3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360° swojemu dziecku (i 200 zł dla dorosłych)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków zyskać można 3 bilety do kin sieci Helios. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to zgarniemy dodatkowo 200 zł premii na start w gotówce :)

3 bilety do kin Helios za założenie Konta 360 Junior
Aby skorzystać z promocji z biletami do kina należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który do 30.04.2020 otworzy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem przez internet.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, ze do 31.05.2020 nowo-otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinny zostać zaksięgowane na jego rachunku co najmniej trzy, dowolne transakcje kartą debetową (w tym samym okresie). W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty).

I to tyle! SMS z kodami wymiennymi na bilety w sieci kin Helios otrzymamy do 30.06.2020 na podany (do autoryzacji KBE) numer telefonu. Miejmy nadzieję, że kina będą już wtedy otwarte.

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy jedynie, że obowiązuje pula 5000 nagród – konta zakładane po przekroczeniu tej wartości nie będą premiowane, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • witam. czy w promocji mozna wziąść udział, jeśli w poprzedniej promocji zalożyłem konto junior (zamkniete po spelnieniu warunków)?
  sprawdzilem regulamin i nie widze raczej wykluczenia…
  ale wolę się dopytac
  p.s. czy kazdy rodzic moze założyc konto na to samo dziecko czy taka opcja jest wykluczona?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Testowałem innej promocji i nie dało się założyć internetowo konta dziecka przez drugiego rodzica gdy na to samo dziecko było wcześniej założone i zamknięte konto przez pierwszego rodzica.

   mbo
  • dziekuje za info mbo.
   a wiesz moze czy mozna ponownie skorzystać? uczestniczylem dawno temu w promo, ale konto zostalo zamkniete po spelnieniu warunkow i otrzymaniu premii. Pytanie czy mozna znów założyc…

   Michal1607
  • Nie wiem – biletów nie potrzebuję, więc teraz tego nie sprawdzę.

   mbo
 • To żarcik taki z tymi biletami, tak?

  Kajko Odpowiedz
 • Michal Admin. Czy mozna ponownie skorzystać z tej promocji? uczestniczylem dawno temu w promo, ale konto junior zostalo zamkniete po spelnieniu warunkow i otrzymaniu premii. Pytanie czy mozna znów założyc…

  Michal1607 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy