3,5% na koncie oszczędnościowym Orange Finanse dla obecnych klientów

Zakończona

Ruszyła świetna promocja Orange Finanse dla… obecnych klientów. W zamian za założenie promocyjnego konta oszczędnościowego zgarnąć możemy oprocentowanie 3,5% dla kwoty do 10 000 zł!

3,5% na koncie oszczędnościowym Orange Finanse dla obecnych klientów

Wysoki zysk z oszczędności w Orange Finanse

Aby skorzystać z promocji należy złożyć dedykowany promocyjny wniosek o otwarcie konta oszczędnościowego, który zostanie udostępniony w serwisie transakcyjnym banku. Ciężko powiedzieć, czy każdy ma możliwość założenia takiego konta. Warto to sprawdzić w „ofercie dla ciebie”, w sekcji oszczędności. Jeśli dostępna będzie oferta specjalna rachunku, to na skorzystanie z niej będziemy mieć czas do końca roku.

Same zasady promocji są bardzo proste. Bank przyzna nam oprocentowanie promocyjne w wysokości 3,5% w skali roku pod warunkiem:

wykonania w okresie od dnia przystąpienia do Promocji do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po przystąpieniu Uczestnika Promocji do Promocji Płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 PLN.

Jako płatności bezgotówkowe rozumiemy tu transakcje kartą, BLIKiem lub płatności zbliżeniowe telefonem zaksięgowane w tym samym okresie. Bank jednak zaznacza, że:

Płatnością bezgotówkową nie jest zapłata za towary lub usługi bez fizycznego okazania karty, tj. transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange, z włączeniem transakcji typu Quasi Cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) oraz przelewu realizowanego z karty kredytowej (nie dotyczy transakcji BLIK lub płatności zbliżeniowych telefonem.

Choć do promocji można przystępować do końca roku, to oprocentowanie 3,5% dostępne będzie przez 6 miesięcy od dnia założenia konta. Powyżej kwoty 10 000 zł zarobimy już standardowo.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Super sprawa, akurat czegoś szukałem. Pomimo posiadania jednego KO w Strefie Korzyści była możliwość złożenia wniosku o promocyjne konto.

  Mat Odpowiedz
 • MBank mógłby coś takiego zaoferować :)

  Benito Odpowiedz
 • Do płatności kartą nie zaliczają się transakcje internetowe!

  abba Odpowiedz
 • Nie żebym się czepiał ale tak nasuwa mi się pytanie czy Admin o promocji przeczytał w innym wątku czy też wiedział ale opublikował artykuł dopiero 2 dni po starcie promocji?
  BTW warto dodać, że jak Ktoś ma już Konto Oszczędnościowe otwarte wcześniej a mimo to ma widoczną ofertę promocyjną, to jak najbardziej może zakladać to KO i mieć dwa.

  JJ2010 Odpowiedz
  • a jaki sens miałoby publikowanie wpisu z opóźnieniem?
   Oczywiście, że o promocji dowiedziałem się od was (komentarze pod innym wpisem + dwa poranne maile), za co serdecznie dziękuje :)

   Michał
 • zgodnie z pkt 11 regulaminu promocji bank bedzie pobierał opłaty i prowizje zgodnie z taryfą. Adminie czy wiesz ile wynosi ta opłata?

  agnese2a Odpowiedz
 • Niestety nie dostałem linka aby założyć ko na 3,5%.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy kwotę 300 zł należy wydać jednorazowo, czy w każdym miesiącu?

  inek Odpowiedz
  • do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta, czyli jeśli otwierasz dzisiaj, to do końca listopada. Liczy się suma transakcji, możesz jednorazowo pyknąć 300zł, a możesz np. 10 x po 30zł

   JJ2010
 • czy mogę też zapłacić kartą na poczcie? czy są jakieś ograniczenia, gdzie można wykonać transakcje?

  agnese2a Odpowiedz
 • ja dostałem maila o treści:
  „Kolejna promocja dla obecnych klientów, tym razem w Orange Finanse. W zamian za założenie konta oszczędnościowego i wykonanie transakcji na 300 zł możemy zgarnąć oprocentowanie 3,5% do 100 000 zł :)”
  – i się rozczarowałem czytając artykuł, że chodzi o zaledwie 10 tyś.

  Kacperzasty Odpowiedz
  • Niestety zrobiłem bardzo niezręczna literówkę za co przepraszam :( niestety maila nie da się już poprawić…

   Michał
 • To pewne info, że w tej promocji trzeba wydać tylko raz te 300 zł a nie co miesiąc jak w tej na 3,6% dla nowych? Im więcej to czytam tym bardziej podejrzewam tu jakiś haczyk. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Promocja KO 3,5 % (płatność 300 zł raz) ma nieco inny regulamin niż KO 3,6 % (płatność 300 zł co miesiąc).

   Taki jeden
 • Własnie dzisiaj pojawiła się u mnie możliwość założenia kolejnego KO 3,5 %. Posiadam już jedno KO 3,5 % i KO 3,6 %.

  owen62 Odpowiedz
 • @Owen62
  I co zakładasz? Regulamin przewiduje założenie tylko jednego konta promocyjnego.

  Waldemar Odpowiedz
  • Chwilowo brak środków. Z ciekawości kliknąłem załóż i przekierowało do potwierdzenia wniosku, wiec chyba mógłbym założyć. Cały czas w bankowości internetowej widnieje opcja 3,6% na start (z którego już skorzystałem), po kliknięciu pojawia się komunikat że już skorzystałem z oferty.

   owen62
  • Drugie KO 3,5% udało się założyć

   owen62
 • Jutro OF kończy sprzedaż nowych produktów. Zastanawiałem się ostatnio czy by nie warto było jeszcze otworzyć tam konta póki można, ale chyba nie ma sensu, bo nic nie dają na start od dawna, żeby chociaż te 3,5% na KO było dla nowych, ale chyba i tego nie ma, a do tego otwieranie tylko kurierem. Obsługę produktów później przejmie mBank już całkowicie.

  pws Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy