.

  wojtekkkkkkkkkkk Odpowiedz
  • Na stronie jest napisane:

   Korzystając z dwóch ofert jednocześnie Klient otrzyma 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł, oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.

   I w żaden sposób nie jestem w stanie stwierdzić czy 190k czy 200k będzie na te 3% ;)

   wojtekkkkkkkkkkk
 • No i jak, komuś już wypłacili odsetki?

  pytanie Odpowiedz
 • Jedno piwo od banku gratis i tyle, ale rzeczywiście kilka zł jest na koncie :-).

  Skylla Odpowiedz
 • Jedt mozliwosc sprawdzenia jakie saldo bylo w danym miesiacu?

  Teresa Odpowiedz
 • Brak jeszcze bonusu za aktywnośc na koncie.

  pytanie Odpowiedz
 • Witam,

  Naliczył Wam odsteki z promocji Bonus za aktywność ?

  Powinni je dodać do konta wczoraj. Zawsze tak późnym popołudniem wpadały, teraz cisza.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Cisza, aż się zastanawiam co źle zrobiłem, ale widzę , że nie ja jedyny.

  Kacper Odpowiedz
 • A co mialeś źle zrobić. Sam w kolano byś sobie nie strzelił i przelewu na konto osobiste nie zrobił. Bank zawalił. U mnie cala familija nie dostała. Co najlepsze na infolini zielono.. Nic nie wiedzą, powołuja sie na regulamin, jak mowi im sie, że dziś juz 16, a nie 15. To jedyne co kogą zrobić, to przyjąć reklamacje. Nie dziwie sie, konsultant nie musi wszystkiego wiedzieć, ale jakieś ogólne info powinno pujść, po konsultanatach, że jakś bład techniczny, czy coś. A tu totalny nieogar.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Ja dostałem premię za aktywność (a nawet nie wiedziałem, że mi się należy)

  deloe Odpowiedz
 • @deloe nic tylko sie cieszyć. Wyplacaj kase, chyba na debet Ci nie wjada..

  U mnie poszła reklamacja, przyjeli i 30 dni oczekiwania…

  Coś czuje, że może, to być specjalna zagrywka banku. 22 października jest wypłata premii w ramach promocji Konto Proste z Bonusem i ludzie bd skladac wypowiedzeniaz a tak moze ich troche zatrzymamy, bo jeszcze reklamacje zlożą..

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • Wypłaciłbym, gdyby nie to, że już w tym miesiącu zrobiłem przelew z KO.
   Najciekawsze jest to, że wypowiedziałem umowę o konto osobiste w lutym tego roku i dostałem premię (dlatego nie liczyłem na dobroć od Czarneckiego) :)

   deloe
 • Czy wpadły komuś odsetki? U mnie akurat 4 miesiąc wiec odsetki na koniec miesiąca jakieś marne rzędu 1% i czekam czy 15 pojawi sie dopełnienie do 3,5% a tu pusto…

  uta Odpowiedz
 • Mi też wpadły odsetki, od 10k wyszło 3,22zł po podatku, szału nie ma, ale zawsze…

  Nico Odpowiedz
  • Odsetki po podatku za jeden miesiąc (30 dni) powinni wynieść 23,30 zł. Zakładam, że miałeś mniej / krócej, że wyszło tylko 3,22?

   Michał
 • 3,22 to dopełnienie do promocyjnych 3% za cały miesiąc, wszystko sie zgadza adminie :P

  uta Odpowiedz
  • Fakt, odpisywałem nie czytając kontekstu sytuacji – oczywiście wszystko się zgadza ;)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy