3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360° swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków zyskać można 3 bilety do kin sieci Helios.

3 bilety do kin Helios za założenie Konta 360 Junior
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który do 18.03.2019 otworzy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360 °Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Jeśli nie posiadamy takiego rachunku, to możemy go obecnie założyć i zyskać 200 zł.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, ze w okresie trwania promocji (do 18.03.2019) nowo-otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinna zostać zaksięgowana na jego rachunku jedna, dowolna transakcja kartą debetową lub aktywowana aplikacja mobilna banku. W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty).

Jeśli umowa o konto nie zostanie wypowiedziana do końca marca, to w tym właśnie terminie bank przekaże nam 3 kody wymienne na bilety na seanse w sieci kin Helios. Kody otrzymamy SMSowo (na numer wskazany w KBE).

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy tylko, że w przypadku dzieci, które niedługo staną się pełnoletnie, znacznie lepszym pomysłem może być wstrzymanie się z udziałem w promocji i założenie im konta dla dorosłych. W końcu ostatnio Bank Millennium płaci za to 200 zł niemal non-stop. :-)

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Nigdzie w regulaminie nie mogę znaleźć dolnej granicy wieku. Czy to znaczy, że mogę założyć konto również dla mojego roczniaka? :P

  Lech Odpowiedz
  • Konto mozna otworzyc od razu jak sie dostanie PESEL, nawiasem mowiac to takiemu dziecku mozna stworzyc niezla histrorie bankowa :p

   McKwacz
 • Jaja zaczynają się przy zamykaniu tego konta. W mim przypadku bank domagał się obecności dziecka przy zamykaniu. Moja 9-cio letnia córka składała nawet wzór podpisu :-) Nie wiem czy to nadgorliwosc w tym konkretnym oddziale czy taka zasada w całym banku. Chciałbym zobaczyć składanie wzoru podpisu przez niemowlaka :-)

  Rask Odpowiedz
  • jaja są jak chcesz wypłacić te pieniądze. Jeszcze jak nie daj boże zgromadziłeś większa sumkę na proficie który Ci wciskają do konta junior. ja już 2 miesiąc czekam na rozprawę przed sądem rodzinnym bym mógł kasę wypłacić która leży 2 miechy bez oprocentowania. z tego konta można tylko 4.931,76 zł na miesiąc bo taka jest maksymalna kwota wypłat w granicach zwykłego zarządu z rachunku prowadzonego dla osoby małoletniej lub ubezwłasnowolnionej

   j4c0b
 • w moim przypadku okazalo sie ze aby dokonac jakiejkolwiek akcji/operacji na koncie junior musialem sie pofatygowac do oddzialu z dokumentami dzieci (paszport), przy czym jedyne co moglem zrobic to wyplata z konta. nie moglem zlecic przelewow itp. Nie moglem dostac loginów do ich kont, wiec mialem tylko statyczny podglad w swoim koncie.
  A zamykanie to faktycznie masakra – tylko w oddziale, papierologia, na szczescie dzieci nie byly potrzebne…

  Michal1607 Odpowiedz
  • U mnie też niezłe cyrki były z zamknięciem, w końcu napisałem reklamacje i zamknęli bez dokumentów dzieci.
   Rozumiem, że ci co już mieli konto znów mogą otworzyć?

   hermik
  • Nie widzę w regulaminie żadnych wykluczeń dla tych co już mieli to konto. Nie wiem tylko czy 3 bilety do kina warte są użerania przy zamykaniu tego badziewia. A zostawić to konto nie ma najmniejszego sensu bo użyteczność jest zerowa.

   Rask
  • Ja żeby wyłączyć wyciąg papierowy muszę przyjść z córką. Za miesiąc będzie miała skończone 13 i wyciągi zaczną być płatne

   j4c0b
 • Zakładając 2 konta otrzymamy razem 6 biletów do kina.

  chf Odpowiedz
  • A przy 4 kontach az 12.
   Niestety z dziecmi nie jest tak jak z kartami z getinu i batonikami/reklamowkami :)

   keton
 • niestety ale potem co miesiąc wysyłają wyciągi papierowe bo nie da się ich ani wyłączyć ani w zamian na maila

  abc Odpowiedz
  • Dobrze wnioskuję że płatne są te wyciągi z konta. Więc warto zakładać to konto czy sobie odpuścić. Więcej jest problemów później niż korzyści.

   chf
 • Wyciągi są bezpłatne. Na szczęście.

  Krzysztof L. Odpowiedz
 • A po latach dziecko będzie miało pretensje do rodziców gdyż już nie będzie nowym klientem i nie skosi 200zl za założenie K360.

  imie Odpowiedz
 • Każdy z rodziców może otworzyć po koncie dla każdego dziecka? Wtedy sensownie wychodzi po 2 x 3 bilety od malucha?

  Kacper Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy