3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360° swojemu dziecku (i 200 zł dla dorosłych)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków zyskać można 3 bilety do kin sieci Helios. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to zgarniemy dodatkowo 200 zł premii na start w gotówce :)

3 bilety do kin Helios za założenie Konta 360 Junior
Aby skorzystać z promocji z biletami do kina należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który do 4.01.2020 otworzy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem przez internet.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, ze w okresie trwania promocji (do 31.01.2020) nowo-otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinna zostać zaksięgowana na jego rachunku jedna, dowolna transakcja kartą debetową. W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty).

Umowy o konto nie możemy rozwiązać do 31.01.2020. SMS z kodami wymiennymi na bilety w sieci kin Helios otrzymamy do 29.02.2020 na podany (do autoryzacji KBE) numer telefonu.

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy jedynie, że obowiązuje pula 5000 nagród – konta zakładane po przekroczeniu tej wartości nie będą premiowane, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Macie tu jakieś doświadczenia?
  Czy to otwiera furtkę do dodatkowego (na dziecko) konta Profit ?
  Czy da się z potem zrobić przelew zwrotny na 50k bez problemu?

  dario Odpowiedz
  • Nie.

   Wpłacając kasę na konto dziecka dajesz ją dziecku.

   Możesz nią potem jako rodzic/opiekun zarządzać, ale w ramach „zarządu zwykłego” (ok. 5 kzł/mc).

   Don Quijote de la Mancha
  • Dodatkowo tylko w placowce, bo w Millenet takiej opcji nie ma…

   kafelek
 • Brałem udział w poprzedniej promocji – konto zamknięte już prawie rok temu.
  Przy próbie wypełnienia wniosku w Millnet komunikat błędu – skontaktuj się z BOK

  asdf Odpowiedz
 • Dobrze rozumiem? Przy dwójce dzieci, za założenie dwóch kont otrzymam 2×3 bilety, tak? Czy żona zakładając konta na te same dzieci też zgarnie bilety?

  vilkolak Odpowiedz
 • Bilety otrzyamane😃.

  Chf Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy